Vandenlenčių parkas Elektrėnuose – pramoga visai šeimai

vandenlenčių parkas

Vandenlenčių parkas Elektrėnuose yra įsikūręs vienoje gražiausių šio miesto vietovių – Elektrėnų mariose. Jeigu nesidomėjote šios vietovės istorija, tuomet trumpai paminėsime, kad Elektrėnų marios buvo dirbtinai suformuotos, užtvenkus Strėvos upę, kuris yra Lietuvos didžiosios upės Nemuno intakas.

Nemėgstančius, didesnių vandens telkinių dėl jų žemesnės temperatūros, skubame nuraminti, Elektrėnų marių vanduo visuomet keliais laipsniais yra aukštesnis nei kituose ežeruose bei jose ledas nutirpsta kur kas greičiau. Šis reiškinys vyksta dėl šiame mieste veikiančios elektrinės veiklos.

Vandenlenčių parkas Elektrėnuose, kviečia savo lankytojus išbandyti dvi skirtingo sudėtingumo trasas. Šios trasos specialiai pritaikytos tiek naujokams, tiek profesionalams. Be abejonės, naujokas galės mokytis šio sporto taisyklių, įveikti trasas bei patirs didžiulę dozę adrenalino. Profesionalai toliau galės tobulinti savo įgūdžius bei ieškoti naujų iššūkių bei gerinti savo rekordus. Parkas 2018 metais pradėjęs savo veiklą, nustebins lankytojus modernia įranga bei puikiai įrengtomis trasomis. Vandenlenčių parkas pritaikytas ne tik didesniems, bet ir mažiesiems šio sporto fanams. Tuos, kurie tik pirmą kartą stosis ant vandenlentės, rekomenduojama pasinaudoti instruktoriaus paslaugomis. Šios srities profesionalas suteiks visas reikiamas žinias, pamokys taisyklių bei išmokys įvaldyti šią nesudėtingą sporto techniką.

Be abejonės, parkas laukia ir tų, kuriems šis sportas nėra itin mėgstamas ar tų, kurie dar nedrįsta stoti ant lentos. Atvykę kartu su savo šeima, kurie užsiims vandenlenčių sportu, Jūs galėsite mėgautis puikiu vasaros oru, saulės spinduliais parko terasoje. Mėgausitės ryto gaiviu oru ar galėsite grožėtis nuostabiu saulėlydžiu. Taip pat galėsite užsisakyti puodelį mėgstamos kavos ar skanios gaivinančios arbatos. Be abejonės, parko terasoje rasite užkandžių, salotų, burgerių, lengvųjų gėrimų ir kitų skanumynų.

Parke įtengtas 100 proc. Smėlio pliažas, kuris pritaikytas trumpam atokvėpiui su mažaisiais šeimos nariais. Pliaže įrengtos persirengimo kabinos, vaikų žaidimų aikštelė bei kitos vandens pramogos, kur mažieji galės smagiai pramogauti.

Žinoma, vandenlenčių parkas siūlo ne tik pramogas su vandenlentėmis, tačiau ir galimybę išbandyti vandens slides ar kaitavimą. Niekada nesate bandę? Tuomet pats laikas leistis į nepakartojamą nuotykį ir atrasti naujas laisvalaikio praleidimo formas.

Prieš planuojant išvyką į vandenlenčių parką, rekomenduojame rezervuoti vietas (patariama vykstant didesnėms grupelėms), pasitikrinti darbo laiką bei kainas. Visą reikiamą informaciją galėsite surasti parko oficialioje svetainėje arba paskambinę telefonu. Parke dirbantys darbuotojai, maloniai atsakys į kiekvieną Jums rūpimą klausimą.

Įsimylėjote šį smagų sportą? Nedvejokite ir įsigykite abonementą visai vasarai!

 

 

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.