Apatinukai – seksualus apatinis trikotažas

apatinis trikotažas

Šiandieninis apatinis trikotažas ne tik atlieką savo pagrindinę funkciją, tačiau ir leidžia atrodyti tiek vyrams, tiek moterims seksualiai, bei gražiai. Šiuolaikinis apatinis trikotažas kartais gali atstoti, ne tik senovines pižamas, bet ir leisti jaustis laisvai. Galite nenustebti, jei kartais pradėsite jį dėvėti tarsi laisvalaikio ar namų rūbą. Juk jis, ne tik patogus, praktiškas, tačiau ir gražus. Jo paskirtis darosi vis universalesnė, o medžiagų kokybė vis geresnė. Taigi, koks apatinis trikotažas leis jaustis patogiausiai ir į kokias jo savybes reikėtų atkreipti dėmesį?

Kiekviena moteris išsirenka tokį apatinį trikotažą, kuris geriausiai atspindi jos nuotaiką, asmenybę ir būdą. Moteriškas apatinis trikotažas neturi specialių taisyklių, kurios nurodytų, kaip puoštis ir rengtis. Kiekviena iš mūsų esame individuali ir skirtinga, todėl tai kas tinka vienai, gali būti jog visiškai netiks kitai.

Apatinis trikotažas besilaukiančioms moterims turėtų būti laisvesnis ir rekomenduojama iš natūralaus pluošto ir medžiagos. Ypatingai šiuo laikotarpiu, moters organizmas yra sudirgęs ir jautrus. Liemenėlės maitinančioms ir kelnaitės aukštu liemeniu tikriausiai yra tai, ko nėščiosios ieškos labiausiai.

Naktiniai ir naktinukai tai tokia trikotažo rūšis, kuri neturi didelės būtinybės, tačiau labai gelbsti šmirinėjant namuose rytais ir vakarais. Naktinukai gali būti pagaminti iš įvairių sintetinių medžiagų, bet tai jokiu būdu nereiškia jog jie bus prasti. Jei seksualūs naktiniai yra tai kas jus žavi, būtinai įsigykite, tikrai nepasigailėsite.

Kasdieninis apatinis trikotažas turėtų būti pagamintas iš medvilnės ar kitų natūralių medžiagų. Jokiu būdu, nepirkite sintetinių apatinių. Natūralios medžiagos yra laidžios orui, puikiai sugeria prakaitą ir yra puikiai prisitaiko prie jūsų kūno. Apatiniai, kurie yra pagaminti iš bambuko taip pat yra puikus pasirinkimas. Dažniausiai bambuko pluošto rasite naktinukuose ir kojinėse ir viršutiniuose rūbuose. Tai tarsi kokybės ženklas ir garantas.

Sportinis apatinis trikotažas, dar ne visų moterų atrastas ir pamėgtas. Todėl, nieko keisto, kad nėra didelio jo pasirinkimo ir daug reikalingos informacijos. Jei mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį ar sportuoti, sportinės liemenėlės ir tympos bus pats tas.

Visą, norimą apatinio trikotažo asortimentą nesunkiai rasite Apatinukai parduotuvėje adresu: Raugyklos g.19, Vilnius. Be abejo, jei jums patogiau apsipirkti internetu visada galite užeiti į internetę svetainę ir prekes išsirinkti atsisiūsti į namus.

 

Akušerijos ir ginekologijos klinika – kaip dažnai joje lankytis?

Akušerijos ir ginekologijos klinikaGinekologo kėdėje atsiduriama dažniausiai tik tuomet, kai tai būtina. Tačiau savimi besirūpinanti moteris turėtų žinoti, kad akušerijos ir ginekologijos klinika visgi yra vieta, kurioje reikėtų lankytis daugiau, norint turėti geresnę sveikatą. Kada reikėtų eiti pas ginekologą?

Pirmasis apsilankymas pas ginekologą – po pirmųjų menstruacijų

Laikoma, kad akušerijos ir ginekologijos klinika pirmą kartą turėtų būti aplankoma 12 – 15 metų laikotarpyje. Maždaug tuomet, kai mergaitė suserga pirmomis menstruacijomis. Pirmojo vizito nereikėtų bijoti. Juo metu nebus atliekama kokios nors sudėtingos svarbiausios akušerinės-ginekologinės operacijos. Tyrimo metu dažniausiai merginos pasikonsultuoja dėl higienos priemonių, skausmo malšinimo ar galimų kontracepcijos priemonių.

PAP tyrimas – kas trejus metus nemokamas

Kiekviena moteris turėtų žinoti, kokie yra svarbiausi ginekologiniai tyrimai. Vienas svarbiausių jų, be abejo, yra gimdos kaklelio tyrimas, padedantis nustatyti ankstyviausią vėžio stadiją. Ši liga, deja, yra labai populiari ir jaunų, dar negimdžiusių moterų tarpe, todėl PAP tyrimas neturėtų laukti atidedamas iki vėlyvos brandos. Nuo 2004 m. Lietuvoje 25 – 60 m. amžiaus moterims šis tyrimas kas trejus metus yra atliekamas nemokamai – už jį moka ligonių kasos. Šį tyrimą geriausia atlikti praėjus 2 savaitėms nuo menstruacijų (maždaug ovuliacijos metu), prieš tai tris dienas nenaudojus tamponų ir neturėjus lytinių santykių.

Apsilankymai pas ginekologą nėštumo metu

Taigi, pas ginekologą lankomasi reguliariai bent kas trejus metus dėl PAP tyrimo. Tačiau taip pat dažnesni vizitai prasideda nėštumo metu. Rekomenduojama apsilankyti pirmą kartą pas gydytoją esant 7 – 12 nėštumo savaitėms. Atlikus reikalingus tyrimus, vėliau gali tekti lankytis 12 – 13 nėštumo savaitę, du kartus per 13 – 28 nėštumo savaitę, taip pat 28, 30, 32, 34, 37 – 40 ir 41 nėštumo savaites.

Apsilankymai pas ginekologą menopauzės metu

Menopauzė yra ypatingas laikas kiekvienos moters gyvenime, kada persitvarko hormonų sistema, ima kitaip funkcionuoti organai. Taigi, labai dažnai šių veiklų pakitimus gali lydėti ir tam tikri susirgimai, būklės pablogėjimai, ginekologinės ligos. Kartais moterys ieško savo ligų priežasčių ne ten, kur turėtų, ir užuot besikreipusios į ginekologus, atsiduria pas endokrinologus, neurologus ir kitų sričių gydytojus. Tačiau menopauzės metu būtinai reikėtų ateiti pas ginekologą dėl bendrųjų tyrimų. Taip pat pasakius apie kitus sutrikimus galbūt paaiškės, kad jų kaltininkai taip pat yra ginekologinės priežastys.

Lankytis pas ginekologą kartą per metus rekomenduojama, bet nebūtina

Sunku pasakyti, kaip dažnai iš tiesų reikėtų lankytis pas ginekologą. Teigiama, kad lankantis bent kartą per metus, galima užkirsti kelią daugumai ligų. Tačiau ne vienas žmogus pasakytų, kad sveikata geriausia yra tada, kai nesilankai pas gydytojus be reikalo, negalvoji apie ligas, o mąstai pozityviai ir stengiesi šviesiai gyventi. Visgi, net ir vadovaujantis tokia filosofija, vertėtų bent jau atvyti atlikti PAP tyrimą kas trejus metus.

Lankymasis pas ginekologą, esant nusiskundimų

Dažniausiai pas ginekologą, kaip ir pas bet kurį kitą gydytoją, atvykstama tuomet, kai jau vargina įvairios ligos. Kai kurios įveikiamos vaistais, kitoms reikalingos svarbiausios ginekologinės operacijos. Iš kurių verta paminėti kaip dažnas ir tikrai svarbias: laparotominės gimdos šalinimo operacijos, gimdos ir kiaušinių cistų šalinimo operacijos, dalinio šlapimo nelaikymo korekcijos operacijos, vestibulinės liaukos cistos operacijos, gimdos kaklelio konizacija, polipų gydymas chirurginiu būdu ir kt. Geriausia pas ginekologą vaikščioti nuolatos, tačiau, jeigu ateinate tik esant sutrikimams, tuomet bent jų atžvilgiu vertėtų elgtis teisingai ir skubėti pas gydytoją visuomet kuo greičiau, pastebėjus, kad kažkas negerai, o ne laukti paskutinės minutės.