Keliaujame į Turkiją su agentūra

turkija

Kai lietuviškas klimatas tampa labai permainingas ir oras nebedžiugina – tokiu atveju siūlome peržiūrėti skrydžių bilietus į šiltus kraštus, kadangi šiuo metu kainos labai krenta, o galimybės poilsiauti ypač kokybiškai – atsiveria kaip niekada. Kelionės į Turkiją šiuo metu, galima sakyti, yra viena dažniausiai pasirenkamų krypčių. Vertinama ne tik tai, kad jos gana pigios, tačiau tokio tipo kelionės tikrai tviska prabanga ir poilsis bus garantuotas.

Kelionės į Turkiją paskutinė minutė kainuoja kur kas pigiau. Žinoma, ne visi turi galimybę mesti darbus ir skristi, tačiau jeigu tik tokia galimybė yra – būtina ja pasinaudoti, kadangi tuomet viskas kainuos kur kas pigiau. Kelionės į Turkiją 2020 metams kainuoja dar pigiau, kadangi kuo anksčiau užsisakysite – tuo agentūra jums galės pasiūlyti patį pigiausią variantą. Kadangi reguliariai skelbiamos kelionės į Turkiją akciją – vėlgi, kaina krenta, o tai dažniausiai džiugina lietuvius.

Kelionės į Turkiją rudenį yra bene pats populiariausias pasirinkimas, kadangi kainos krenta, juolab, lietuviai nori pabėgti nuo blogo oro. Tokiu atveju puikiai ir gelbėja pigios kelionės į Turkiją. Nereikia eiti iki vaistinės pirkti vitamino D, kadangi vietoje jo gausite tiek, kiek tik reikia.

Agentūrų siūloma kelionė į Turkija su šeima taip pat yra labai geras pasirinkimas, kadangi visi šeimos nariai ras ką veikti ir dėl nieko neteks sukti galvos. Kelionės į Turkiją 2019 jau eina į galą, tad pasinaudokite pačiais paskutiniais pasiūlymais, kurie leis nepermokėjus džiaugtis atostogomis. Galiausiai, Jūsų laukia Turkija Alanija bei kiti šalies kurortai, kurie leis mėgautis saulės voniomis ir dėl nieko nesukti galvos.

Kadangi kelionės į Turkiją yra pigios ir patogios  – daugelis lietuvių atranda keliavimo malonumus. Tiesa, galvojama, kad kelionės į Turkiją reiškia tik gulėjimą prie kasdienio. Tai tikrai nėra tiesa. Galima ir keliauti. Juk Turkija yra labai graži šalis. Tad suderinkite su organizatoriais viskas smulkmenas ir pasirūpinkite, kad kelionės į Turkiją būtų geriausias Jūsų gyvenimo nuotykis.

 

Poilsinės kelionės domina ir darbymečiu

keliones

Darbas darbą veja, tačiau mintyse vis vien kelionės? Internete atverstas puslapis, kuriame figūruoja poilsinės kelionės į šiltus kraštus? Kodėl taip yra? Todėl, kad žmonės linkę planuoti išvykas iš anksto.

Planuoti iš anksto ar skubiai pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymu? Pasitenkinti kaimyninės šalies aplinka ar skristi tūkstančius kilometrų? Atseikėti daugiau ar mažiau santaupų? Nėra ko stebėtis, kad klausimų nemažai ir jie įvairūs. Juk norisi, kad viskas būtų sklandu, kad pasirinktas objektas nenuviltų. Tikriausiai nereikia stebėtis ir tuo, kad net ir ne atostogų metų ieškoma informacijos. Tai kaip tik logiška: iš anksto domimasi, planuojama, o atėjus atostogoms keliaujama.

Žinoma, kelionės visuomet pritraukia priešingų nuomonių. Kol vieni teigia, kad keliauti verta, kiti laikosi skeptiškumu paremtų įsitikinimų. Kol vieni užsisako lėktuvo bilietus, kiti mąsto, ar važiuoti savaitgalį į sodybą, ar likti namie. Ar tokie skirtumai – kažkas blogo? Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama.

Nors yra įvairių kelionių tipų, nemažai dėmesio pelno poilsinės. Nes poilsinės kelionės asocijuojasi su atokvėpiu, su gulėjimu paplūdimyje, su nerūpestingu laiku ir atsiribojimu nuo darbų. O atsiribojimas nuo darbų – svari priežastis išvykti paatostogauti.

Dabar keletas nuomonių. Jose – ne tik poilsinės kelionės ar skrydžiai lėktuvu, bet ir dvarų aplankymas, važiavimas į Palangą.

  • Kasmet su šeima važiuojame į Palangą, mums ten patinka, gerai pailsime. Į užsienį irgi vykstame, bet žymiai rečiau, pastarąjį kartą buvome Turkijoje prieš trejetą metų.
  • Nelabai mėgstu skristi lėktuvu, todėl paprastai renkuosi keliones automobiliu ar autobusu.
  • Keliauju daug, teko pabuvoti dvidešimt penkiose šalyse, kai kuriose iš jų – po kelis kartus. Visos santaupos – kelionėms.
  • Mėgstu keliauti ir fotografuoti. Tai mano aistra.
  • Mane džiugina tiek pažintinės, tiek poilsinės kelionės, išvykstu ir į įvairius Lietuvos miestus, ir į užsienį.
  • Esu namisėda, renkuosi laisvadienius leisti namie ar mieste. Kadaise buvau svetur, šiaip nelabai traukia.
  • Aplankėme daug Lietuvos dvarų, jie palieka puikų įspūdį. Net atrodo, kad tai įdomiau už lankytinus objektus užsienyje.

Kaip nesunku suprasti iš šių minčių ir iš to, kas rašyta anksčiau, kelionių temoje daug nuomonių ir planavimo, nemažai pasirinkimų ir, kas be ko, įspūdžių.