Lojalumo ir skaitmeninės kortelės – lengvina prekybą verslininkams

Natūralu, kad verslininkai ieško metodų, kurie padeda ne tik kur kas kokybiškiau aptarnauti klientus, tačiau taip pat ir greičiau, tiksliai ir tuo pačiu nepaliekant klaidų. Dažniausiai tam naudojamos naudoj kartos kortelės, įrangos bei sistemos, kurios padeda optimizuoti darbą, užtikrinti jo našumą.

Viena iš tokių galimybių yra lojalumo kortelės, kurios duodamos klientams dėl patikimumo tam tikram prekiniam vardui arba tam tikram prekybininkui. Net neverta kalbėti apie tai, kad lojalumo kortelės yra reikalingos. Jos – būtinos, kadangi tik tokiu atveju gebėsite paskatinti savo klientus kartą pas Jus užsukus – ir toliau naudotis paslaugomis.

Žinoma, per tokio tipo korteles labai svarbu klientams pasiūlyti tai, ką jie nori gauti. Natūralu, kad dažniausiai tokio tipo kortelės yra naudojamos kaip nuolaidos galimybė, kuri padeda gauti kuo daugiau taškų, kurie vėliau keičiami į  nuolaidas arba net virtualius pinigus.

Tokio tipo kortelės padeda laimėti tiek verslininkams, kuriems visada pigiau išlaikyti tą patį klientą nei ieškoti kito, tiek klientams, kurie, natūralu, siekia kuo daugiau gauti, tačiau sumokėti kuo mažiau. Bet kuriuo atveju – privalumų yra labai daug, tad kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą, kuris garantuos sklandų bei kokybišką aptarnavimą bei pigesnių prekių gavimą.

Lygiai taip pat labai palankiai yra vertinama ir  skaitmeninė kortelė, kuri kitaip dar yra vadinama Yourpass. Ji ne tik padeda gauti klientui daugiau naudų, tačiau taip pat naudojama kaip tam tikra komunikacijos galimybė, kuri atveria kelius kiekvienam klientui gauti greitesnį aptarnavimą ir tuo pačiu, pavyzdžiui, rinkti taškus, kurie bus naudojami, paverčiami pinigais arba nuolaidomis.

Kokios pritaikymo galimybės galimos skaitmeninių kortelių pasiūloje?

  •               Lojalumo kortelė.
  •               Antspaudų kortelė.
  •               Fanų kortelė.
  •               Renginio bilietas.
  •               Įlaipinimo bilietas.
  •               Dovanų kortelė ir kuponas.
  •               Prekės ID kortelė.
  •               Vizitinė kortelė.

Žinoma, dėl kiekvienos dizaino ir tuo pačiu galimybių, kurias galima gauti ir tuo pačiu kurios yra siūlomos – reikia tartis su marketingo komanda, vadybininkais. Jų patarimai dažniausiai dažniausiai tampa neįkainojama pagalba kuriant tokias programas, kurios sulaukia didžiausio kliento susidomėjimo?

 

Daug priežasčių vaikiškus drabužius užsisakyti parduotuvėje Pasaulisdelne.lt

vaikiški rūbai

Pasaulisdelne.lt – parduotuvė, kurios nereikia ieškoti klaidžiomis gatvėmis. Mat ji yra internete. Jūsų dėmesiui – priežastys, kodėl būtent šioje parduotuvėje verta pirkti drabužius vaikams.

Patogu

Komfortiškam apsipirkimui sukurta sistema, sklandžiai išdėliotos prekės – tai reiškia, kad užsukus apsižvalgyti galima patogiai užsisakyti reikiamų daiktų. Tarkim, ieškote marškinėlių vaikui. Nereikia sukti galvos, kaip užsisakyti. Nereikia narplioti painiavos, susijusios su pristatymu. Nes pasistengta, kad internautams būtų kuo mažiau vargo, kad viskas būtų aišku, kad nestigtų komforto.

Nors kartais teigiama, kad pirmiausia dėmesys krypsta kainos pusėn, iš tiesų žodžio iš trijų skiemenų (pa-to-gu) reikšmė anaiptol nėra menkesnė. O jei patogumo stinga, tai ir maža mokėtina suma neturi tiek svarumo.

Adekvačios laiko sąnaudos

Kitas aspektas kalbant apie drabužius vaikams ir parduotuvę Pasaulisdelne.lt yra laiko sąnaudos. Kaip skelbia antraštė, jos [laiko sąnaudos] yra adekvačios. Tai antras pliusas po patogumo ir galimybė aprangos paieškas paversti kuo tikslingesnėmis.

Kas be ko, net ir internete užsisakyti norimų prekių gali būti problemiška, laiko sąnaudos gali būti didokos. Planuojate skirti pusvalandį, bet netikėtai prabėga dvi valandos ir dar nepavyksta nei išsirinkti, nei užsisakyti. Priešingai, jei kuriant parduotuvę padirbėta iš peties, tai kiekvienam lankytojui atsiranda puikių galimybių ir nereikia praleisti visos dienos norint ką nors įsigyti.

Platus pasirinkimas

Pasaulidelne.lt lankytojus pasitinka su daugybe prekių. Prireikus drabužėlių, galima rinktis iš įvairiausių modelių. O jei tektų užsisakyti iš labai menkos pasiūlos? Na, tada pasirinkimo neapibūdintume kaip plataus ir veikiausiai nusimintume. O dabar nėra ko nusiminti, mat žodžiai „asortimentas“ ir „platus“ dera kartu.

Verta užsiminti, kad rasite ne tik vaikiškos aprangos, bet ir, pavyzdžiui, žuvų taukų ar kosmetikos. Taigi, galėsite šauniai apsipirkti.

Kokybė

Nesvarbu, ar tai būtų drabužiai, ar visai kitos srities daiktai, norėtųsi kokybiškumo. Jei mąstote taip pat, vadinasi, Pasaulisdelne.lt jums patiks.

Garsūs prekių ženklai, kruopščiai parinkta produkcija – tai vieni iš dalykų, susijusių su kokybiškumu. Tie dalykai gajūs ir minėtoje parduotuvėje.

Informatyvumas

Galima užsukti į parduotuvę ir šį tą išsirinkti. Galima užsukti ir išsirinkti visko daug. Arba… užsukti ir nieko priimtino nerasti. Kas skiria pasakymus „radau“ ir „neradau“? Ogi informatyvumas. Jei stokojama informacijos, tuomet pirkėjas eis dairytis kitur. Gal net pasipiktins, liks nesupratęs, kodėl niekas nieko nepaaiškina.

Visi išvardyti dalykai – tai priežastys, kodėl Pasaulisdelne.lt yra dėmesio vertas pasirinkimas. O dar tiksliau tariant, čia apsilankius randama daug dėmesio vertų pasirinkimų. Renkamasi, renkamasi, renkamasi ir išsirenkama. O mažieji džiaugiasi, kai drabužėliai ir dailūs, ir patogūs.

Informacija apie drabužių kūdikiams pasirinkimą

Nors ką tik aptarėme informatyvumą, dar reikėtų kiek pratęsti šią temą ir pasakyti, kad orientuojamasi į kūdikiams skirtus drabužius, nepaliekama nežinioje. Tinklaraštyje rasite straipsnį. Pavadinimas skamba taip: „Patarimai tėveliams, kaip parinkti drabužius kūdikiams“. Įvardijami ir aptariami šie klausimai: rūbo tipas, audinys, užsegimai, patogumas keičiant sauskelnes, dydis. Tada rašoma apie du svarbiausius kriterijus. Kaip manote, kokie jie? Ogi patogumas ir natūralumas. Neturėtų būti per galvą velkamų, labai siaurų, aptemptų drabužėlių. Naujagimiams taip pat nerekomenduojami stori, šiurkštūs audiniai.

Kodėl iškeliamas natūralumas? Nes drabužiai turi būti malonūs kūdikio odai ir leidžiantys jai kvėpuoti. Apranga nesukelia alergijų ir nedirgina odelės, be to, gerai sugeria drėgmę.

Galima įsigyti daug prekių

Pasaulisdelne.lt patraukia ne tik todėl, kad čia galima įsigyti drabužių, bet ir todėl, kad asortimentas platus. Tiesa, apie tai jau kiek rašyta. O dabar papildome: galima įsigyti daug, o sumokėti palyginti nedidelę sumą. Skamba kaip paradoksas, bet tai teisybė.

Išpardavimas

Priežasčių sąrašas dar nesibaigė. Išpardavimas – štai kokia tolesnė kryptis. Tai yra dar geresnė galimybė apipirkti atžalas ir neišeikvoti visų pinigų. Nors kartais apie išpardavimus žmonės kalba kaip apie nesąžiningą dalyką, šiaip jau sąžiningose parduotuvėse ir išpardavimai sąžiningi. Akcijos, nuolaidos – kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Svarbu, kad kaina tikrai būtų sumažinta.

Sąžiningumas

Smagu, kai reikalai klostosi sklandžiai. O kada jie sklandūs? Kai viskas sąžininga. Sklandaus apsipirkimo paieška duoda vaisių.

Tad patogumas ir adekvačios laiko sąnaudos, platus pasirinkimas ir kokybė, informatyvumas ir informacija apie drabužių kūdikiams pasirinkimą, galimybė įsigyti daug prekių ir išpardavimas – solidus pliusų sąrašas. Pridėkime sąžiningumą ir žodis „puiku“ taps per prastas. O tiks „puikiau nei puiku“.