Prabangos ir mistikos apsuptas Dubajus

pigūs lėktuvo bilietai į DubajųVien šalies pavadinimas Jungtiniai Arabų Emyratai skamba išskirtinai – žodis „arabų“ keliautojui kelia asociacijas su rytietiškomis pasakomis ir dykumų egzotika, o „emyratai“ – prabanga ir auksu. Ir šios asociacijos kyla ne veltui – ši šalis išties yra viena brangiausių pasaulyje.  Dubajus puikiai reprezentuoja visus JAE – čia populiariausia ūkio šaka – naftos išgavimas, o po jos eina tokie egzotiški amatai kaip perlų rinkimas, kupranugarių veisimas ir t.t. Pigų skrydį į Dubajų siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Įdomu, kad tarp tokių šalių kaip Saudo Arabija, Iranas, Omanas ir Irakas įsikūrę JAE yra gerai išsivysčiusi šalis. Dubajus yra pasaulyje puikiai žinomas miestas, dvelkiantis modernybe ir neįtikėtina dirbtine architektūra bei modernia infrastruktūra. Čia stovi aukščiausias pasaulyje dangoraižis Burdž Chalifa ir vienintelis pasaulyje septynių žvaigždučių viešbutis – Burdž al Arabas.

Pasirodo, Dubajuje tikrieji vietiniai, vadinami emiratai, sudaro tik penkiolika procentų visos miesto populiacijos. Didžioji dalis miesto gyventojų – indai, Bangladešo, Pakistano ir Europos tautybių gyventojai.

Tikrą miesto prabangą įrodo net ir tokie paprasti dalykai kaip policijos transporto priemonės. Miesto pareigūnai lyg niekur nieko prižiūri tvarką važinėdami Lamborgini, Ferrari ir Bentley automobiliais.

Pribloškiantis faktas – Dubajuje neegzistuoja jokia adresų sistema – čia nėra pašto kodų ar vietovių kodų. Tad užsisakyti norimą paslaugą ar prekę internetu nėra pats geriausias sprendimas.

Kitas auksu žvilgantis faktas – Dubajuje egzistuoja bankomatų, kurie išduoda gryno aukso blokelius!

Virš žemės įrangtas Dubajaus metro sudarytas iš 42 stočių ir buvo pastatytas tik per 18 mėnesių. Taip, tai tiesa – visa sistema buvo pastatyta per mažiau negu dvejus metus!

Dubajaus pramogų parkas Dubailandas 2020 metais bus dvigubai didesnis už Disneilandą Floridoje ir taps populiariausia turistų kelionių kryptimi.

Vietiniai Dubajaus gyventojai čia nebepasitenkina tradiciniais naminiais gyvūnais – jau tapo norma turtingiesiems prisijaukinti liūtukus, tigriukus ir kitas laukines kates.

Dubajaus architektūra lyg iš ateities – čia itin populiaru įsirengti įvairus pobūdžio erdves virš žemės – pavyzdžiui, teniso aikšteles. Šiame mieste yra aukščiausiai nuo jūros lygio įrengta teniso aikštelė danguje.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Jungtinių Arabų Emyratų miestą –  Dubajų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.