Kaip pasiruošti nosies plastinei operacijai?

Nosies operacija skamba keistai ir lengvai, tačiau nors tai normalu, kuo daugiau pacientas bus informuotas ir pasirengęs operacijai, tuo mažiau jis nerimaus prieš paskyrimą. Šiame straipsnyje aptarkime kelis patarimus ir instrukcijas, kurių turėtumėte laikytis prieš nosies operaciją. Tokiu būdu viskas vyks kuo sklandžiau ir jūs turėsite sėkmingą nosies operaciją. Taigi, kaip pasiruošti nosies operacijai?

Pasirengimas konsultacijai ir tyrimai

Jūsų chirurgas nori sužinoti apie jūsų sveikatos būklę ir įsitikinti, ar esate pasirengęs atlikti nosies operaciją. Apsilankymo prieš operaciją metu gydytojas surenka visą informaciją apie jūsų ligos istoriją, įskaitant nosies obstrukcijos istoriją, operacijas ir visas galimas ligas. Pavyzdžiui, pacientai, turintys kraujavimo sutrikimų, būtent hemofiliją, nėra geri kandidatai į nosies operacijas. Tad prieš operaciją, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju ir pasidarykite reikalingus tyrimus, kad jaustumėtės saugiai.

Fizinis egzaminas. Fizinis patikrinimas yra reikšmingas nosies operacijos paruošimo etapas, kuris tiesiogiai veikia jūsų operacijos rezultatus. Fizinės apžiūros metu gydytojas patikrina nosies vožtuvus, nosies odą, kaulų ir kremzlių nelygumus, odos storį ir nosies riebalines liaukas. Be to, jūsų įprastas kvėpavimo būdas yra ištirtas, ar kvėpuojate per nosį ar burną. Tokie tyrimai padeda chirurgui parengti tinkamą chirurginį planą. Jūsų gydytojas tai surenka apčiuopdamas ir vizualiai analizuodamas. Jūsų ūgis, svoris ir kraujospūdis yra vieni iš būtinų rinoplastikos tyrimų prieš operaciją.

Niekada nepraleiskite priešoperacinės konsultacijos prieš nosies operaciją. Aptarkite savo rūpesčius ir lūkesčius su savo chirurgu. Jei kamuoja nosies funkcijos sutrikimas, įskaitant nukrypusią pertvarą ar kvėpavimo sutrikimus, pasakykite jam prieš operaciją. Taip pat aptarkite visas savo baimes tokioms procedūroms. Nerimas yra normali žmogaus būsena, o chirurgas žinodamas visą procesą ir eigą, gali jus nuraminti. Plastinė operacija šiomis dienomis atliekama su pažangiausia medicinine technika, tad galite būti ramus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *