Durų furnitūra – kaip pasirinkti?

rankenėlės 

Kaip patikrinti, ar įsigyti baldai yra kokybiški, o meistrai darbą atliko nepriekaištingai? Vienas būdų įvertinti jų funkcionalumą – baldų furnitūra. Ypatingai svarbi dalis yra durys ir jų furnitūra, nuo kurios paprastai priklauso, kaip baldai varstysis, atsidarys, užsidarys ir kaip ilgai jie tarnaus. Kaip pasirinkti durų furnitūrą ir kokių dalių ieškoti?

Durų furnitūros dalys

Pagrindinės durų furnitūros dalys yra rankenėlės ir vyriai. Nuo vyrių priklauso tai, ar ateityje durys girgždės, nepradės varstytis pačios, užsikirtinėti, pradėti kliudyti slenkstį ar grindis. Jei pasirinksite tinkamus vyrius, ateityje durys varstytis sklandžiai ir nereikalaus didelės priežiūros.

Rankenėlės atlieka ir estetinę, ir praktinę funkciją. Renkantis reikia atkreipti dėmesį į abi. Kad jos puikiai derėtų prie bendro stiliaus, pasistenkite, kad rankenėlių forma ir spalva atitiktų pasirinktą durų medžiagą. Taip pat nepamirškite įvertinti jų patogumo, praktiškumo. Kartais rankenėlės gali būti labai dailios, tačiau nepatogios, pavyzdžiui, greitai susitepti, turėti per aštrius kampus, kurie raižo odą ir pan. Jei negalite patys nutarti, ar pasirinkimas bus tikrai geras, galite pasikonsultuoti su interjero dizaineriais, meistrais ar parduotuvės konsultantais.

Kur įsigyti?

Nors durų furnitūros pasirinkimas šiandien rinkoje yra pakankamai platus, tai ne visada yra didelis privalumas. Dažnai žmonės įsigyja nereikalingų dalių arba nusiperka tokios durų furnitūros, kuri nėra tinkamai pritaikoma pagal jų idėjas ar poreikius. Sėkmę lemia tinkamos parduotuvės pasirinkimas. Geriausia, jei tai specializuota parduotuvė, o ne didieji prekybos centrai, kuriuose galima rasti visko, tačiau prekių kokybė yra abejotina. Puikus pavyzdys – „Joldija“. Tai daugiau nei 26 metus veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos kryptis ir yra prekyba baldų furnitūra bei tvirtinimo detalėmis baldų gamybai. Kreipiantis į specializuotą parduotuvę galite būti tikri, kad jų atrenkamos prekės yra geros, patikimos ir gausite visą reikiamą pagalbą. Skirtingai nei prekybos centruose, kuriuose galima rasti visko, o konsultantai nieko nežino, čia dirba baldų ir durų furnitūrą išmanantys specialistai, kurie padės pasirinkti geriausią variantą.

 

 

 

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.