Kremavimo paslaugos. Arba kaip tinkamai suorganizuoti laidotuvių procesą?

Iš anksto planuojant savo laidotuves, yra sumažinama našta artimiesiems. Mirtį išgyvenančiai šeimai tenka ne tik stipri emocinė griūtis, bet ir finansinė ir teisinė našta. Tikrai ne kiekvienas turi vidinių jėgų rūpintis laidotuvių procesais ir tuo pačiu ramiai gedėti.

Šiuo metu Lietuvoje yra labai daug laidojimų biurų, kurie išties labai padeda mirusiųjų artimiesiems. Jie visus laidotuvių procesus sutvarko už juos, todėl patiems nebereikia gilintis į teisinius ir kitus aspektus. Kremavimo paslaugos Vilniuje – labai dažnas kiekvieno tautiečio pasirinkimas. Jeigu nuspręsite po mirties būti kremuotas, visais šiais procesais, nuo pat kūno paėmimo iki palaidojimo už jus pasirūpins laidojimo bendrovė.

Jeigu planuosite savo laidotuves iš anksto ir savo norus bei pageidavimus užrašysite arba aiškiai išsakysite savo šeimos nariams ar kitiems jums artimiems žmonėms, būsite tikri, jog jiems labai ženkliai palengvinsite visus laidotuvių procesus. Kai vieni sakys, jog laidotuvių planuoti negalima, nes taip galite prisišaukti mirtį, tai tiesiog vykite tokias mintis šalin. Laidotuvių planavimas – tai rūpestingas ir labai atsakingas žingsnis, kuris labai padės jūsų mylimiausiems žmonėms.

Pirmas dalykas, kurį reikėtų apsvarstyti, tai, ar norite būti kremuotas, ar vis tik pageidaujate būti pašarvotas ir palaidotas tradiciškai. Siūlome gerai pagalvoti, kuo toliau, tuo labiau pastebima tendencija, kad urnos suteikia didesnę ramybę šarvojimo salėse, o ir užkasant jas šeimos kape, jos užims mažiau vietos nei karstas.

Urnos gali būti parduodamos ten pat,kur ir teikiamos kremavimo paslaugos Vilniuje. Taip pat pagalvokite, galbūt prieš laidotuves, norėsite savo kūną paaukoti mokslo vardan ar tapti donoru ir tik po to būti kremuotas ir palaidotas? Apsvarstykite ir pelenų išbarstymo galimybę. Tikrai nebūtina užkasti urnų ar pastatyti į kolumbariumus.

Jūsų laidotuvių planas neturi būti sudėtingas. Atidžiai numatykite laidotuvių išlaidas ir, jei tik yra galimybė, atidėkite tam pinigų. Taip maksimaliai palengvinsite artimiesiems teksiančią finansinę naštą.

Gal dabar daug kam bus ir keista, bet mūsų senoliai net palikdavo ir specialius rūbus savo laidotuvėms, su kuriais jie norėdavo būti pašarvoti arba kremuojami. Gerai apgalvokite kiekvieną laidotuvių detalę, išsakykite kiekvieną jų, net ir menkiausią. Su laiku savo laidotuvių planelį galėsite koreguoti arba papildyti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *