Indaplovės: ar viską apie jas žinote?

IndaplovėsKiekvienas buitinis prietaisas yra neatsiejamas nuo gamybos, išsirinkimo, montavimo, naudojimo, priežiūros bei kitų procesų. Ne išimtis yra ir indaplovės, tad belieka tik pasitikrinti, ar viską apie jas žinote.

Nauda

Visų pirma, verta apibrėžti šio buitinio prietaiso teikiamą naudą. O ji – įvairialypė. Vienas svarbiausių dalykų yra tas jog indaplovės padeda sutaupyti daug brangaus laiko: net ir tuo atveju, jei indų plovimas iš jūsų pareikalauja vos keliolikos minučių, belieka tik paskaičiuoti, kiek laiko šiam tikslui tenka skirti per savaitę, mėnesį, metus. Jei nepatingėsite suskaičiuoti, rezultatai jus nustebins, ir tikėtina, kad ne visa maloniai – pamatysime, kad indų plovimas rankomis iš jūsų atima valandų valandas brangaus laiko. Ar ne maloniau jį būtų skirti bendravimui, miegui, kelionėms?.. Negalima nepaminėti ir to, kad indaplovės jums padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų: tyrimais yra įrodyta, kad namų ūkiuose, kuriuose indai yra plaunami ne rankiniu būdu, o naudojamasi indaplovėmis, sutaupoma daugiau vandens. Na, ir žinoma, dar vienas naudos aspektas yra tas, kad būtent šio buitinio prietaiso dėka bus užtikrinta visiška indų, stalo įrankių bei kitų virtuvės reikmenų švara. Siekiant apibendrinti visas šias savybes, galima sakyti, kad indaplovė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų, užtikrint švarą bei gyventi kur kas paprasčiau.

Pasirinkimas

Šiandien bet kuriame buitinės technikos salone jūsų laukia ypač platus indaplovių pasirinkimas. Na, o kad iš didelės gausos išsirinkti būtų lengviau, dėmesį verta atkeipti į tam tikrus kriterijus. Vienas iš jų – atsakyti į klausimą: kur bus naudojama indaplovė: namų ūkiui idealiai tiks vidutinio galingumo indaplovė, tuo tarpu, jei kalba eina apie maitinimo įstaigas, galima paminėti tik vieną dalyką: kuo talpesnę bei galingesnę indaplovę išsirinksite, tuo geriau.

Indaplovės kaina bei vandens sunaudojimas

Kuomet kalbame apie indaploves, dėmesį verta atkreipti į du svarbius dalykus: tai – kaina ir vandens sunaudojimas. Kodėl tai svarbu? Atsakymas labai paprastas: neretai didelė dalis žmonių pirkdami šį prietaisą, neatkreipia dėmesio į tai, kaip kaina ir vandens sunaudojimas yra susiję, o pasirodo šis ryšys labai svarbus – žmonės linkę pirkti mažiau kainuojančias indaploves, tačiau nepagalvoja, kad daugiau kainuojančios indaplovės yra puiki investicija, nes sunaudoja mažiau vandens: pavyzdžiui, indaplovė, kuri kainuoja 300 eur, vienam plovimui sunaudoja maždaug 15 – 17 litrų vandens, tuo tarpu du kartus daugiau kainuojanti indaplovė vienam plovimui gali sunaudoti tik 9 – 10 litrų vandens, tad nesunku paskaičiuoti, per kiek laiko atsipirks brangesnis prietaisas.

Džiovinimas

Ne ką mažiau dėmesio yra vertas ir kitas procesas. Tai – indų džiovinimas. Svarbu atminti, kad indams plauti skirti prietaisai indus džiovinti gali įvairiais būdais: ventiliatoriaus pagalba, po plovimo likusiame karštyje, taip pat galimas indų džiovinimas ir karšto oro srove.

Daugiau funkcijų

Daugiau kainuojančios indaplovės gali pasiūlyti ir daugiau funkcijų. Bene pačios populiariausios yra šios: druskos indikatorius, apsauga nuo nutekėjimo; užraktas nuo vaikų, galimybė atidėti plovimo laiką, plovimas esant tik pusiau užpildytai indaplovei, galimybė automatiškai nustatyti vandens kietumą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.