Kuo svarbi pėdos arkos atrama?

Tobulėjant civilizacijai, žmonių rasė perėjo nuo vaikščiojimo basomis minkštoje natūralioje vietovėje prie vaikščiojimo kietu, lygiu paviršiumi avint avalynę, todėl arkos atramos poreikis niekada nebuvo toks didelis! Natūrali pėdos forma ir dizainas turi švelnų ir minkštą reljefą. Štai kodėl pėda turi lankus. Daugelis iš mūsų, dabar dėvime avalynę ir vaikštome kietu lygiu paviršiumi. Šiame straipsnyje bus išsamiai aprašyta, kas yra arkos atramos, kaip jos gali padėti.

Kas yra arkos atrama?

Lanko atrama yra terminas, vartojamas įvairiems batų įdėklams ar vidpadžiais, kurie padeda palaikyti pėdos skliautus. Tai gali būti paprasti, formuoti įdėdami vidpadžiai, ar pačio bato pado išformuotas vidpadis su nedideliu pakilimu, pėdos viduryje, vidinėje pusėje.

Arkos atramų svarba

Lanko atramos padeda paskirstyti spaudimą – kadangi lanko atrama yra labiau iškreipta į pėdą, dėvėdami formuotą avalynę, padedate pašalinti pirminius slėgio taškus, kurie paprastai yra ant kulno ir pėdos kamuoliuko. Arkos atramos padeda tolygiai paskirstyti tą spaudimą, dalį jo sukeldamos į pėdų skliautus, o visą spaudimą paliekant kulnui ir pėdų kamuoliui. Formuotas padas suteikia atramą – dauguma žmonių mano, kad lanko atramos palaiko tik pėdas. Faktas yra tas, kad pėdos yra viso mūsų kūno pagrindas. Jei jums trūksta pagrindo atramos, tai gali paveikti visą jūsų kūną. Štai kodėl lanko atramos taip pat dažnai naudojamos kelio, klubo ir nugaros išlyginimo problemoms spręsti.

Išvada:

Sumažinsite skausmą arba jo visai išvengsite – tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės vis dažniau renkasi dėvėti formuotą, darbo klumpių moterims avalynę. Daugelis pėdų problemų gali būti išsprendžiamos dėvint tinkamai prigludusią avalynę su formuotu padu. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę ortopedinės avalynės moterims, formuotais, medicininiais padais. Įvairūs modeliai, pagal kiekvieno skonį ir poreikį.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.