Auskarai: kaip juos rinktis, kad pabrėžtumėte savo veido formą?

Kiekvienos moters papuošalų dėžutėje labai svarbią vietą užima auskarai. Daugelis juos nešioja kiekvieną dieną. Tad vieni yra skirti kasdieniam pasirinkimui, kiti labiau tinka vakariniams išėjimams, o dar kiti tuomet, kai norisi eksperimentuoti ar išsiskirti. Visgi, ar žinote, kaip rinktis auskarus, kad jie pabrėžtų Jūsų veido formą ir jos privalumus?

Kokius auskarus rinktis?

Net ir patys gražiausi auskarai neatrodys nepriekaištingai, jeigu jie netinkamai dėvimi arba yra pasirinkti klaidingai. Ar pastebite, kad vienoms labai tinka konkretus papuošalams, o kitos su ju atrodo ne taip gerai? Taip yra ir su auskarais, jeigu juos segite netinkamai pasirinktus. O vienas geriausių rodiklių yra rinktis auskarus pagal tai, kokie labiausiai tinka Jūsų veido formai.

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad daugelio moterų pamėgti apvalūs auskarai, dar vadinami rinkėmis iš tiesų netinka apvalaus veido formos moterims? Jie geriausiai atrodo toms, kurių veidas yra trapecijos formos arba yra pailgas. Tuo tarpu ilgi arba smailėjantys auskarai pailgo formos veido savininkėms kaip tik nepatariami. Skirtingai nei toms, kurių veidas yra apvalus. Paprastai sakant, geriausiai rinktis tokius auskarus, kurie ne atkartoja Jūsų veido formą, o šiek tiek ją sušvelnina. Tuomet pavyks sukurti nepriekaištingą stilių, o auskarų pasirinkimas bus tinkamas.

Kaip derinti auskarus prie šukuosenos?

Ne ką mažiau ne tik tai, kokia yra auskarų formą ir kaip ji dera prie Jūsų veido, bet ir tai, kokia yra Jūsų šukuosena. Labai dažnai netgi labai gražūs auskarai nesimato arba pasislepia šukuosenoje. Todėl reikėtų žinoti, kad pagal šukuoseną verta rinktis ir atitinkamus auskarus.

Pavyzdžiui, jeigu Jūsų plaukai ilgi ir juos nešiojate palaidus, tokiu atveju labai tinka masyvesni ir didesni auskarai, kurie išlįs pro plaukų sruogas. O štai tokiais atvejais, kai plaukai yra trumpi arba nešiojami surišti, labai gražiai atrodo ir minimalūs, maži auskarai. Ties, verta žinoti, kad prie aukštai sukeltų plaukų tinka ir ilgi arba didesnių formų auskarai. Tai ypač geras pasirinkimas tuomet, kai norisi pasipuošti vakariniam išėjimui ir priderinti auskarus tiek prie vakarinės aprangos, tiek prie aukštai sukeltų plaukų šukuosenos.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.