Ar verta rinktis pirtį su pirtininku?

Pirties malonumai mūsų šalyje žinomi jau nuo senovės. Tiesa, kažkurį laiką jie buvo primiršti, bet šiandien išgyvena tikrą atgimimą. O ir pirčių pasirinkimas labai platus. Vienas iš jų – pirtis su pirtininku. Daugelis į tai numoja ranka. Neva ir patys susitvarkys. Tikrai be reikalo taip elgiamasi. Pirtis su pirtininku gali suteikti daugiau malonumo, o, be to, tai gerokai saugesnis pramogavimas.

Nenorite, jog jūsų maudymasis pirtyje virstų chaosu? Pasirinkite pirtį su pirtininku. Šis žmogus užtikrins, jog  pirties edukacija vyks tikrai sklandžiai. Tikrai kokybiškas maudymasis pirtyje priklauso nuo to, kiek užėjimų į pirtį derėtų padaryti. Patys galite to ir nežinoti. Pirtininkas aiškiai nurodys, kiek tų užėjimų bus ir ką per juos derėtų daryti.

Jeigu pirtyje maudysitės su didesne kompanija žmonių pirtininko paslaugos, vėl gi, bus labai reikalingos. Esant didesniam žmonių kiekiui pirties  durys nuolat varstomos, vieni pirtyje pabūna per mažai, kiti – per daug. Taip atsiranda grėsmė perkaisti arba, atvirkščiai, sušalti. Juokingai skamba tiesa – sušalti pirtyje? Deja, taip nutinka. Profesionalus pirtininkas tikrai neleis vykti tokiam chaotiškam maudymuisi. O jūsų gera nuotaika bus garantuota.

Galiausiai – pirtininkas užtikrins besimaudančiųjų saugumą. Profesionalas iš karto gebės įvertinti sutrikusią kurio nors maudymosi dalyvio savijautą. Be to, jis išsamiai paaiškins, kiek laiko galima būti garinėje, kada galima pasinerti į šaltą vandenį.

Nepamirškime svarbiausi dalyko – maudymasis pirtyje yra pramoga, tad visiems turi būti linksma. Pagal dalyvių poreikius pirtininkas sukurs pirties ritualą ir pasirūpins visomis reikalingomis priemonėmis. Teko girdėti nuomonių, jog tik po pirtininko pamokymų, kaip vanotis vantomis, daugelis patyrė tikrąjį šio ritualo malonumą. Pirties malonumai paprastai kainuoja ne visai mažus pinigus, tad mėgaukimės tais malonumais maksimaliai.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *