Sekso lėlės: Lietuvoje –  tabu, užsienyje – norma?

Požiūris, populiarumas ir kai kurių dalykų toleravimas dažnai priklauso nuo tautos. Pavyzdžiui, eiliniame kiniečių restorane patiekalai iš vabzdžių ar šuns mėsos yra įprastas meniu. Tuo tarpu Lietuvoje ragaujantys tokių valgių  mažų mažiausiai laikomi keistuoliais. Ir tai nieko nuostabaus.

 

Kiekviena tauta turi savo papročius, mentalitetą, vertybes, pagaliau, istoriją, kuri įtakoja požiūrį ir toleranciją įvairiomis temomis. Itin įdomūs niuansai išryškėja panagrinėjus sekso lėlių popiuramumą tarp lietuvių ir užsienio šalių gyventojų.

 

Lietuvoje sekso lėlės (o kartais ir apskritai sekso tema) vis dar laikoma viena iš temų, kuriomis nepriimtina garsiai kalbėti. Laimei, tie laikai, kai žodis „seksas“ buvo kažkas gašlaus, jau praeityje. Šiandien netgi vyresniųjų klasių moksleiviams skaitomos lytinio švietimo paskaitos. Tačiau sekso lėlės  – jau kas kita. Taip, jomis besidomintys randa pakankamai plačią  pasiūlą. Taip, vienišiai lietuviai, o kartais ir antras puses turintys vyrukai išlieja aistros perteklių su seksualiomis nekalbančiomis moterimis. Tačiau visa tai laikoma konfidencialiu reikalu, apie kurį dažniausiai nežino net artimiausi draugai.

 

Geriausiu atveju, keletas  bičiulių aptaria sekso lėlių naujoves prie bokalo alaus, o diskusijos dažniausiai pasibaigia gašliais juokeliais. Kitaip tariant, šia tema lietuviai gan drovūs, nelinkę atvirauti, o tuo labiau, viešintis. Tokį požiūrį įtakoja lietuviams kaip tautai būdingas mentalitetas, kai intymios temos per daug neeskaluojamos, bei galbūt tolerancijos stoka. Lietuviai kartais sunkiai priima priešingą nuomonę. O apie seksui skirtas lėles nuomonės buvo ir tikriausiai visuomet bus dviprasmiškos.

 

Pirmoji užsienio šalis, kurioje sekso lėlės jau tapo norma – Ispanija. Čia veikiantys  viešnamiai, kuriuose lankytojų aistras tenkina silikoninės lėlės lankomi ir populiarūs ne tik ispanų, bet ir turistų tarpe. Tiesa, šių viešnamių klientams taip pat suteikiama šiek tiek konfidencialumo. Atsiskaitant už paslaugas banko kortele, mokėjimo duomenys neįtraukiami į sąskaitos operacijų istorija.

 

O štai Amerikos vyrai neperka vienkartinių sekso su lėle paslaugų, jie gyvena su jomis. Ir tai ne paslaptingi pasismaginimai, kai niekas nemato. Tikri sekso lėlių gerbėjai Amerikoje su jomis vakarieniauja restoranuose ar nesidrovi nueiti į parodą. Vienas įdomesnių variantų – amerikietis, gyvenantis su žmona ir sekso lėle ir teigiantis, kad savo silikoninę deivę myli taip pat, kaip tikrąją žmoną. Pastarajai savo ruožtu tokia situacija priimtina ir suprantama.

 

Užsienyje taip pat nieko nestebina pagal užsakymą gaminamos sekso lėlės. Užsieniečiai tai laiko puikia galimybe amžinai turėti šalia savęs mirusios žmonos ar merginos, neatsakiusios į meilę, kopiją.

 

O štai Japonijoje niekas nenustebs, sužinojęs, kad kaimynas gyvena su trimis ar penkiomis lėlėmis. Ir japonai neketina sustoti ties pasivaikščiojimais ir viešais pasirodymais su savo meilės objektais. Šioje šalyje svarstomos santuokų sudarymo su sekso lėlėmis galimybės.

Kad užsienyje sekso lėlės yra norma, neverta net abejoti. O Lietuvoje ar tai tabu? Viešumoje – taip. Tačiau savo miegamajame tenkinantys aistrą su sekso lėlėmis vyrai neabejotinai jaučiasi laisvai ir be jokių suvaržymų.

Tinkamiausio prezervatyvo paieškos: galimybės plačios, o kas tinka labiausiai?

prezervatyvai

Šiais laikais apsisaugojimo priemonių gausa labai plati. Tai atveria galimybes kiekvienam rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo kontraceptinių tablečių, kurios labai dažnai įvardinamos kaip ypač patogus pasirinkimas iki prezervatyvų, kurie dažnai apibrėžiami kaip pati geriausia apsauga. Kiekvienas asmuo pats skirtingai supranta, kokia apsaugos priemonė jam yra geriausia ir kokia gali padėti pasiekti tą rezultatą, kokio yra tikimasi. Svarbiausia, kad pasirinkimas platus, tad kiekvienas ras tai, kas jam tinka labiausiai.

Šįkart kalbame apie sargius. Geriausią pasirinkimą galite rasti prezervatyvai.com prekybos vietoje, kadangi pasiūla labai didelė, o kaina – maža. Tiesa, auganti paklausa lemia ir labai intensyviai augančią pasiūlą. Kai pasirinkimas yra toks platus – rasti tinkamiausias apsaugos priemones tampa labai sudėtinga. Tam į pagalbą ir atskuba šis straipsnis, kuriame atskleisime, kaip rasti sargius, kurie patenkins Jūsų poreikius ir garantuos, kad lovos žaidimai bus malonūs kaip niekada.

Dydis

Didelė problema, kad vyrai perka per didelius sargius. To rezultatas yra paprasčiausiai nusmukęs prezervatyvas ir visiškas jo funkcionalumo praradimas. Kartais pasitaiko tokių atvejų, kai vyrai perka ir per mažus sargius. Kadangi jiems atrodo, kad prezervatyvas turi labai stipriai apglusti kad tikrai nenusmuktų sekso metu. Deja, tuomet dažniausiai sargis paprasčiausiai suplyšta ir vėl jis nepateisina lūkesčių. Taigi, jeigu norite, kad prezervatyvo funkcionalumas būtų pats didžiausias – labai svarbu rasti apsaugos priemonę, kuri būtų tokio dydžio, kokio reikia peniui. Internete galima rasti penio ilgių bei pločių lentelę pagal kurią reikia ieškoti ir tinkamiausio sargio. Kartą radus tinkamą dydį vėliau galėsite pirkti tą patį ir jaustis ramiu, kad prezervatyvas tikrai atliks jam paskirtą funkciją.

Papildomos funkcijos

Durex gamintojas buvo vienas pirmųjų, kuris pradėjo siūlyti sargius, kurie ne tik apsaugo, tačiau tuo pačiu gali suteikti ir kur kas daugiau malonumo. O šiuo metų tokių funkcionalių sargių pasirinkimas tikrai labai platus, tad tikslingos paieškos visada garantuoja, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Siūlome rinktis sargius, kurie yra papildomai lubrikuoti, tad rekomenduojami tokiu atveju, kai moteris neužtektinai susijaudina. Visada labai mėgstami ir sargiai, kurie turi specialius iškilumus, tad sekso metu pavyksta pajusti kur kas daugiau malonumo. Galiausiai, prezervatyvai, kurie geba nutolinti ejakuliaciją, tad seksas trunka ilgą laiko tarpą ir suteikia abiems malonumą.

Gamintojas

Paminėjome Durex, kadangi tai bene pati didžiausia ir aktyviausius pardavimus vykdanti įmonė. Tačiau pradėjus ieškoti sargio ir pradėjus lyginti galimybes pamatysite, kad egzistuoja ypač daug ir labai įvairių alternatyvų. Skyn, On ir daugelis kitų, kurie skiriasi savo galimybėmis, savo dydžiais bei funkcionalumu. Nors gamintojas yra svarbus veiksnys, kuria gali nulemti kokybę, tačiau išties daugiau dėmesio reikia kreipti į saugumo lygį bei funkcionalumą, kadangi dažnai tuose pačiuose fabrikuose naudojant tą pačią įrangą gaminami skirtingų prekinių vardų sargiai. Tokiu atveju skirtumai visiškai išnyksta, tad neverta mokėti daugiau tik dėl prekinio vardo.

Spalva

Ne visi mėgsta spalvotus sargius, kadangi kartais moterys tikina, kad permatomi padeda geriau įsijausti ir daugiau pajausti, kadangi puikiai matosi natūralus spalvos pigmentas. Tačiau jeigu norite ko neįprasto – visada galite išbandyti net ir labai ryškius, net ir neoninėmis spalvomis šviečiančius sargius, kurie gali suteikti lovos žaidimams kur kas daugiau nuotykių ir kur kas daugiau aistros. Čia jau viskas remiasi į kiekvieno žmogaus poreikius bei galimybes, kurios jam labiausiai tinka.

Skonis

Prezervatyvai taip pat skiriasi ir savo skoniu, tad ieškant siūlome nepamiršti įvertinti ir šio kriterijaus. Tai puiki alternatyva tokiu atveju, kai analinis seksas yra kasdienybė. Tačiau ne visoms moterims patinka penio skonis, galiausiai, kai kurioms atrodo, kad spermos skonis nėra malonus, tad jos paprasčiausiai nedrįsta daryti oralinio. Tokiu atveju vyrai turėtų pasiūlyti išbandyti sargius, kurie yra su skoniais. Norime akcentuoti, kad tokie sargiai neturi cukraus, tad yra visiškai nekaloringi. Mėgautis jais verta ir galbūt taip pavyks atrasti oralinio sekso malonumus.

Kaina

Dar vienas svarbus kriterijus yra kaina, kuri labai varijuoja nuo pačios mažiausios iki pačios didžiausios. Geriausia yra pirkti internete, kadangi būtent virtualiose prekybos vietose yra kur kas paprasčiau pamatyti akcijas bei nuolaidas ir įsigyti tuos pačius sargius, kuriuos galite rasti prekybos vietose, kur kas pigiau. Paprasčiausiai neverta mokėti daugiau, kai kaina kinta, tačiau kokybė ir saugumas išlieka lygiai tokio pat aukšto lygmens.

Atsiliepimai

Daugelis žmonių ieškodami konkrečių prekių skaito atsiliepimus internete, kadangi tai jiems padeda susidaryti preliminarią nuomonę, ko galima tikėtis. Tokie komentarai yra labai naudingi, kadangi sužinoma reali situacija iš žmogaus lupų, o ne pačio verslininko, kuris dažniausiai tikina, kad jo gaminiai yra geriausia ir būtent juos pirkti verta labiausiai.

Akivaizdu, kad šiuo metu  paieškos reikalauja laiko. Tačiau tik tai galiausiai suteikia galimybę rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. O ir ieškoti verta, kadangi jau geriau kartą sugaišti daugiau laiko ir radus Jums tinkamiausius sargius jaustis ramiai, kad radote tokias apsaugos priemones, kurios pasižymi ne tik apsauga, tačiau ir kitais privalumais.