Ko vertas šilkinis pakavimo popierius?

Pakavimo popieriusKaip supakuoti brangius daiktus? Kokios medžiagos tinkamos daiktams, kurie brangūs ne tik materialiai? Jūsų dėmesiui – šilkinis pakavimo popierius, pasižymintis gausybe pliusų.

Šilkas – natūrali medžiaga, kurio gamyba mena tolimus laikus (daugiau nei pustrečio tūkstančio metų prieš mūsų erą šilkas pradėtas naudoti Kinijoje, o dar tūkstančiu metų anksčiau su jo privalumais susipažino egiptiečiai).

Šilkas pasitarnauja ne tik drabužių kūrimo srityje, bet ir gaminant pakavimo prekes.

Patraukli kaina

Pakavimo popierius iš šilko yra siūlomas už patrauklią kainą. O geriausia tai, kad prireikus didesnio kiekio netgi galima sutaupyti. Kaip tai įmanoma? Perkant didesnį kiekį vienos pakuotės kaina mažėja. Tad jeigu reikalinga ne viena pakuotė, galėsite apsipirkti itin efektyviai.

Nors toks pakavimo popierius beprotiškai naudingas, jo kainos nėra baisios net perkant mažiau. Tai gera žinia visiems, kuriems aktualu ką nors supakuoti.

Spalva pagal poreikį

Dar vienas pliusas – spalvų pasirinkimas. Galima rinktis ne tik baltą popierių, o tai reiškia, kad įsigysite patį dailiausią. Pakavimo medžiaga pravers ir norint atskirti nevienodus daiktus (kiekvienas daiktas į skirtingos spalvos popierių), ir įteikiant dovaną (pakuotė suteiks žaismingumo).

Kiekis

Galimybė rinktis iš kelių spalvų – tai plataus asortimento įrodymas. Dar vienas įrodymas yra popieriaus gabalų skaičius pakuotėje. Tiek smulkesni, tiek stambesni daiktai atras savo vietą. Popierius pasitarnaus ir tada, kai reikės suvynioti tik vieną ar keletą daiktų, ir tada, kai jų suvynioti reikės itin daug.

Storis

Šilkinis pakavimo popierius yra plonas. Ši ypatybė ypač naudinga, nes popierius neužima daug vietos, padeda palaikyti tvarką. O tvarka yra vienas iš esminių veiksnių, kai kalbama apie daiktų pakavimą.

Ekologija

Šiose eilutėse minimas popierius – puikus sprendimas ekologijos šalininkams. Ekologija – ne vien mada, ne vien teigiama saviprezentacija, bet ir šiokia tokia sąmoningumo apraiška. Džiugu, kad pakavimo srityje taip pat galima palaikyti ekologiją.

Saugumas

Kaip vieną iš pliusų reikia paminėti tai, kad popierius iš šilko nebraižo paviršių. Tad galėsite pasirūpinti papuošalais ar kitais mielais daiktais. Tai labai svarbu įvairiais atvejais, pavyzdžiui, persikraustant.

Dekoratyvumas

Ruošiatės kokiai nors šventei? Tuomet verta žinoti, kad šilkinis pakavimo popierius labai tinka norint pagaminti gražias dekoracijas.

Štai kas išaiškėja iš visų čia paminėtų dalykų: ne veltui prieš keletą tūkstantmečių susidomėta šilku, ne veltui plėtota jo gamyba. Šilkinis pakavimo popierius išties labai daug vertas. Tačiau didelė vertė gaunama už palyginti nedidelę kainą. Tai tarsi draugiškas paradoksas.

Planuojate persikraustyti? O gal turite internetinę parduotuvę? Tuomet jums pravers ir specialus popierius, ir maišeliai, ir dėžės. Pakavimo reikmenų galima įsigyti visokiausių. Bet juk ir daiktų yra nevienodo dydžio, pagamintų iš skirtingų medžiagų. Tad ir pakuojama nevienodai. O kokybiškas popierius – tai, kas ypač praverčia norint tvarkingai sudėti papuošalus, drabužius ir kt.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.