Kasos juosta verta apsirūpinti iš anksto

kasos juostaVersle kasos juosta – svarbi smulkmena. Klientai ir pirkėjai visada nori būti aptarnauti maloniai ir be jokių trukdžių, o su kasa dirbantys tiksis, kad darbą pavyks padaryti greitai ir gerai. Dėl šių priežasčių norint užtikrinti visapusišką verslo sėkmę, vertėtų nepamiršti įsigyti pakankamą kasos juostų, ypač, kai žinai, kad perkant didesnį kiekį, kasos juostos kaina būna mažesnė.

Kasos juostos svarba

Kasos juosta nedidelis, bet svarbus popieriaus ritinėlis, naudojamas čekių spausdinimui. Be jo kasa pilnai neatliktų savo funkcijos. Prie čekių mes esame pripratę, nes jie tapo savaime suprantama apsipirkimo proceso dalimi. Kartais net jų neatsiimame, bet kiekvienas pasiperkantis žmogus turi teisę gauti čekį. Jo nesuteikdami jūs ne tik pažeistumėte įstatymus, bet ir prarastumėte klientų pasitikėjimą. Dėl to kasos juostą svarbi tiek jums, tiek klientams. Matyti ką ir kiek pirko, kokią sumą paklojo nori daugelis žmonių, todėl paprastas būdas jų nenuvilti – visada turėti didesnį kiekį kasos juostos atsargų.

Išsirinkite tinkamą dydį

Kasos juosta – sudedamoji kasos aparato dalis. Bet jos negalėsite pirkėjams atiduoti priklausančio čekio ir normaliai dirbti. Prieš perkant kasos juostą, reikėtų prisiminti, kad ji bus dedama į konkretų kasos aparatą. Dėl to reikia pasitikrinti kasoje juostai skirtos laikyti ir spausdinti skirtos vietos išmatavimus. Juos žinant bus nesunku išsirinkti jums reikiamą kasos juostos dydį iš siūlomų dydžių įvairovės.

Kokią kasos juostą rinktis geriausia?

Internete ir specializuotose parduotuvėse siūlomos įvairų išmatavimų ir skirtingos kokybės popieriaus bei rūšių kasos juostos. Populiariausios – termo kasos juostos yra pritaikytos naudoti terminiuose spausdintuvuose, todėl jeigu jūsų kasos spausdintuvas veikia šiluminiu principu, rinkitės terminę kasos juostą. Taip pat vertėtų rinktis iš stipraus ir kokybiško popieriaus pagamintą juosta kasos aparatui. Pastaroji lengvai nesuplyš, bus maloni liesti, ant jos aiškiai matytis atspausdinta informacija.

Internetu gana pigiai galima įsigyti ir kitokių kasos juostų – dvisluoksnę, trisluoksnę. Dvisluoksnė kasos juos reikalinga, kai į kasos aparatą dedamos dvi juostos – skirta čekiams ir kontrolinė. Daugiasluoksnė kasos juosta taip pat praverčia, dirbant, pavyzdžiui, kavinėje, restorane ar bare – čia neretai prireikia antros čekio kopijos.

Daugiau – geriau

Žinotina, kad kasos aparatų juostos priklauso tai daiktų rūšiai, kuriais reikia apsirūpinti iš anksto. Visada turėti jos atsargų – protingas ir praktiškas sprendimas. Juk būtų tikrai nemalonu, jeigu dėl tokios smulkmenos, kaip kasos juostos pasibaigimas, sutriktų visas darbas. Tad turimas kasos juostų atsargas nepamirškite nuolat papildyti naujomis. Vykstant intensyviai prekybai, kasos juostų atsargos linkę nepastebimai ištirpti.

Kasos juosta su reklama

Norinčius kad kita kasos juostos pusė neliktų tuščia ir siekiančius pasireklamuoti, turėtų sudominti pagal specialius pageidavimus gaminama kasos juosta su spauda. Užsisakę tokią juostą čekis atliks papildomą funkciją – ne tik parodys, kiek ir ko pirkta, bet ir reklamuos jūsų verslą. Tokią reklamą tyčia arba netyčia apvertęs čekį matys kiekvienas klientas, todėl toks reklamos būdas garantuoja reklamos matomumą.

Kasos juostos kaina

Kasos juostos kainos priklauso nuo jos išmatavimų, popieriaus ir sluoksnių skaičiaus. Prieš perkant paieškoti ir įvairių akcijų bei nuolaidų. Internete vienos vienasluoksnės kasos juostos kaina svyruoja nuo 0, 20 iki 0,70 euro centų, specializuotose parduotuvėse kaina dažniausiai būna didesnė. Per pus daugiau kainuoja dvisluoksnės ir trisluoksnės kasos aparatų juostos, o jeigu jus domina individualiai gaminama kasos juostos kaina, kai kitoje pusėje atspausdinta jūsų reklama, vertėtų kreiptis į ją gaminančią įmonę. Atkreipkite dėmesį, kad pirkdami didelius kiekius kasos juostų vienu metu, galite sutaupyti – didesnis kiekis lems žemesnes kainas. Paprastai kasos juostos parduodamos po šimtą ir daugiau vienoje pakuotėje, todėl jums nereikės jaudintis dėl jų supakavimo.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.