Kaip ilgiau išsaugoti jaunystę ir grožį?

vokų korekcijaGrožio kultas visuomenėje vaidina itin stiprų vaidmenį. Standartinis grožis, prižiūrėtas, išpuoselėtas kūnas, jaunystė – mūsų amžiaus aukštai iškeliamos vertybės. Nenuostabu, kad tam daugelis priešinasi, tačiau net jiems ir dedant daug pastangų, iš žurnalų viršelių į mus žvelgia dailūs, liekni modeliai…. Tikriausiai daugelis pastebime, jog gražiems, savo išvaizda besirūpinantiems ir pasitikintiems žmonėms dažnai viskas sekasi geriau negu kitiems.

Be abejo, niekuomet nereikia perlenkti lazdos. Kiekvienas žmogaus gyvenimo tarpsnis yra savotiškai gražus, o išvaizdos pokyčiai – neišvengiami. Todėl anksčiau ar vėliau nuo jų nebeišsisuksime. Nors kai kurie ir garsiai skanduoja, jog išorinis grožis visiškai nereikšmingas, tačiau juk kiekvienam norisi atrodyti tvarkingai. Kaip mūsų amžius suteikia galimybę ilgiau išlikti jaunam?

Nesibaiminkite plastikos chirurgų

Dažnai plastinė chirurgija traktuojama iš neigiamos pusės, akcentuojama galimų nesėkmingų operacijų tikimybė, tačiau išties tokie atvejai ypač reti ar pasitaiko operuojantis pas neprofesionalų gydytoją. Daug dažniau žmonės iš plastinės chirurgijos centrų išvyksta laimingi, besidžiaugdami savo daugiau ar mažiau pakoreguota išvaizda. Jeigu dirbate, kur išvaizda išties svarbu, ar visada norėjote kažką patobulinti savo išvaizdoje, kodėl gi ne? Kiekvienas gyvename savo gyvenimą, ir jei yra galimybė jaustis geriau, kodėl turėtume jos atsisakyti? Tuo labiau, kad tai atlikus padidėja žmogaus pasitikėjimas savimi, kuris lemia geresnę gyvenimo kokykę.

Dažniausiai plastinės operacijos atliekamos norint pakoreguoti trūkumus ar siekiant jaunesnės išvaizdos. Tokiu atveju atliekamos vokų korekcijos, odos patempimo operacijos. Vokų korekcija labiausiai padės atjauninti žvilgsnį, suteiks jam gaivumo, šviesumo, odos patempimas ar botulino injekcijos padės sumažinti net ir didelį kiekį raukšlių ar randų. Taip atjaunėti galima bent dešimtmečiu… Jei plastinė chirurgija suteikia tokias galimybes ir šeimos finansai  leidžia, kodėl nepasinaudojus tokia proga. Vokų korekcija kartais atliekama visai ne grožio vardan, o dėl sveikatos gerinimo. Juk užkritę vokai gali trukdyti normaliam regėjimui.

Skirkite dėmesio plaukams

Norint jauniau atrodyti būtina tinkamai pasirūpinti ir savo plaukais, juk vešlūs, stori, sveiki plaukai ir asocijuojasi su jaunyste, gera sveikata. Taigi, jei turite kokių nors galvos odos problemų, pavyzdžiui, kankina pleiskanos, niežulys, plaukų slinkimas, nenumokite į tai ranka, kaltindamos naują šampūną ar metų laiką. Jei problemos užsitęsė jau kurį laiką, nereikėtų vengti apsilankymo pas gydytoją. Net ir tokia dažnai įprasta problema, kaip pleiskanos, gali sukelti net plaukų slinkimą, kuris tikrai įtakos Jūsų pasitikėjimą savimi, be to, pridės daugiau metų negu yra iš tiesų…

Rūpinkitės oda

Dažnai moterys mano, jog nesidarydamos makiažo, nedažydamos plaukų, mažai laiko praleisdamos saulėje, neatlikdamos kitų grožio procedūrų – ilgiau išlaikys natūralų grožį su mažiau raukšlių. Tiesa yra kiek kitokia. Mūsų oda su kiekvienais metais praranda tam tikrą elastingumo, drėgmės kiekį, dėl to nieko nedarant greičiau atsiranda raukšlių. Specialūs kremai padeda išlaikyti normalų odos drėgmės balansą, jos tonusą, neleidžia taip greitai išsausėti ir pradėti odai vysti. Žinoma, tai nereiškia, jog sustabdysime raukšlių atsiradimą, tačiau tikrai sulėtinsime ir vyresniame amžiuje turėsime daug mažiau. Dėl to jau 20-25 metų merginos privalo išmokti ir pradėti tinkamai rūpintis savo oda, atsižvelgiant į jos ypatumus.

Dabar yra labai didelis odos priežiūros priemonių pasirinkimas, svarbiausia išsirinkti savo amžiui ir odos būklei tinkančius gaminius. Nustatyti odos ypatumus dabar galima ne tik pasikonsultavus su gydytoja-kosmetologe ar gydytoja-dermatologe, tačiau ir atlikus odos testą specialiose klinikose. Taip pat yra klaidingai manoma, jog geriau nedažyti plaukų ar nesideginti saulėje, soliariume, tačiau jei blogai jaučiatės būdama tamsiaplaukė ar šviesiaplaukė, pernelyg šviesios odos spalvos, tuomet tikrai nesijausite laiminga. Geros emocijos ir pasitikėjimas savimi priduoda daug daugiau žavesio, charizmos, nei nuolatinis pergyvenimas dėl galimos vėžio rizikos. Be abejo, ilgai būti saulėje ir soliariume tikrai nepatartina, tačiau saikingai mėgaujantis ir naudojant tinkamą apsaugą, oda įgaus tamsesnį atspalvį, gausite reikiamą vitamino D kiekį.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.