Perdangos šiltinimas – vienas svarbiausių darbų, norint džiaugtis jaukiais namais

Visi mes trokštame, kad namai atrodytų ne tik gražiai, bet ir būtų patogūs bei šilti. Jei norime, kad namuose būtų pastovi šiluma, visą tai priklauso nuo šiltinimo darbų. Vienas svarbiausių darbų, užtikrinančių namų jaukumą – perdangos šiltinimas.  Jei neapšiltinsite lubų, ši šiluma nuolat be vargo paliks  namus.  Ką reiktų apie tai žinoti?

Pirmiausias žingsnis – rasti profesionalius meistrus. Nepagailėkite laiko pasidomėti, kokias paslaugas jums gali pasiūlyti pasirinkti namų šiltinimo specialistai. Tikri profesionalai:

  • Pasiūlys nemokamą namo ištyrimą;
  • Patars, kaip ištaisyti esamus defektus, o esant poreikiui patys tą atliks;
  • Atliks sandarumo bei termovizijos tyrimus;
  • Dirbs bet kurioje Lietuvos vietoje;
  • Atliktiems darbams suteikia garantiją.

Termoizoliacinės medžiagos parinkimas vaidina lemiamą vaidmenį energijos suvartojime, oro kokybei patalpose ir gyvenimo kokybei. Praktika rodo, jog pertvaros šiltinimui puikiai tinka biri mineralinė vata. Mūsų rinkoje dažniausiai sutinkama ISOVER vata. Unikali birios mineralinės vatos ISOVER  struktūra leidžia medžiagai pasiskirstyti tolygiai, sudarant vientisą šilumos izoliacijos sluoksnį. Užpildomos net mažiausios ertmės ir nepaliekama šalčio tiltų, taip išvengiant šilumos nuostolių. Medžiaga su laiku nesukrenta ir išlaiko puikias izoliacines savybes ypač ilgai. Tuo nesunkiai įsitikinsite apsilankę puslapyje https://www.witas.lt/stogo-siltinimas-biria-vata/.

Namų ir stogo šiltinimas biria vata reikalauja geros įrangos, kokybiškų priemonių ir kvalifikuotų darbuotojų komandos. Mūsų minima įmonė tikrai gali tai pasiūlyti. Visi darbai atliekami efektyviai ir greitai. Naudojama aukščiausios kokybės biri vata tolygiai apšildo net sunkiausiai prieinamas vietas ir konstrukcijas. Taikant šią technologiją,  darbai atliekami ypač greitai.

Be to, tokia apšiltinimo technologija yra tikrai ekologiška. Apšiltinimo medžiaga pagaminta iš 80% perdirbto stiklo ir augalinių medžiagų, griežta  kenksmingoms cheminėms medžiagoms. Šiomis dienomis aplinkos saugojimas visuomet susiejamas ir su pačių žmonių sveikatos saugojimu. Todėl namai, kurie yra ne tik dailūs ir prašmatnūs, bet ir nekenksmingi sveikatai – didelis privalumas.

Pateiksime dar keletą privalumų, kuriuos gaunama perdangas apšiltinant biria mineraline vata ISOVER:

  • Visam likui galėsite pamiršti pelėsį;
  • Šiluma išsilaikys gerokai ilgiau;
  • Ekonomiškumas garantuotas, nes sutaupysite šildymo sąskaita;
  • Labai stipriai sumažina triukšmo patekimą iš lauko;
  • Medžiaga yra nedegi, tad atitinka griežčiausius priešgaisrinius bei sveikatos apsaugos reikalavimus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *