Pakavimo plėvelės: kokias ir kada rinktis?

Kai reikia perkelti daiktus iš vienų patalpų į kitas, svarbus vaidmuo tenka pakavimo elementams. Kraustymosi darbai ir siuntų siuntimas neįsivaizduojamas be pakavimo plėvelės, kuri užtikrina, kad daiktas būtų pergabenti saugiai. Tačiau kokiais atvejais kokią plėvelę rinktis ir kaip ją reikėtų naudoti?

Permatoma plėvelė

Standartinė plėvelę, kuri kartais atrodo panaši į maistinę plėvelę. Tai labai plono sluoksnio plėvelė, kuri naudojama paprastiems buities darbams. Pavyzdžiui, kai vyksta kraustymasis ir reikia pergabenti daiktus. Dažnai tokia plėvelė yra netgi kraustymosi komplektuose. Pavyzdžiui, kai kurie tiekėjai kraustantis siūlo pasirinkti netgi kraustymuisi pritaikytus komplektus. Priklausomai nuo to, kokio dydžio patalpą reikia perkraustyti, galima rinktis iš kelių skirtingų dydžių ir paskirčių dėžių, o jų komplekte dažniausiai siūloma ir ši paprasta plėvelė.

Tamprios plėvelės

Tai daug patikimesnės ir dažniau naudojamos pakavimo plėvelės. Dažniausiai jos naudojamos siuntų pristatyme. Itin tampri plėvelė sukuria labai gerą apsaugos sluoksnį. Dažnai su šia plėvele pakuojamos kelios siuntos ar keli daiktai, kuriuos reikia sujungti į vieną. Plėvelę labai tvirtai „suriša“ skirtingus daiktus, nepalieka oro burbuliukų, todėl taip gabenamos siuntos yra apsaugotos nuo to, kad jas gabenant judės ir susigadins.

Burbulinė plėvelė

Jeigu norima perkelti dūžtančius daiktus, dažniausiai tuomet naudojama storesnė nei tampri burbulinė plėvelė. Tokio tipo plėvelėmis saugojami trapūs daiktai, kurie gali lengvai sudužti gabenimo metu. Oro burbuliukai padeda apsaugoti daiktą dėžėje, kad šis nejudėtų ir nesudužtų ar nebūtų sulaužytas. Labai dažnai tokia plėvele apsukami stikliniai ir trapūs daiktai, taip pat su tokia plėvele supakuojama technika, kai ją reikia pervežti ar persiųsti kurjeriams.

Plėvelė su popieriumi

Pakavimo plėvelės reikalingos ne tik kraustantis ar gabenant prekes, bet ir jas siunčiant. Daugybė pardavėjų Lietuvoje patys pakuoja ir siunčia savo prekes klientams. Dažnai pasitaiko atvejų, kai kurjeriai pristatydami prekes pažeidžia pakuotę ir dėl to lieka nepatenkinti klientai. Todėl kai kurie pardavėjai skiria daug dėmesio savo prekių pakavimui. Vienas geriausių sprendimų, pakuojant prekes pirkėjams – pakavimo plėvelės su popieriumi. Tai šiuolaikiškas sprendimas, kuris suteikia dvigubą apsaugą.

Pirmiausia, tai kaip ir įprasta burbulinė plėvelė, taip ir ši, apsaugo siuntą nuo mechaninių pažeidimų. Tokioje plėvelėje supakuota siunta pasieks pirkėją nepažeista. Be to, tai geras sprendimas, kai norite, kad nebūtų matoma, kas yra siuntos viduje. Įprastai permatoma plėvelė  leidžia smalsioms akims pažvelgti, kas yra siunčiama., O popieriumi dengta plėvelė užtikrina privatumą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.