Namo apšiltinimas ekovata

siltinimas ekovataTokia šilumą izoliuojanti medžiaga kaip ekovata tai yra visiškai šiuolaikiška medžiaga gaminama iš celiuliozės, kuri yra naudojama šiuolaikiškoje statyboje, kai reikia apšildyti stogus, namo sienas, fasadus ir namo grindis. Mūsų šalyje ekovata buvo pripažinta dar pakankamai nesenai, o štai kitose šalyse, kuriose reikia taupyti  energiją, ekologiją ir reikia sukurti patogią aplinką ši medžiaga yra sėkmingai naudojama jau ne vienerius metus. Tokia šiltinimo medžiaga kaip ekovata tai yra puri ir labai lengva medžiaga, kuri yra gaminama naudojant makulatūrą su įvairiausiomis priemaišomis, pavyzdžiui, antipirenais ir antiseptikais. Pagrindiniai ekovatos privalumai yra ekologiškumas ir tai, kad ši medžiaga nesukelia jokios alergijos, ji nesukelia jokio odos sudirgimo ir taip pat nedirgina kvėpavimo takų, gali pasigirti puikia šilumos ir garso izoliacija, gali būti atliekamas šiltinimas nepaliekant jokių tarpų jūsų namo sienose, per kuriuos į jūsų namus patenka šaltis, šios medžiagos jokiu būdu neveikia jokie puvimo procesai, pelėsiai ir dėl savo purumo ji nesudaro kondensato, bei neleidžia daugintis graužikams. Egzistuoja net keli būdai kaip gali būti atliekamas namo apšiltinimas ekovata. Kai yra atliekamas medžiagos montavimas rankomis ekovata yra purenama su  elektros mašinėlės pagalba, o vėliau ji yra išklojama ant šiltinamo paviršiaus arba yra montuojama pastato konstrukcijoje. Kai yra naudojamas mechaninis ekovatos montavimo būdas ji yra užpildoma į bunkerio vietą, ji į tas vietas yra paduodama su specialios žarnos pagalba. su tokio montavimo būdo pagalba ekovata gali patekti net į pačias sunkiausiai pasiekiamas vietas, tokiu būdu negali susidaryti šalčio tiltas. Kai yra atliekamas drėgnasis medžiagos montavimas ant konstrukcijos, kaip surišamasis komponentas yra naudojamas vanduo arba klijų mišinys. Tokio montavimo ypatybė yra tokia, kad įranga, kuri yra naudojama mišinio perdavimui turi specialius purkštukus.

Savo privalumo dėka siltinimas ekovata vis labiau populiarėja mūsų šalyje. Jos ekologiškumas, universalumas, bei pakankamai palanki kaina daro įtaką kodėl yra pasirenkamos būtent tokios medžiagos. Ekovatą pasirenka labai daug statybinių įmonių. Ekovata priešingai nei mineralinė vata tai yra visiškai natūrali medžiaga, kuri suteikia galimybę namą pastatyti naudojant natūralias medžiagas. Visi šios medžiagos komponentai yra netoksiški ir saugūs jūsų sveikatai. Ekovata tai yra susmulkintas laikraščių popierius, kuris yra  sudrėkintas cheminiais junginiais, pavyzdžiui, boro rūgšties druskomis, kurios celiuliozę paverčia nedegia ir apsaugo ją nuo puvimo. Tokia šilumą izoliuojanti medžiaga gali pasigirti puikiomis garsą ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis, taip pat ji yra pakankamai greitai montuojama. Kokius privalumus jums gali suteikti namo apšiltinimas ekovata? Reikėtų paminėti tai, kad ekovata yra atspari liepsnai, ji jai neleidžia plisti. Žemas šilumos pralaidumas, kuris yra užtikrinamas, kadangi pilnai yra užpildomi beveik visi tarpai. Ekologiškumas yra susijęs su tuo, kad yra sugeriama drėgmė ir atitinkamai nesusidaro joks šiltnamio efektas.

Namo apšiltinimas ekovata yra labai naudingas, kadangi ekovatos kaina yra viena iš mažiausių ir ją kur kas naudingiau pasirinkti nei kitas šilumą izoliuojančias medžiagas. Ekovata idealiai užtikrina  izoliaciją ir stogo šiltinimą, ji gali pilnai užpildyti net pačius menkiausius tarpus, kurie yra stogo konstrukcijoje. Ne ką mažiau efektyvu su ekovatos pagalba atlikti sienų šiltinimą, sausais įpurškimo metodas šiai medžiagai leidžia patekti net į pačius menkiausius tarpus ir perdangas. Su ekovatos pagalba yra realizuojamas ne tik sienų ir grindų šiltinimas, tačiau taip pat gali būti užtikrinama labai gera garso ir drėgmės izoliacija patalpoje.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *