Calvin Klein drabužiai – apranga pakeitusi Ameriką

Calvin Klein drabužiai buvo pradėti siūti dar praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje. Iš rytų Europos į Jungtines Amerikos Valstijas emigravusioje šeimoje gimęs dizaineris mada ėmė domėtis dar ankstyvoje vaikystėje. Pastebėję vaiko menišką prigimtį, tėvai savo sūnų leido į meno ir dizaino gimnaziją, vėliau jis baigė Niujorko Mados technologijų institutą.

Dizainerio sėkmę lėmė jo platus pažinčių ratas. Bendruomenėje, kurioje augo Calvin, buvo ir daugiau vaikų, kurie užaugę tapo stipriais profesionalais, prisidėjusiais prie Amerikos mados dizaino istorijos. Tarp jų buvo tokie dizaineriai kaip Robert Denning bei Ralph Lauren. Be to, pabaigęs Niujorko Mados technologijų institutą, Calvin Klein tapo kelių populiariausių to meto mados žurnalų redaktoriaus mokiniu. Būtent šios pažintys ir lėmė, kad vėliau, dizaineriui pristačius savo vardo drabužių kolekciją, jį beveik iš karto ėmė lydėti sėkmė.

Pirmojoje kolekcijoje Calvin Klein drabužiai išsiskyrė savo jaunatviškumu – buvo pristatyta rudens-žiemos kolekcija kurioje dominavo paltai bei suknelės. Praėjus vos metams po šios drabužių kolekcijos pristatymo dizainerio drabužiai jau puikavosi populiariausio mados žurnalo Vogue puslapiuose.

1980-aisiais, praėjus vos keliems metams po sėkmingo dizainerio starto mados pasaulyje, Calvin Klein savo naująją kolekciją papildė sportinių drabužių ir megztinių linija. Be kita ko, šie metai buvo ir ikoninių Calvin Klein apatinių drabužių startas. Vėliau kolekciją papildė ir kiti ikoniniai Calvin Klein drabužiai – džinsinės kelnės, batai, skarelės, diržai, akiniai ir panašiai. Per dešimt metų dizainerio metinės pajamos pasiekė aštuonis su puse milijono JAV dolerių.

Praėjus vos dešimtmečiui po dizainerio starto Amerikoje, jo drabužiai buvo plačiai parduodami daugelyje Vakarų Europos valstybių. Nepaisant šios sėkmės, 1992-aisiais metais šią imperiją ištiko didžiulė bankroto rizika, iš kurios gniaužtų ištrūkti padėjo ne kas kitas, kaip ikoniškoji Calvin Klein apatinių drabužių kolekcija bei naujas bankroto akivaizdoje sukurtas produktas – Calvin Klein kvepalai. Jau metai po krizės, 1993-iais, Calvin Klein gavo Geriausio Jungtiniu Amerikos Valstijų Dizainerio titulą. Turbūt galima drąsiai teigti, kad daugiau nei prie  25 metus gautas titulas savo vertę išlaiko iki šiol.

 

 

 

Apatinukai – seksualus apatinis trikotažas

apatinis trikotažas

Šiandieninis apatinis trikotažas ne tik atlieką savo pagrindinę funkciją, tačiau ir leidžia atrodyti tiek vyrams, tiek moterims seksualiai, bei gražiai. Šiuolaikinis apatinis trikotažas kartais gali atstoti, ne tik senovines pižamas, bet ir leisti jaustis laisvai. Galite nenustebti, jei kartais pradėsite jį dėvėti tarsi laisvalaikio ar namų rūbą. Juk jis, ne tik patogus, praktiškas, tačiau ir gražus. Jo paskirtis darosi vis universalesnė, o medžiagų kokybė vis geresnė. Taigi, koks apatinis trikotažas leis jaustis patogiausiai ir į kokias jo savybes reikėtų atkreipti dėmesį?

Kiekviena moteris išsirenka tokį apatinį trikotažą, kuris geriausiai atspindi jos nuotaiką, asmenybę ir būdą. Moteriškas apatinis trikotažas neturi specialių taisyklių, kurios nurodytų, kaip puoštis ir rengtis. Kiekviena iš mūsų esame individuali ir skirtinga, todėl tai kas tinka vienai, gali būti jog visiškai netiks kitai.

Apatinis trikotažas besilaukiančioms moterims turėtų būti laisvesnis ir rekomenduojama iš natūralaus pluošto ir medžiagos. Ypatingai šiuo laikotarpiu, moters organizmas yra sudirgęs ir jautrus. Liemenėlės maitinančioms ir kelnaitės aukštu liemeniu tikriausiai yra tai, ko nėščiosios ieškos labiausiai.

Naktiniai ir naktinukai tai tokia trikotažo rūšis, kuri neturi didelės būtinybės, tačiau labai gelbsti šmirinėjant namuose rytais ir vakarais. Naktinukai gali būti pagaminti iš įvairių sintetinių medžiagų, bet tai jokiu būdu nereiškia jog jie bus prasti. Jei seksualūs naktiniai yra tai kas jus žavi, būtinai įsigykite, tikrai nepasigailėsite.

Kasdieninis apatinis trikotažas turėtų būti pagamintas iš medvilnės ar kitų natūralių medžiagų. Jokiu būdu, nepirkite sintetinių apatinių. Natūralios medžiagos yra laidžios orui, puikiai sugeria prakaitą ir yra puikiai prisitaiko prie jūsų kūno. Apatiniai, kurie yra pagaminti iš bambuko taip pat yra puikus pasirinkimas. Dažniausiai bambuko pluošto rasite naktinukuose ir kojinėse ir viršutiniuose rūbuose. Tai tarsi kokybės ženklas ir garantas.

Sportinis apatinis trikotažas, dar ne visų moterų atrastas ir pamėgtas. Todėl, nieko keisto, kad nėra didelio jo pasirinkimo ir daug reikalingos informacijos. Jei mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį ar sportuoti, sportinės liemenėlės ir tympos bus pats tas.

Visą, norimą apatinio trikotažo asortimentą nesunkiai rasite Apatinukai parduotuvėje adresu: Raugyklos g.19, Vilnius. Be abejo, jei jums patogiau apsipirkti internetu visada galite užeiti į internetę svetainę ir prekes išsirinkti atsisiūsti į namus.