Dušo kabinų tipai: kokį pasirinkti?

dušo kabinaKai gyvenamoji erdvė neleidžia jo švaistyti daug vietos užimantiems baldams ar įrenginiams, imame galvoti apie įvairias alternatyvas. Kalbant apie vonios kambarį turbūt esminis klausimas, liečiantis vietą, būtų tai, ar galime šioje erdvėje įtalpinti vonią. Šiandien yra nemažas pasirinkimas mažų ir jaukių vonių, tačiau kartais dušo kabina vis tiek lieka praktiškiausias sprendimas. Tik tuomet kyla klausimas – kokią dušo kabiną rinktis? Čia išskirsime populiariausius dušo kabinų pasirinkimus ir apžvelgsime, kuris jų tinka vieno ar kito tipo butams bei kuo apskritai vienas dušo tipas gali būti pranašesnis už kitą.

Iš esmės vyrauja du sprendimai – dušo kabina su padėklu ir be. Pirmasis atvejis yra praktiškesnis bei pigesnis ir greičiau padaromas . Be to –  tai vienintelis variantas senos statybos butuose, kadangi juose kanalizacija yra nuleidžiama į sieną, o ne grindis. Tad tokiu atveju padėklas su pakyla patogiai sujungiamas su kanalizacijos išvadu. Dušo padėklų gali būti įvairių spalvų bei formų. Populiariausi, žinoma, kampiniai arba kvadratiniai padėklai.

Tačiau šiuolaikinio interjero požiūriu, dušo kabinos su padėklais jau nebeatrodo estetiškai – kai visur vyrauja minimalizmas ir susiliejančios linijos, iškilęs padėklas dievinantiems grožį gali rėžti akį.  Todėl sparčiai populiarėja dušo kabinų be padėklo įrengimas. Tačiau tai atsieina brangiau ir atliekama sudėtingiau – reikia įleisti trapą, padaryti iš plytelių nedidelį nuolydį. Tačiau rinktis šį variantą tikrai verta – dušas be padėklo valomas paprasčiau, atrodo daug jaukiau ir maloniau akiai bei iškart paverčia vonios kambarį stilingu ir šiuolaikišku.

Tad rinktis jums – jeigu gyvenate senos statybos bute ir negalite lengvai įsirengti dušo be kabinos, nenuogąstaukite – šiandien yra platus pasirinkimas tikrai modernių ir minimalistinių dušo padėklų, kurie atrodys taip pat šiuolaikiškai, kaip ir dušo kabina be padėklo – tereikia išsirinkti gerų gamintojų produkciją, pagamintą pagal naujausius stiliaus ir kokybės standartus.  Taigi net ir tradicinė dušo kabina su padėklu gali atrodyti tikrai moderniai, ypač jeigu ją meistriškai priderinsime prie viso vonios kambario interjero.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.