Kokybiškos dangos stogams – kaip nepermokėti?

dangos stogamsIlgaamžis ir patvarus stogas – vienas svarbiausių kokybiško namo kriterijų. Primename, kad dangos stogams skiriasi ne tik estetiniais niuansais, bet ir ilgaamžiškumu, montavimo ypatybėmis bei kaina. Kad priimtumėte racionaliai pagrįstą sprendimą, kuriuo netektų gailėtis ateityje, rinkitės patikimą stogo dangų pardavėją, kuris savo produkcijai suteikia ilgametę garantiją ir rūpinasi stogo dengimu. Praktika rodo, kad daugelis pirkėjų net nepasidomi konkrečios dangos garantija ar jos montavimo niuansais, todėl skaudžiai nudega ateityje – už nekokybišką stogą tenka susimokėti dvigubai.

Kodėl pirkdami nekokybišką produktą išleidžiame dvigubai daugiau?

Siekdami ilgaamžio rezultato, turėtumėte rinktis konkrečiai stogo konstrukcijai pritaikytą dangą, įsitikinti dangos kokybe ir bendrauti su patikimais stogų dengėjais. Visas komplektas gali pareikalauti gana didelių išlaidų, todėl natūralu, kad taupieji lietuviai ieško kelių, kaip šį etapą apeiti, pvz., bendrauja su nežinomais dangų pardavėjais, renkasi nekokybiškas dangas (pardavėjo žodžio, kad danga bus patvari ir ilgaamžė – neužtenka. Tai turėtų patvirtinti dokumentai), o montavimo darbus atlieka savarankiškai, neturėdami jokios patirties. Visa tai priveda prie didesnių investicijų reikalaujančių darbų – tokie stogai negali patikimai izoliuoti garso, praleidžia drėgmę, įlūžta, praranda estetinę išvaizdą, pradeda luptis ir t. t. Primename, kad itin dažnai, kai stogo danga yra pažeidžiama, nukenčia ir medinė stogo konstrukcija, difuzinė plėvelė, šilumos izoliacija. Kitaip sakant, stogo kaina išauga kelis kartus, o namui reikalingas kapitalinis remontas.

Skirtingos stogo dangos – skirtingiems pirkėjų poreikiams

Rinkdamiesi stogą, visų pirma pasikalbėkite su keliomis bendrovėmis, įvertinkite jų siūlomas kainas, dangų pasirinkimą, suteikiamas garantijas ir papildomas paslaugas. Siūlome bendrauti su rinkoje palankiai įvertintais pardavėjais, kurie turi ilgametę patirtį ir gali pasigirti ne vienu sėkmingai įgyvendintu projektu. Nepamirškite, kad paprastai stogo danga numatoma dar namo projektavimo stadijoje. Siekiant geriausios eksploatacijos siūlome laikytis projektuotojo plano. Itin plati dangų pasiūla atitiks išrankiausiųjų poreikius, pavyzdžiui, jei ieškote optimalaus kainos ir kokybės santykio rinkitės PVC dangą, jei vertinate klasikinį stilių ir eleganciją, jūsų lūkesčius atitiks čerpinė danga (beje, čerpės gali būti betoninės ir keraminės) ir t. t. Visais atvejais pasitarkite su specialistais, pasidomėkite, kokia garantija suteikiama dangai ir koks yra realus jos tarnavimo laikas. Verta iš anksto pasiklausti dėl dangos priežiūros sąlygų ir pasidomėti montavimo išlaidomis.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *