Sužadėtuvių žiedai: kokie bus populiarūs šiemet?

Sužadėtuvės yra labai svarbus  žingsnis kiekvieno vyro gyvenime ir laukiamas momentas kiekvienos merginos gyvenime. Todėl tam reikia ruoštis labai atsakingai. Žinoma, kad didžiausias dėmesys skiriamas žiedo paieškai. Vyrai tam skiria vis daugiau laiko ir vis dažniau domisi, kokie sužadėtuvių žiedai šiemet yra populiarūs, kaip išsirinkti geriausią variantą.

Šių metų tendencijos

Žiedų gamintojai ir pardavėjai stebi besikeičiančius pirkėjų norus ir pastebi, kaip su laiku keičiasi žiedų pasirinkimo tendencijos. Pastaruoju metu žiedai sužadėtuvėms pasirenkami vis atsakingiau ir jiems skiriamas vis didesnis dėmesys. Štai keli populiarūs žiedų tipai. Pasirinkę vieną iš jų, tikrai būsite ramūs, kad Jūsų pasirinktas žiedas yra šiuo metu madingas.

    • Klasikiniai žiedai. Sužadėtuvėms populiariausiu pasirinkimu vis dar išlieka klasikiniai žiedai, kurie yra elegantiški ir išskirtinio grožio. Tai smulkūs žiedai su deimantais, kurie tampa svarbiausiu žiedo akcentu. Tokio tipo žiedai niekuomet neišeina iš mados, jie puikiai dera prie įvairių vestuvinių žiedų. Todėl jeigu nežinote, kokį -žiedą rinktis, nupirkę klasikinį žiedą, tikrai neprašausite.

    • Halo žiedai. Pastaruoju metu ypač populiarėja išskirtinio dizaino sužadėtuvių žiedai. Vienas tokių pasirinkimų yra halo žiedai. Tai kiek storesni žiedai nei klasikiniai. Halo žiedų išskirtinumas – apvalus brangakmenis. Jis arba vienas arba apsuptas mažesnių brangakmenių ratuku. Tai išskirtinio stiliaus žiedas, puikiai tinkantis moterims, kurios mėgsta gražius ir madingus papuošalus.

    • Amžinybės žiedai. Pastaruoju metu vis dažniau sužadėtuvėms pasirenkami amžinybės žiedai. Tai išskirtinio grožio žiedai, kurie dažniausiai išsiskiria tuo, jog žiedo viduryje yra vienas didesnis inkrustuotas brangakmenis, o iš abiejų pusių eilėje išsidėstę mažesnį deimantai. Tokio tipo sužadėtuvių žiedai pastaruoju metu pasirenkami vis dažniau.

    • Su spalvotais akmenimis. Tendencijos rodo, kad vis daugiau -žmonių sužadėtuvėms ieško išskirtinio žiedų. Todėl kasmet populiarėja žiedai su spalvotais akmenimis. Tai gali būti žiedai su rubinu, topazu, safyru. Spalvų pasirinkimas labai platus. Tokius išskirtinius žiedus galite apžiūrėti fashiongold salone Vilniuje. Tai puikus pasirinkimas tiems vyrams, kurie ieško žiedo mylimai, mėgstančiai kokybiškus, išskirtinius ir vienetinius papuošalus.

Kaip išsirinkti žiedą?

Jeigu dar nežinote, kokį žiedą rinktis, užsukite į platų pasiirnkimą turintį juvelyrikos saloną, kuriame gyevai galėsite apžiūrėti skirtingų stilių žiedus, pasikonsultuoti su juvelyrikos žinovu. Tai padės lengviau apsispręsti ir išsirinkti geriausiai Jūsų mylimai moteriai tinkantį žiedą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *