SEO paslaugos – Greitai pasiekta trumpalaikė nauda ar ilgalaikės galimybės?

SEO paslaugos

Ar teko girdėti specialistą, kuris prisiekinėjo, kad su stebuklingais žodžiais SEO verslo sėkmę pasieksite per mėnesį? Jeigu taip, šis straipsnis – Jums. Turiu liūdną žinią – sąžiningos SEO paslaugos nežada greitų rezultatų.

Juodasis SEO

Juoduoju pramintas SEO dėl nelegalaus svetainės optimizavimo metodo. Apskritai, optimizavimas eina dviem keliais: draudžiamas ir baudžiamas, bei leidžiamas. Greiti rezultatai su SEO, dažniausiai, yra draudžiamų metodų naudotojų pažadai. Tačiau tokie gudručiai ne tik patys pralošia, bet ir rimtai rizikuoja savo klientų svetainių lankomumu, bei sėkme.

Gal už spjovimą į „Google” rekomendacijas –  „Google webmaster guidelines“ – Jūsų gyvenimas nepasikeis, tačiau svetainė su pirmomis pozicijomis paieškos reitinguose gali atsisveikinti labai greitai.

Dažniausiai draudžiamais metodais laikomos įvairios manipuliacijos su atgalinėmis nuorodomos. Populiarėja programos, kurios palieka įvairius atsiliepimus forumuose arba interneto dienoraščiuose. Tokius žaidimus pažaboti stengiasi nuolat tobulinami paieškos sistemų algoritmai. Prieš keturis metus vienas populiariausių kovotojų buvo „Penguin” programa. Per šį laiką pingvinukas  patobulėjo nemažai. Beje, į jo kompaniją buvo sukurtos dar kelios itin efektyvios sistemos. Todėl žaisti su paieškos sistemomis neverta. Juk pasekmės nepavydėtinos. Anksčiau ar vėliau svetainė spjovusi į taisykles pašalinama iš paieškos sistemų rezulatų puslapių. Tai didelis nuostolis. Sugrįžti labai sunku, o kartais net ir neįmanoma. Tad ar verta rizikuoti?

Alternatyvos

Dar prieš pradėdami optimizuoti svetainę turėtumėme įvertinti ko norime, ar esame pasiruošę dėti maksimalias pastangas bent kelis mėnesius iki pirmųjų rezultatų? Pasikalbėkime su SEO paslaugos teikėju apie realias galimybes. Jeigu specialisto atsakymas Jūsų netenkina, neverta net pradėti žaisti su SEO. Tačiau tai ne pasaulio pabaiga. Juk yra kitų puikių rinkodaros kelių. Vieni iš tokių – populiarioji „Google Adwords” reklama ir socialiniai tinklai.

„Google Adwords” reklamos kampanijos  yra greitas ir efektyvus būdas pritraukti lankytojų į internetinį projektą. Kitaip nei SEO paslaugos, čia galite reguliuoti ir konkrečiai apsibrėžti kampanijos biudžetą. Taip pat bet kuriuo metu spausti mygtuką STOP.

Kita vertus, reklamos kampanijos organizuojamos aukciono būdu ir draugiška paieškos sistemoms svetainė padėtų sutaupyti. Todėl SEO paslaugos pagelbėtų organizuojant reklamą.

Alternatyvų yra daug. Ir viena iš dažniausiai naudojamų – socialiniai tinklai. Trumpos – kelių dienų ar savaičių kampanijos „Facebook” gali atnešti daug daugiau nei neleistini žaidimai su SEO. Čia padidinsite prekės ženklo matomumą, pritrauksite lankytojų niekuo nerizikuodami. Tai puikus sprendimas pasiruošusiems gauti greitus rezultatus arba norintiems aktyvios rinkodaros svetainės optimizavimo metu.

Svarbu:

  • Joks profesionalas Jums nepažadės greitų SEO rezultatų.
  • Paieškos sistemų rekomendacijose pažymėtus kaip draudžiamus veiksmus dažniausiai atlieka diletantai.
  • Nepirkite nuorodų.
  • Pasitikėkite profesionalu ir visuomet dalyvaukite svetainės optimizavimo procese.
  • SEO paslaugos buvo amerikiečių pripažintos, kaip vienos efektyviausių rinkodaros sričių.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *