Parketas neišeina iš mados

ParketasMados vėjai permainingi. Vieną sezoną madingi vienokie drabužiai, kitą sezoną jau naujos tendencijos. O kaipgi interjero sritis? Parketas – puikus įrodymas, kad kai kuriems dalykams mados sąvoka negalioja. Tai grindų danga, kuri nepavaldi laiko sąvokai.

Parketas – tai išskirtinis stilius

Remontuojant būstą domimasi dizainu. Parketas džiugina nuostabiais medžio raštais, natūraliu grožiu. Kiekviena parketlentė – tai stiliaus išskirtinumas. Būtent natūralumas sukuria nepaprastą atmosferą. Nesvarbu, ar grindys bus klojamos svetainėje, ar ruošiatės atnaujinti miegamojo erdvę, kiekvienu atveju parketas vertintinas kaip stilingas pasirinkimas.

Funkcionalumas

Ko tikimasi iš naujų grindų? Norisi, kad jos būtų ne vien gražios, bet ir funkcionalios. Jos turi būti tvirtu pagrindu daiktams ir žmonėms, turi ne tik pabrėžti kambario savitumą, bet ir būti lengvai valomos. O bėgant metams – nesukelti pernelyg daug rūpesčių.

Interjeras ir mada

Ar remontuojant kambarį reikėtų laikytis įsikibus mados sąvokos? Tendencijos kinta, o kambarys remontuojamas ilgam. Todėl verčiau pasikliauti asmeniniu skonio suvokimu. Aišku, jei tik finansai leidžia, pravartu pasamdyti dizainerį. Tokiu būdu pavyksta sukurti ypač gražų ir labai priimtiną rezultatą.

Kai svarstoma, kokias grindis pasirinkti, o kokios grindų dangos verčiau nepirkti, randama nemažai informacijos. Parketas paprastai laikomas puikiu pasirinkimu. Pirmiausia todėl, kad jis, kaip minėjome kiek aukščiau, nepavaldus nei mados, nei laiko sąvokai. Tarsi rinktumėtės laiko mašiną.

Aptariama danga sulaukia daugybės liaupsių net ieškant originalumo. Renkamasi ne iš penkių ir net ne iš dešimties ar dvidešimt variantų. Klasika, tamsesni ir šviesesni atspalviai, natūralūs medžio raštai… Pirkėjams atsiveria nepaprastos galimybės. Kai kurie atspalviai labai skiriasi, kiti beveik tapatūs. Bet kiekvienas variantas turi šį tą savito. Šį tą nepaprasto, jaukaus, malonaus, prabangaus.

Prabanga – tarsi parketo vizitinė kortelė. Tačiau pagalvojus, kad tai ilgaamžis sprendimas, suprantama, jog prabanga gaunama palyginti patraukliomis kainomis.

Kad ir kokie mados vėjai plūsteli rudenį ar pavasarį, kad ir ką teigia dizaineriai, kokybiškas parketas išlieka pasirinkimu, vertu dešimties balų. Gal šios grindų dangos nepirksite virtuvės ar vonios patalpai, bet daugeliu kitų atvejų tai yra sprendimas Nr. 1.

 

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.