Tinkama apsauga nuo erkių šunims – ilgos draugystės su keturkoju garantas

lasai nuo erkiuNaminis augintinis – ne tik didžiulis džiaugsmas, bet ir atsakomybė. Tad rūpestingi šeimininkai žino, jog mylimą šunį reikia ne tik meiliai paglostyti, skaniai maitinti bei reguliariai vedžioti – itin svarbi tinkama apsauga nuo erkiu sunims. Gal ir sunku patikėti, tačiau šunys, kurie yra gerokas didesni bei fiziškai stipresni už kitus mūsų mylimus keturkojus – katinus – erkių keliamam pavojui yra gerokai mažiau atsparūs nei pastarieji. Šunų savininkai, žvilgtelėję į kalendorių (kalendorinė žiema jau tuoj pasitrauks), turėtų susirūpinti (erkės netrukus nubus) ir internetinės paieškos langelyje nedelsiant surinkti „vaistai nuo erkiu sunims kaina“. Straipsnyje aptarsime, kokį pavojų augintiniams kelia šie parazitai bei kokią apsauga nuo erkiu sunims rekomenduoja specialistai.

Internetinės paieškos sistemos neveltui lūžta nuo susirūpinusių gyvūnų šeiminkų užklausų („tabletes nuo erkiu sunims kaina“, „bravecto sunims kaina“, „lasai nuo erkiu sunims virbac“ ir panašiai): erkės – klastingų ligų nešiotojos. Pastarųjų sąskaitoje – net 15 skirtingų ligų, kuriomis rizikuoja apsikrėsti mūsų šunys! Pavojingiausia ir Lietuvoje labiausiai paplitusi – babeziozė, sukelianti šuniui karščiavimą, apetito praradimą, apatiją, viduriavimą ar vėmimą. Pastebėjus minėtus požymius, būtina nedelsiant kreiptis į veterinarą – kiekviena uždelsta akimirka gali būti gyvybiškai svarbi!

Apsikrėtusio gyvūno gydymo sėkmė priklauso nuo daugelio faktorių (gyvūno imuninės sistemos būklės, parazitų buvimo/nebuvimo ir kita), tad net laiku pradėtas gydymas negali garantuoti visiškos sėkmės. Tad derėtų imtis visų priemonių, jog gyvūno užkrėtimo erkių platinamomis ligomis būtų apskritai išvengta. To pasiekti gali padėti ne tik kruopšti apžiūra gyvūną parvedus iš lauko, taisyklingas  įsisiurbusios erkės ištraukimas, bet ir nuolatinė apsauga nuo erkiu sunims specialiai tam skirtomis medicininėmis priemonėmis.

Pastarųjų pasirinkimas iš tiesų platus: purskalas nuo erkiu sunims, lasai nuo erkiu sunims fypryst, antkaklis sunims nuo erkiu foresto ar netgi specialios tabletės nuo erkių, pasižyminčios parazitus paralyžiuojančiu ir naikinančiu poveikiu. Pastaroji priemonė veterinarijos vaistinėse pasirodė gana neseniai, tad dažnam gyvūno augintojui gali kilti klausimas, ar tai – veiksmingas preparatas? Visada galima pasidomėti kitų gyvūnų augintojų nuomone bei patirtimi (rasti informaciją jums padės raktinis žodis „bravecto tabletės atsiliepimai“), tačiau geriausia vadovautis savo veterinaro rekomendacijomis.

Norint ilgai džiaugtis savo mylimo keturkojo draugija, būtina teisingai šiuo rūpintis. Apsauga nuo erkiu sunims – viena iš sričių, į kurią nevalia žiūrėti atsainiai.

 

Royal Canin sausas maistas – populiarus pasirinkimas

maistas sunims ir katemsLietuvoje Royal Canin sausas maistas šunims ir katėms neabejotinai yra vienas populiariausių, tačiau kartais kyla klausimas, ar būtent tokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia geriausia – juk rinktis tikrai yra iš ko. Priežasčių, kodėl tokia galimybė galėtų geriausiai pasiteisinti, yra ne taip ir mažai, taigi, apžvelkime pagrindines.

Didelis pašaro pasirinkimas

Sausas maistas jauniems, suaugusiems, sterilizuotiems augintiniams, senjorams… Ir tai dar ne viskas. Royal Canin sausas maistas taip pat yra pritaikomas ir konkrečioms šunų ir kačių veislėms. Niekam ne paslaptis, kad Jorkšyro terjero ir Labradoro retriverio poreikiai yra gana skirtingi, taigi, ir pašaras neturėtų būti toks pat. Šis gamintojas taip pat siūlo ir dietinį pašarą specialių mitybos poreikių turintiems augintiniams. Royal Canin tikrai pasiūlys platų įvairaus sauso pašaro asortimentą, tad galėsite nuspręsti, ką pasirinkti.

O kaip gi kaina?

Renkant tinkamiausią pašarą taip pat svarbu ir tai, kad jo kaina būtų pakankamai nedidelė. Royal Canin produkcija yra parduodama gana nedidele kaina, ir taip pat palanku tai, kad parduotuvėse gana dažnai yra taikomos įvairios nuolaidos. Jei norėsite apsipirkti pigiau, tikrai galėsite rasti tokią parduotuvę, kurioje nustatytos kainos yra pačios palankiausios. Jei mėgstate apsipirkti internetu, kainų palyginimas bus atliekamas tikrai greitai ir paprastai, taigi, netrukus priimsite tam tikrą sprendimą.

Didelis prekybos vietų pasirinkimas

Royal canin sausas pašaras yra siūlomas daugybėje įvairių prekybos vietų, tad visada galėsite pasirinkti tokią, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Kartais yra svarbu tai, kad gyvūnų preių parduotuvė būtų kuo arčiau namų, o kartais tikimasi, kad joje bus galima rasti pakankamai gausų įvairios produkcijos pasirinkimą. Įvairiose prekybos vietose nustatytos produkcijos kainos gali labai varijuoti, taigi, galėsite palyginti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai.

Royal canin produkcija Lietuvoje yra siūloma jau daugybę metų, ir per šį laiką jau tikrai spėjo užsitarnauti gyvūnų augintojų pasitikėjimą. Šio gamintojo produkcija gana dažnai yra perkama ne vien tik šunims ir katėms, bet taip pat ir šeškams, kuriems yra tinkamas aukščiausios kokybės mažiems kačiukams skirtas sausas maistas.