Klaidos, kurias darome įsigydami šaldytuvą

Šaldytuvai – tai pakankamai daug kainuojanti pirminės svarbos prekė, kurią įsigydami tikimės, jog tai bus ilgalaikė investicija. Visgi dažnai pasitaiko atvejų, kai šaldytuvas pradeda veikti nekokybiškai arba neatlieka norimų funkcijų. Tai lemia netinkamas, skubotas gaminio pasirinkimas ir keletas esminių klaidų, kurias darome įsigydami naują šaldytuvą. Kokios jos?

Neatliekame namų darbų

Planuojant bet kokį didesnį pirkinį būtini namų darbai, be kurių tiesiog klaidžiosime po parduotuves ir paieškai skirsime labai daug laiko, praeisiančio veltui. Pirmas dalykas, kurį turime atlikti, tai pasidomėti gamintojais. Pasistenkite, kad analizė nebūtų paviršutiniška ir neapimtų Google pirmųjų puslapių ar pačių žinomiausių, visų linksniuojamų prekių ženklų. Pasidomėkite, kaip jus dominantys šaldytuvai yra vertinami iš klientų perspektyvos: ar atitinka kainos ir kokybės santykis, su kokiomis problemomis, gedimais tenka susidurti dažniausiai, ar pateisino lūkesčius, ar lengvai prižiūrimi ir pan. Idealu, jei skaitote užsienio kalbomis – jomis galite atrasti daugiau šaltinių su apžvalgomis, naudingos video medžiagos. Patikėkite, jei šaldytuvo įsigyti keliausite gerai įsigilinę į prekių ženklų pliusus ir minusus, jų specifikas bei rinkoje vyraujančias kainas, būsite tikri, jog konsultantai jūsų neapgaus ir neįbruks pirmo pasitaikiusio įrenginio, o paieška atneš vaisių kur kas greičiau, nei tikėjotės.

Pagrindiniu kriterijumi laikome kainą

Šaldytuvai yra ganėtina brangūs prietaisai, todėl dažnai jaunoms šeimoms tai gali tapti pakankamai apsunkinančiu pirkiniu ir jos nusprendžia rinktis pigiausią variantą. Deja, čia galioja taisyklė, kad iš gailėjimo gali tekti sumokėti du kartus. Juk šaldytuvą kasdien naudosite mažiausiai penkerius metus, o pasirinkus tikrai kokybišką, apgalvotą gaminį, šis laikas gali būti ir ženkliai ilgesnis, tad patartina žvelgti į ilgalaikę perspektyvą, o ne tuometinę padėtį. Sau padėsite, jei šaldytuvui kas mėnesį atsidėsite po tam tikrą pinigų dalį – taip nereikės vienu metu išleisti didelės sumos.

Neatsižvelgiame į poreikius

Dažnai žmonėms atrodo, kad visi šaldytuvai yra daugmaž vienodi ir nėra skirtumo, kokie tikslūs jų parametrai, funkcionalumas. Tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl šia preke vėliau nusiviliama. Turite įsivertinti savo poreikius ir gaminį taikyti pagal juos. Pavyzdžiui, jei turite daržą ir jame auginate daug vaisių bei daržovių, jums reikės didelio šaldytuvo su itin erdviais apatiniais stalčiais, jei beveik nebūnate namuose ir nieko negaminate, galite neinvestuoti į milžinišką šaldytuvą – jums pakaks ir mažesnio, kompaktiškesnio įrenginio. Jei planuojate šeimos pagausėjimą, pagalvokite ir apie tai, kad ateityje reikės daug įvairių mažų skyrelių kūdikio maistui.

Kaip pirkti buitinę techniką internetu?

buitine technikaGyvenimas be buitinės technikos nebūtų toks funkcionalus. Buitinė technika mums padeda kur kas greičiau atlikti įprastus darbus: gaminti patiekalus, tvarkyti namus, skalbti drabužius ir t.t. Svarbiausia, kad šiuo metu yra tiek daug įvairiausių prietaisų, kad nesunkiai atrasite tai, kas labiausiai tenkina Jūsų poreikius ir tuo pačiu telpa į galimybes.

Daugelis žmonių išbando internetinės prekybos vietos galimybes. Tai puikus būdas greitai ir paprastai įsigyti tai, ko Jums reikia. O kaip ieškoti?

  • Pirmiausia Jums reikia pasirinkti tą prekybos vietą, kuri tikrai yra patikima. Kaip tokią atrasti? Paprasčiausiai rekomenduojame palyginti kuo daugiau prekybos vietų ir tuo pačiu internete paieškoti atsiliepimų, kurie gali padėti susidaryti preliminarią nuomonę apie konkrečią parduotuvę. Kuo daugiau žinosite – tuo sėkmingesnį ir geresnį variantą pavyks atrasti.
  • Kai jau pasirinkote prekybos vietą – ieškokite tos buitinės technikos, kuri Jums yra reikalinga. Jeigu reikia visko – geriausia pirkti komplektus, kadangi tai pigesnis ir paprastesnis variantas.
  • Pirkite tik iš tų prekybos vietų, kurios suteikia garantiją. Tuomet iškilus kokioms nors problemoms jausitės drąsiai, kad jos visiškai nemokamai bus sutvarkytos.
  • Būtinai pirkite tik iš tų prekybos vietų, kurios suteikia galimybę atgauti visus pinigus ir grąžinti prekę tokiu atveju, jeigu nepatiko tai, ką gavote. Retam prireikia šios paslaugos, tačiau tai papildomas didelis pliusas, kuriuo pasinaudoti tikrai verta.
  • Kadangi beveik visos internetinės prekybos vietos turi filtrus, kurie padeda greitai ir paprastai atrasti reikalingą produkciją – naudinga aplyginti kuo daugiau variantų. Skirtingi gamintojai parduoda skirtingomis kainomis. Juolab, nuo to skiriasi ir kokybė.
  • Daugeliui žmonių labai svarbu, kad buitinė technika derėtų prie viso kambaryje kuriamo stiliaus. Taigi, apsispręskite, koks stilius Jums tinka labiausiai ir atitekamai ieškokite konkrečios produkcijos.

Jeigu dar niekada nepirkote internetu netikėkite mitais, kurie dažnai sklando ir todėl sutrukdo išbandyti galimybę. Nereikia baimintis, kadangi pirkimas internetu yra tolygus realiam. Paprasčiausiai pirkti yra paprasčiau ir kur kas patogiau.

Indaplovės: ar viską apie jas žinote?

IndaplovėsKiekvienas buitinis prietaisas yra neatsiejamas nuo gamybos, išsirinkimo, montavimo, naudojimo, priežiūros bei kitų procesų. Ne išimtis yra ir indaplovės, tad belieka tik pasitikrinti, ar viską apie jas žinote.

Nauda

Visų pirma, verta apibrėžti šio buitinio prietaiso teikiamą naudą. O ji – įvairialypė. Vienas svarbiausių dalykų yra tas jog indaplovės padeda sutaupyti daug brangaus laiko: net ir tuo atveju, jei indų plovimas iš jūsų pareikalauja vos keliolikos minučių, belieka tik paskaičiuoti, kiek laiko šiam tikslui tenka skirti per savaitę, mėnesį, metus. Jei nepatingėsite suskaičiuoti, rezultatai jus nustebins, ir tikėtina, kad ne visa maloniai – pamatysime, kad indų plovimas rankomis iš jūsų atima valandų valandas brangaus laiko. Ar ne maloniau jį būtų skirti bendravimui, miegui, kelionėms?.. Negalima nepaminėti ir to, kad indaplovės jums padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų: tyrimais yra įrodyta, kad namų ūkiuose, kuriuose indai yra plaunami ne rankiniu būdu, o naudojamasi indaplovėmis, sutaupoma daugiau vandens. Na, ir žinoma, dar vienas naudos aspektas yra tas, kad būtent šio buitinio prietaiso dėka bus užtikrinta visiška indų, stalo įrankių bei kitų virtuvės reikmenų švara. Siekiant apibendrinti visas šias savybes, galima sakyti, kad indaplovė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų, užtikrint švarą bei gyventi kur kas paprasčiau.

Pasirinkimas

Šiandien bet kuriame buitinės technikos salone jūsų laukia ypač platus indaplovių pasirinkimas. Na, o kad iš didelės gausos išsirinkti būtų lengviau, dėmesį verta atkeipti į tam tikrus kriterijus. Vienas iš jų – atsakyti į klausimą: kur bus naudojama indaplovė: namų ūkiui idealiai tiks vidutinio galingumo indaplovė, tuo tarpu, jei kalba eina apie maitinimo įstaigas, galima paminėti tik vieną dalyką: kuo talpesnę bei galingesnę indaplovę išsirinksite, tuo geriau.

Indaplovės kaina bei vandens sunaudojimas

Kuomet kalbame apie indaploves, dėmesį verta atkreipti į du svarbius dalykus: tai – kaina ir vandens sunaudojimas. Kodėl tai svarbu? Atsakymas labai paprastas: neretai didelė dalis žmonių pirkdami šį prietaisą, neatkreipia dėmesio į tai, kaip kaina ir vandens sunaudojimas yra susiję, o pasirodo šis ryšys labai svarbus – žmonės linkę pirkti mažiau kainuojančias indaploves, tačiau nepagalvoja, kad daugiau kainuojančios indaplovės yra puiki investicija, nes sunaudoja mažiau vandens: pavyzdžiui, indaplovė, kuri kainuoja 300 eur, vienam plovimui sunaudoja maždaug 15 – 17 litrų vandens, tuo tarpu du kartus daugiau kainuojanti indaplovė vienam plovimui gali sunaudoti tik 9 – 10 litrų vandens, tad nesunku paskaičiuoti, per kiek laiko atsipirks brangesnis prietaisas.

Džiovinimas

Ne ką mažiau dėmesio yra vertas ir kitas procesas. Tai – indų džiovinimas. Svarbu atminti, kad indams plauti skirti prietaisai indus džiovinti gali įvairiais būdais: ventiliatoriaus pagalba, po plovimo likusiame karštyje, taip pat galimas indų džiovinimas ir karšto oro srove.

Daugiau funkcijų

Daugiau kainuojančios indaplovės gali pasiūlyti ir daugiau funkcijų. Bene pačios populiariausios yra šios: druskos indikatorius, apsauga nuo nutekėjimo; užraktas nuo vaikų, galimybė atidėti plovimo laiką, plovimas esant tik pusiau užpildytai indaplovei, galimybė automatiškai nustatyti vandens kietumą.