Siuntos į Šiaurės Airiją keliauja greitai ir saugiai

Daugelis šiandien gali rinktis, kur nori gyventi. Žmonės ieško geresnių gyvenimo sąlygų ir asmeninių galimybių – pripažinkime, kartais Lietuva neturi, ką pasiūlyti. Štai taip vyksta emigracijos procesai, o Airija nuo seno yra išvykstančių pamėgta kryptis. Čia taip pat vykstama ir studijuoti ar trumpai padirbėti, o yra ir tokių, kurie šią šalį pamilsta kelionių metu. Nenuostabu, kad ir siuntos į Šiaurės Airiją ir kitas šalies vietas iš Lietuvos keliauja tikrai dažnai. Kaip vežėjai užtikrina greitą jų pristatymą ir saugumą?

Veža mikroautobusais

Daugelis emigrantų ir patys vyksta mikroautobusais – ne paslaptis, kad skrendant lėktuvu nepavyks pasiimti didesnio kiekio daiktų, o jie gyvenimui svečioje šalyje tikrai reikalingi. Dėl patogumo, greičio ir manevringumo siuntos į Šiaurės Airiją, Angliją ir kitus regionus taip pat pristatomos mikroautobusais. Tai patikrintas ir patikimas transportas, kuris užtikrina greitą siuntos kelionę. Tokie autobusai nėra dideli, tad gali atvežti daiktus iki durų ir telpa ne siaurose mažesnių miestelių gatvėse.

Be to, šie autobusiukai nėra dideli, tad ir juose telpančių siuntų kiekis – ribotas. Taip išvengiama krovimo aukštais, kuris dažnai yra pagrindine pažeidimų priežastimi. Antra vertus, šios transporto priemonės pakankamai aukštos ir talpios, tad lengvai nugabens ir didesnius daiktus: kaip siuntos atkeliauja ir virtuvės spintelės, ir šaldytuvai ar net motoroleriai.

Siuntos į Šiaurės Airiją adresatą pasiekia per kelias dienas

Siuntas iš visos Lietuvos vežėjai surenka patys, tad siuntėjui nereikia niekur vykti – pakaks registruoti siuntą ir laukti kurjerio. Toks pats principas naudojamas ir pristatymui – siuntinys atvežamas „iki durų“. Tai labai sutrumpina pristatymo laiką ir leidžia optimaliai bei tiksliai planuoti maršrutus. Dažniausiai siuntos į Šiaurės Airiją nukeliauja per keletą dienų, o „Express“ paslaugos pasirinkimas suteiks dar trumpesnį terminą – greitasis pristatymas trunka vos dieną ar dvi.

Užsitikrinti, jog daiktai laikui pasieks gavėją, padeda ir daugelio vežėjų naudojamas siuntinių sekimas. Klientai taip pat turi galimybę bet kuriuo metu pasitikrinti, kur yra jų išsiųsti daiktai, taip jie gali patys numatyti atvykimo laiką, o pastebėję neatitikimų – pranešti vežėjui.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *