Ar vokiečių aviganiai šeriasi?

Yra keletas priežasčių, dėl kurių jie labai daug lenda, taip pat yra būdų, kaip su tuo kovoti. Šunų kailis nėra daugelio žmonių mėgstamas dalykas, todėl būsimieji vokiečių aviganių šeimininkai turėtų sužinoti viską, ką gali, kad būtų pasiruošę.

Kodėl jie taip smarkiai nusilpsta?

Apie šėrimą verta žinoti, nes daugelis žmonių gali būti alergiški šuns kailyje susikaupusioms pleiskanoms. Tikrai hipoalerginių šunų veislių nėra, tačiau kai kurios veislės šunys loja mažiau nei kitos. Jei lojimas kelia alergiją, galbūt vertėtų apsvarstyti galimybę įsigyti kitos veislės šunį, kuris nėra „vokiečių šėrikas”.

Vokiečių aviganiai yra šunų veislė, kuri ypač gerai jaučiasi šaltesniame klimate. Kai Vokietijoje jie buvo naudojami kaip tikrieji aviganiai, jie dažnai gyveno didelėse aukštumose ir šaltomis žiemomis, kur turėjo sugebėti ištverti tokią žemą temperatūrą.

Vokiečių aviganiai prie to puikiai prisitaikė ir, kaip ir daugelis kitų žiemos veislių, pavyzdžiui, haskiai ir kalnų šunys, turi vadinamąjį dvigubą kailio sluoksnį. Dvigubą kailį sudaro išorinis kailis ir apatinis kailis. Po kailiu esantis kailis yra arti odos, jis yra minkštesnis ir naudojamas kaip izoliacija nuo atšiaurių temperatūrų, nesvarbu, ar tai būtų šaltis, ar karštis. Viršutinio kailio kailis paprastai būna ilgesnis ir šiurkštesnis, jis apsaugo šunį nuo sniego, vandens ir ledo. Šio tipo kailis puikiai tinka šuniui žiemą, nes jis labiau apsaugo šunį nuo gamtos stichijų ir išlaiko malonią šilumą. Deja, jis taip pat reiškia daug kailio, kuris gali slinkti.

Vokiečių aviganiai taip pat gali būti su trumpu, vidutiniu arba ilgu išoriniu kailiu, o tai gali turėti įtakos jų lojimo lygiui. Jų individualūs genetiniai ypatumai taip pat gali turėti įtakos jų lojimui, tačiau nesvarbu, kas bebūtų, vokiečių aviganiai liausis. Jų lojimas taip pat sustiprėja keičiantis metų laikams – pavasarį ir rudenį. Panašiai kaip mes žiemą sluoksniuojamės, kad nesušaltume, taip ir vokiečių aviganių kailis artėjant žiemai dažnai storėja ir auga.

Vasarą mes dėvime mažiau sluoksnių, o dvigubo kailio šuo, norėdamas pasiruošti karščiui, liausis daug daugiau. Žiemą būna atvirkščiai.

Šis procesas vadinamas kailio „išputimu” ir vyksta keičiantis kiekvienam metų laikui, tačiau paprastai labiau pastebimas artėjant vasarai. Jų apatinis kailis užleidžia vietą labiau sezonui pritaikytam sluoksniui. Šis procesas taip pat gali vykti keletą savaičių, paprastai tris, todėl jį svarbu žinoti.

Tai pagrindinės, genetinės priežastys, dėl kurių vokiečių aviganiai linkę daug lyti. Yra ir kitų priežasčių, dėl kurių gali lyti daugiau nei tikėtasi. Toliau pateikiame šių priežasčių sąrašą, taip pat būdus, kaip padėti savo šuniui ir hoepfully, kad lojimas būtų lengviau kontroliuojamas.

Dieta

Nors dėl tinkamos mitybos vokiečių aviganiai gali nustoti loti arba net loti gerokai mažiau, tačiau jie gali tapti sveikesni ir tai gali padėti jų kailiui ir kailiui būti sveikiems. Netinkama mityba taip pat gali turėti neigiamos įtakos lojimui, nes dėl jos jų oda gali tapti sausa ir pleiskanoti. Jiems net gali trūkti omega 3 ir 6 rūgščių, o tai gali turėti įtakos lojimui. Vokiečių aviganiams reikia subalansuotos ir maistingųjų medžiagų turinčios aukštos kokybės baltymų ir tam tikrų riebalų rūgščių dietos. Kai jie gerai maitinasi, jų plaukų folikulai yra stipresni, o oda būna elastingesnė.

Be to, jei jūsų šuo yra alergiškas tam tikriems maisto produktams ir atsitiktinai jų suėda, tai gali turėti įtakos jo sveikatai ir lojimui. Jei norite pagerinti šuns lojimą dėl jo mitybos, šerkite jį aukštos kokybės ėdalu, o ne maistu, kurio pagrindą sudaro kukurūzai ar grūdai, kurie gali būti sunkiau virškinami ir turi mažiau maistingųjų medžiagų.

Pasirūpinkite, kad jie gautų pakankamai baltymų ir riebiųjų rūgščių ir net šiek tiek alyvuogių ar linų sėmenų aliejaus. Gera mintis yra ir saugus žmonių maistas. Kai kurie žmonės savo šunis šeria žaliu maistu, kad tai padėtų.

Taip pat įsitikinkite, kad vokiečių aviganis gauna daug šviežio vandens. Jie mėgsta daug judėti ir yra didesni šunys, todėl jiems gali prireikti nemažai vandens. Dehidratacija yra didelis veiksnys, kai kalbama apie lojimą, todėl jiems gali labai padėti hidratacija ir gausus vandens kiekis. Deutscher Schäferhund

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *