Samsung kompanijai nėra tobulumo ribų

Samsung mobilieji telefonaiKiekvienais metais asociacija EISA, vienijanti 50 specializuotų žurnalų iš 22 Europos šalių, išrinka geriausius metų produktus. Šiemet geriausiojo pažangaus išmaniojo telefono titulą pelenė „Samsung Galaxy S6 Edge“, kuris palyginus neseniai atsirado ir Lietuvos parduotuvių lentynose. Dėl savo išskirtinio lenkto 5.1 colių qHD „Super AMOLED“ ekrano Pietų Korėjos technologijų milžinės sukurtas išmanusis telefonas yra laikomas stilingiausiu mobiliuoju prietaisu.

Kita vertus, prabangūs Samsung mobilieji telefonai turi gerokai daugiau nei unikalų ekraną: su labai našiu aštuonių branduolių procesoriumi ir neįtikėtina 16 megapikselių kamera „Galaxy S6 edge“ yra vienas geriausiai įmonės aprūpintų išmaniųjų telefonų. O dar pridėjus įspūdingą 1440 x 2560 rezoliucijos ekrano aiškumą bei dinamiškumą, gana akivaizdu, kad šis išmanusis telefonas yra vienas geriausių, kada nors Samsung kompanijos sukurtų mobiliųjų telefonų.

Visgi, panašu, kad kompanija nesinori apsiriboti šio modelio neįtikėtina sėkme. Visai neseniai Samsung kompanijos atstovai paskelbė, kad jau yra kuriamos naujos technologijos, kurios leis dar labiau paploninti išmaniuosius telefonus ir prailginti baterijos veikimo laiką.

Šiuo metu yra projektuojamos naujos baterijos, kurios turės žymiai didesnį energijos tankį. Taip pat ypač daug dėmesio skiriama ir plonesnių kamerų sensorių, kurie leis dar labiau suploninti išmaniųjų telefonu nei planšečių korpusus, kūrimui.

Anot puslapio SamMobile, busimieji Samsung mobilieji telefonai su pažangiomis naujos kartos baterijomis ir kamerų sensoriais pasirodys tik 2017 metais. Dabar Samsung darbuojasi prie išmaniųjų telefonų akumuliatoriais, kurių energijos tankis siekia 700 Wh viename litre, tačiau iki 2016 metų pabaigos šiuos rodmenis ketinama padidinti iki 750 Wh/l, tuo tarpu 2017 m. – iki 780 Wh/l

Samsung taip pat per artimiausius mėnesius ketina padidinti ir  baterijų dabartinę įtampą iki 4.4 V, o iki 2017 m.  – iki 4.5V. Tai reiškia, kad naujosios technologijos leis išmaniojo telefono akumuliatorių iki 80 proc. įkrauti vos per pusvalandį.

Be to, Samsung specialistai kuria ir RWB daviklius, kurie yra skirti išmaniųjų telefonų kameroms. Davikliai leis dar geriau atkurti spalvas, o sumažintas pikselio dydis leis sumažinti ir daviklio storį, tai reiškia, kad plonės ir Samsung mobilieji telefonai. Taigi, panašu, kad truputėlį luktelėjus sulauksime dar įspūdingesnio Samsung išmaniojo telefono.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *