iPhone remontas savarankiškai

iphone remontasGyvenimas be mobiliojo telefono šiais laikais yra sunkiai įsivaizduojamas. Natūralu, kad vos tik technika pradeda netinkamai atlikti funkcijas – skubiai kreipiamės į profesionalus, kurių darbas yra išspręsti iškilusius gedimus. iPhone remontas, jeigu paliksite telefoną profesionaliose rankose, nebus ilgas ir juolab brangus.

Deja, internete šiuo metu yra tiek daug informacijos, kad dalis žmonių nusprendžia iškilusias telefono problemas išspręsti patys. Atrodo, kad užtenka perskaityti apie dažniausiai atsirandančius gedimus ir juos sutvarkius vėl galėsite mėgautis gyvenimu. Tačiau ar tikrai?

Kaip tvarkydamas padarau dar daugiau klaidų

Labai blogai, kai žmonės norėdami išspręsti problemas susijusias su technika nesikreipia į profesionalus, kurie yra pasiruošę tas problemas visiškai panaikinti. Dažnai bandant sutvarkyti gedimus padaroma daug daugiau problemų, kurių tvarkymas vėliau gali kainuoti net kelis kartus daugiau.

Sugadinama ne tik sisteminė įranga, tačiau taip pat ir pats telefonas. Bandant savarankiškai pakeisti detales padaroma nemažai problemų, kurių tvarkymas gali būti komplikuotas. Tuomet galiausiai vis tiek tenka keliauti pas profesionalus ir galiausiai už paslaugas permokate net kelis kartus.

Kur kas pigiau iškart kreiptis į atsakingus asmenis, kurie yra pasiruošę padaryti tai, kad iPhone remontas būtų greitas ir pigus.

Kiek laiko išgyvensite be telefono?

Iphone SE remontas taip pat turėtų būti paliekamas profesionalams, kadangi jie kur kas greičiau išspręs iškilusias problemas galinčias Jums trukdyti gyventi įprastu ritmu. Daugelis žmonių savarankiškai internete skaitydami, kaip galima būtų pašalinti problemas, galiausiai sukelia dar daugiau gedimų,. Kurie galiausiai reikalauja ne tik daugiau pinigų, tačiau ir daugiau laiko.

Pagalvokite, kiek galite laiko sau leisti visiškai nesirūpinti telefonu ir paprasčiausiai gyventi be jo. Sakysite, kad turite pakaitinį? Dažniausiai nuo iPhone pereiti prie kitų modelių telefonų būna gana sunku, tačiau jeigu tik tai Jums tinka – kodėl gi ne.

Visgi, kreipusis į atsakingus asmenis pavyks vėl džiaugtis savo iPhone, kuris leidžia pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę greitai ir paprastai. Kuo daugiau dėmesio telefonui skirsite – tuo gyvenimas bus patogesnis.

 

Samsung kompanijai nėra tobulumo ribų

Samsung mobilieji telefonaiKiekvienais metais asociacija EISA, vienijanti 50 specializuotų žurnalų iš 22 Europos šalių, išrinka geriausius metų produktus. Šiemet geriausiojo pažangaus išmaniojo telefono titulą pelenė „Samsung Galaxy S6 Edge“, kuris palyginus neseniai atsirado ir Lietuvos parduotuvių lentynose. Dėl savo išskirtinio lenkto 5.1 colių qHD „Super AMOLED“ ekrano Pietų Korėjos technologijų milžinės sukurtas išmanusis telefonas yra laikomas stilingiausiu mobiliuoju prietaisu.

Kita vertus, prabangūs Samsung mobilieji telefonai turi gerokai daugiau nei unikalų ekraną: su labai našiu aštuonių branduolių procesoriumi ir neįtikėtina 16 megapikselių kamera „Galaxy S6 edge“ yra vienas geriausiai įmonės aprūpintų išmaniųjų telefonų. O dar pridėjus įspūdingą 1440 x 2560 rezoliucijos ekrano aiškumą bei dinamiškumą, gana akivaizdu, kad šis išmanusis telefonas yra vienas geriausių, kada nors Samsung kompanijos sukurtų mobiliųjų telefonų.

Visgi, panašu, kad kompanija nesinori apsiriboti šio modelio neįtikėtina sėkme. Visai neseniai Samsung kompanijos atstovai paskelbė, kad jau yra kuriamos naujos technologijos, kurios leis dar labiau paploninti išmaniuosius telefonus ir prailginti baterijos veikimo laiką.

Šiuo metu yra projektuojamos naujos baterijos, kurios turės žymiai didesnį energijos tankį. Taip pat ypač daug dėmesio skiriama ir plonesnių kamerų sensorių, kurie leis dar labiau suploninti išmaniųjų telefonu nei planšečių korpusus, kūrimui.

Anot puslapio SamMobile, busimieji Samsung mobilieji telefonai su pažangiomis naujos kartos baterijomis ir kamerų sensoriais pasirodys tik 2017 metais. Dabar Samsung darbuojasi prie išmaniųjų telefonų akumuliatoriais, kurių energijos tankis siekia 700 Wh viename litre, tačiau iki 2016 metų pabaigos šiuos rodmenis ketinama padidinti iki 750 Wh/l, tuo tarpu 2017 m. – iki 780 Wh/l

Samsung taip pat per artimiausius mėnesius ketina padidinti ir  baterijų dabartinę įtampą iki 4.4 V, o iki 2017 m.  – iki 4.5V. Tai reiškia, kad naujosios technologijos leis išmaniojo telefono akumuliatorių iki 80 proc. įkrauti vos per pusvalandį.

Be to, Samsung specialistai kuria ir RWB daviklius, kurie yra skirti išmaniųjų telefonų kameroms. Davikliai leis dar geriau atkurti spalvas, o sumažintas pikselio dydis leis sumažinti ir daviklio storį, tai reiškia, kad plonės ir Samsung mobilieji telefonai. Taigi, panašu, kad truputėlį luktelėjus sulauksime dar įspūdingesnio Samsung išmaniojo telefono.