Didelis reklamos plotas ir geras matomumas – tentai

tentaiPuiki didelio dydžio reklamos priemonė jūsų verslui arba tinkamas būdas apsaugoti jūsų turtą nuo netinkamų oro sąlygų. Kalbame apie pie itin ekonomišką sprendimą, naudojamą ne tik reklaminiams pranešimams. Kokybiški, storos medžiagos tentai gali būti ilgaamžė jūsų turto apsauga arba puiki jūsų reklaminio pranešimo medžiaga.

Apsisprendimas: ar verta rinktis tentą?

Žinoma, pasirinkimas, ar verta užsisakyti tentą, priklauso nuo jūsų tento naudojimo tikslo. Reklama ant tento gali būti ypač efektyvi ir greitai prikaustyti norimos auditorijos dėmesį. Svarbiausia, kad jūsų reklaminė žinutė būtų tinkamai suformuluota: ji turi būti aiški ir pakankamai trumpa, kad tikslinė auditorija, vos pamačiusi reklaminį pranešimą, iškart jį įsimintų (net tuomet, kai vairuoja). Tentų gamyba yra itin kokybiška, jei gamintojai suteikia tentams garantiją. Paprastai ji būna nuo kelių mėnesių iki kelių metų, tad ilgaamžiškumas yra vienas iš kriterijų, kuriuose galite kelti tentui. Medžiaga tentams pasirenkama priklausomai nuo kliento pageidavimų. Tai daugiausiai priklauso nuo vietos, kur statysite tentą: pasirinkta spauda ant tento ilgai laikysis tik tuomet, kai tento medžiaga bus atspari saulės spinduliams, neblunkanti, nekaupianti drėgmės. Be to, svarbu ir medžiagos blizgumas, tačiau tai – jau stilistinis sprendimas.

Tentai tinkami ir transporto priemonėms

Tentus verta naudoti ne tik kaip puikią reklamos priemonę. Jie tinkami ir transporto priemonėms apdengti. Tentas automobiliui apsaugos jį nuo išorinių pašalinių veiksnių: sniego, lietaus, krušos, tiesioginių saulės spindulių, vėjo nešamų dulkių ir smėlio, rudenį gausiai krentančių lapų ar nuolat teršiančių paukščių, todėl galėsite automobilį plauti rečiau nei įprastai. Be to, į svarbias sistemas nepateks nereikalingų medžiagų. Nebluks jūsų automobilio dažai, o langai taip pat visuomet bus švarūs. Jei karštą vasaros dieną prieš lipdami į automobilį pirmiausia turite jį išvėdinti, įsigiję tentą šią bėdą galėsite pamiršti – tentas neleidžia automobilio salonui įkaisti. Tentą automobiliui išsirinkti palyginus lengva, nes dauguma gamintojų pritaiko gaminamus tentus būtent jūsų automobilio tipui bei markei. Tentai priekaboms – taip pat puikus sprendimas. Jei turimoje priekaboje laikote svarbią techniką, kurią sunku kaskart pernešti iš priekabos į kitą vietą, tentas yra puiki išeitis. Apdengus priekabą tentu, joje esantys daiktai bus apsaugoti nuo kritulių, temperatūros pokyčių, įvairiausių šiukšlių, todėl visuomet išliks švarūs. Be to, kokybiškas tentas saugo daiktus ir nuo ilgapirščių, nes jį paprastai sunkoka nepastebimai pašalinti. Jei nusprendėte, kad jums tikrai reikalingas tentas, galite ieškoti meistrų, kurių tentai Vilnius yra patys kokybiškiausi.

Tentai – ne tik įprastiems objektams

Jei įsirengėte puikią lauko terasą ar pavėsinę, tačiau vasaros dienomis joje tiesiog per karšta, tentai pavėsinėms yra jums tinkamas sprendimas. Dažnai šie tentai gali būti skaidrūs, tačiau, jei norite kiek daugiau privatumo, galite rinktis ir neperšviečiamus tentus. Tentais apdengtose pavėsinėse bus jauku sėdėti ne tik saulėtu oru. Ne paslaptis, kad Lietuvos klimatas iš tiesų yra nenuspėjamas, tačiau jūsų šventės ar tiesiog jaukaus vakaro terasoje nesugadins ne lietus – tentas sulaikys kritulių patekimą į patalpos vidų. Egzistuoja ne tik įprastiems objektams skirti tentai. Vis dažniau atsiranda žmonių, kuriems aktualūs tentai valtims. Paprastai šaltuoju metų laiku valtimis nesinaudojama, tačiau būtina pasirūpinti, kad šios būtų paruoštos naudoti vos atėjus šiltesniems orams. Tai ypač paprasta, jei pasirūpinate kokybiška tentų gamyba – įsigijus tentą, juo apklota valtis bus saugi nuo bet kokio išorinio pavojaus, galinčio ją sugadinti. Taigi, veikiausiai jau įsitikinote, kad tentai yra ypač universali priemonė apsaugoti jūsų turtą ar efektyviai perduoti norimą reklaminę žinutę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *