Sužadėtuvių žiedai: 5 patarimai, kaip sukurti tobulą juvelyrinį dirbinį

Nors sužadėtuvių žiedai yra tie juvelyriniai dirbiniai, kuriuos paprastai išrenka antra pusė, tačiau Jūs irgi galite prie to prisidėti! Juvelyrai dalinasi patarimais, kaip padėti savo vaikinui parinkti idealų sužadėtuvių žiedą, kuriam nebus abejingų.

1. Apie savo norus pasakykite savo draugėms.

Jei jis norės jus nustebinti, greičiausiai jis paprašys jūsų geriausios draugės, kad ji išduotų, koks žiedo dizainas labiausiai patinka Jums. Taigi leiskite savo draugėms žinoti, ką mėgstate! Pasikalbėkite su jais apie jums labiausiai patinkantį stilių; nesvarbu, ar tai aureolė, pasjansas, pasjansas su deimantine juostele, princesės kirpimas ar kitas prabangus žiedo stilius. Jūs netgi galite žengti žingsnį toliau ir pasakyti savo vaikinui, kurie jūsų draugių žiedai Jums patinka.

2. Parodykite, ką mėgstate per socialinius tinklus.

Jei jis tos užuominos nepraleis, jums vis tiek yra dar keletas galimybių. Pavyzdžiui, nusiųskite jam Jums patikusių žiedų pavyzdžius internetu. Sukurkite “Pinterest” lentą. Juvelyriniai dirbiniai, kaip sužadėtuvių žiedai, yra matomi internete. Matote tai, kas jums patinka Instagram? Pažymėkite jį! Sukurkite “Pinterest” lentą. Jūsų vaikinas gali atrodyti nesuinteresuotas, bet jis tyliai užsirašo užrašus – nustebsite, kiek vaikinų pažymėjo šias žymes arba daro ekrano kopiją.

3. Iškarpų albumo iškarpos arba nuotraukos PDF formatu.

Galite surinkti įvairių žurnalų iškarpas į iškarpų knygelę arba sulyginkite elektroniniu būdu. Būtinai paminėkite pageidaujamą metalą (auksą, baltąjį auksą, platiną, rožinį auksą?) ir kitus būtinus dalykus.

4. Kartu apsilankykite juvelyrinių dirbinių parduotuvėje.

Užsukite į juvelyrinių dirbinių parduotuvę, išbandykite kelis dizainus ir nusiųskite savo vaikinui nuotrauką. Dabar jis turi fotografinių įrodymų ir tiksliai žino, ko norite!

Vis dėlto pastebite, kad nėra privatumo? Štai kodėl aš turiu privačią studiją ir susitariu dėl susitikimų, kad jūsų vaikinas galėtų atvykti be galimybės jį pastebėti draugų ar šeimos narių ir sugadinti staigmeną.

5. Ateikite į susitikimą su juvelyru dėl žiedo dizaino

Kviečiame atvykti į dizaino susitikimą, kad galėtumėte prisidėti prie kiekvieno žiedo aspekto – pasirinkdami deimantą, metalą, formą ir kitas detales. Taip jūsų sužadėtuvių žiedai bus nepamirštami. Tai juvelyriniai dirbiniai, kurie turi atrodyti idealiai!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.