Ištvermingieji benzininiai trimeriai padės nudirbti darbus

trimeriaiVasara – ne tik poilsio metas. Turint nuosavos žemės, laikas nuo laiko imamasi šienavimo darbų. Tokia veikla pradedama pavasarį ir baigiama rudenį. Tad galima sakyti, jog ne tik šilčiausieji mėnesiai ragina užkurti žoliapjovę. O jei lauko erdvė didelė ar joje yra griovių, šlaitų, tuomet dėmesio sulaukia trimeriai.

Trimerių būna trijų rūšių. Pirmieji (ir dažniausiai naudojami) – benzininiai. Tokiems prietaisams nebaisūs dideli plotai, o ir laidu rūpintis nereikia. Antroji rūšis – elektriniai įrankiai. Pliusai, žinoma, atsiskleidžia per ekologijos prizmę bei lengvumą. Vis dėlto elektriniai trimeriai generuoja mažiau galios nei benzininiai. Be to, laidas riboja judėjimą. Rinkoje siūloma ir akumuliatorinių alternatyvų. Pastarųjų privalumas prieš įprastus elektrinius – judėjimo laisvė. Tačiau ji atsiskleidžia per kompromisus – laido nėra, bet akumuliatoriai suteikia papildomo svorio. Jei reikia pjauti didelius plotus, toks trimeris ne išeitis. Kodėl? Nes akumuliatorius po kiek laiko išsikraus. Palyginti su benzino įpylimu, įkrovimo procesas užtrunka gerokai ilgiau.

Trys rūšys – trys skirtingų ir panašių ypatybių rinkiniai. Kaip nesunku suprasti, elektriniai prietaisai gali sudominti už ekologiją pasisakančius piliečius, tačiau sudėtingam darbui jie nenuteikia. Tai pasirinkimas žmonėms, kuriems reikia sutvarkyti gana nedidelį plotą. Žinoma, dėl pastarojo teiginio galima ginčytis ir sakyti, kad viską išsprendžia akumuliatorius. Vis dėlto akumuliatorinė sistema nėra tokia praktiška kaip benzininė. Vienu atveju reikia elektros lizdo ir kantrybės, o kitu – talpos su kuru ir piltuvėlio.

Benzininiai trimeriai labiausiai siejasi su sunkiu darbu ir plačiomis galimybėmis. Juos naudoja tiek namų vartotojai, tiek pakeles tvarkantys darbininkai. Geresnio sprendimo neranda ir bulves auginantis ūkininkas, kai vasaros pabaigoje ateina laikas nupjauti žaliuojantį augalinį bulvių vagų turinį, kuris vėliau sugrėbiamas ir dirva paruošiama bulviakasiui.

Ne veltui benzininiai trimeriai tokie populiarūs. Keičiant antgalius sutvarkomos skirtingos teritorijos. Valas leis nupjauti žolę, o su krūmais susidoros specialus peilis. Keičiant antgalius keičiasi ir įrankio funkcionalumas.

Kiekvienas pirkėjas renkasi pagal poreikius. Savo funkciją atlieka tiek populiariausi trimeriai, tiek elektrinės jų alternatyvos. Tačiau benzinu „mintantieji“ leidžia nudirbti daugiau.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.