Mitai apie samdomas buhalterinės apskaitos įmones

Vis daugiau verslų samdo ne asmeninius buhalterius, kurie dirba tik jiems, tačiau įmones, kurios teikia gana įvairias apskaitos paslaugas. Pirmiausia dėl to, kad tuomet apskaitos tvarkymas kainuoja pigiau. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad tokią įmonę dažniausiai sudaro gana didelė komanda, tad mokama už vieną, tačiau gaunama daug.

Visgi, buhalterinė apskaita dažnai apipinta mitais, kurie trukdo suprasti tokios paslaugos privalumus.

Mitas, kad paslaugos kainuoja brangiai.

Su kainomis šiuo metu galima susipažinti internete. Tačiau kad ir kokios paslaugų kainos bus, faktas, kad samdyti įmonę dažniausiai kainuoja net kelis kartus mažiau nei asmeninį specialistą, kuris dirba tik jums.

Mitas, kad neturėsite tik jums paskirto specialisto.

Dažniausiai įmonei yra paskirtas vienas specialistas. Tačiau tai nereiškia, kad jis dirba tik vienas. Dažniausiai darbai atliekami su komanda. Kuo daugiau žmonių – tuo didesnė tikimybė, kad pasitarus galima bet kokioje situacijoje rasti kuo daugiau naudos, tai yra, šiuo atveju gauti geresnes paslaugas, kurių metu bus atliekamas profesionalus apskaitos atlikimas.

Mitas, kad paslaugos teikiamos atsainiai.

Tikrai ne. Kiekviena buhalterinė įmonė stengiasi paslaugas teikti profesionaliai, kadangi ji, kaip ir bet koks kitas verslas, dažniausiai stengiasi suburti kuo daugiau klientų, kurie renkasi jų paslaugas. Dėl to samdyti įmonę dažnu atveju yra kur kas patikimiau.

Mitas, kad nebus jokių ataskaitų.

Sudarius sutartį su įmone reikia žiūrėti – kokiomis sąlygomis paslaugos bus teikiamos. Dažniausiai daromi reguliarūs susitikimai, kurių metu yra aptariamos svarbiausios funkcijos bei kitos smulkmenos, kurios gali padėti įmonei, kuri samdo buhalterius, įvertinti paslaugų kokybę.

Mitas, kad teikiamos labai ribotos paslaugos.

Dažniausiai tokiose įmonėse dirba komandos, tad didesnė tikimybė, kad jose bus galima rasti tikrai gerus savo sferos specialistus, kurie teikia labai daug ir labai įvairių paslaugų. Jų ribos yra plačios, tad kad ir  ko jums reikia – rasti geriausius, kurie susitvarkys su bet kokiomis problemomis, nebus sunku.

Ieškokite geriausių ir įvertinus jų galimybes – sudarykite sutartis su tais, kurie padės Jūsų verslui siekti daugiau. Tai yra atsakingo buhalterio darbas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.