Kodėl UAB įmonės yra tokios populiarios?

Parduodamos įmonės pirkimas yra mažiau rizikingas, o nauda dar ir didesnė, jei įmonė yra UAB. Uždaroji akcinė bendrovė yra viena populiariausių verslo formų Lietuvoje. Tokios parduodamos įmonės yra ypač žmonių vertinamos, kodėl?

Steigėjai norėdami apsaugoti savo turtą renkasi UAB, kadangi asmuo atsako tik tuo turtu, kurį įnešė į įmonę. Lukodita.lt parduodamos įmonės yra UAB, todėl įsigyją tokią įmonę mažiau rizikuojate pradėdami naujus dalykus.

Be to, kad apsaugote save, Lukodita.lt parduodamos įmonės yra nevykdžiusios veiklos, todėl neturi jokių skolų ar įsipareigojimų. Taip galite ramia galva kurti ir plėsti savo verslą, nesikapstydami po kitų senas finansines problemas.

Jei įmonės steigimas Jums asocijuojasi su ilgai trunkančiais procesais, galite pamiršti šias mintis. Lukodita.lt parduodamos įmonės yra UAB su suformuotu įstatiniu kapitalu. Suformuotas įstatinis kapitalas leidžia Jums greitai vykdyti veiklą.

Parduodamos įmonės yra UAB galinčios išleisti naujas akcijas ir tokiu būdu plėsti savo verslą. UAB gali prekiauti savo akcijomis ir tokiu būdu pritraukti daugiau lėšų Jūsų verslui.

Ne tik, kad lengvai galite plėsti savo verslą, Lukodita.lt parduodamos įmonės turi suteiktą registracijos adresą. Su aiškiu ir patikimu įmonės adresu pritraukiate potencialių investuotojų ir plečiate savo klientų ratą.

Lukodita.lt parduodamos įmonės turi atidarytą, be skolų banko sąskaitą. Tam, kad iš karto galėtume galvoti apie tai, kaip plėsti įmonę, o ne taisyti kažkieno senas finansines klaidas.

UAB skiriamos mokestinės lengvatos yra kitas svarbus bruožas, kodėl Lietuvoje ši teisinė forma yra tokia populiari. UAB dažnai yra taikomas 5% pelno mokestis vietoje standartinio 15% mokesčio.

Lukodita.lt parduodamos įmonės yra UAB, turinčios jau Registrų Centro patvirtintus dokumentus ir antspaudą. Be visų UAB suteikiamų naudų, įsigyją jau įkurtą įmonę, gaunate tik papildomus privalumus. Galite iš karto mąstyti, kokiu būdu Jūsų įmonė augs, taip visą dėmesį skirdami produktui, o ne įmonės registravimui.

Lukodita.lt parduodamos įmonės yra UAB tam, kad lengvai galėtumėte pasitraukti iš verslo. Jau užauginus verslą ir ieškant naujų galimybių kitose sferose, galite savo UAB akcijas perleisti kitiems asmenims ar parduoti verslą. Būtent UAB suteikia tokią lengvą galimybę palikti verslą bei jame augti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *