Kokios pagrindinės priemonės reikalingos švariai virtuvei palaikyti?

Švariai virtuvei palaikyti reikalinga išsirinkti tinkamas valymo priemones ir naudoti pagal paskirtį, kartais galima naudoti maišant su vandeniu ir panašiai. Virtuvė  turi būti tvarkinga ir švari. Galima rinktis natūralius valymo metodus arba  įsigyti priemones, kurios valo greičiau, efektyviau ir pašalina net labai rimtas dėmes. Virtuvėje yra  įvairiausių paviršių, o jų priežiūrai reikalingos skirtingos valymo priemonės. Kokybiškos indams plauti skirtos  priemonės, nebraižo paviršių, skalavimo skystis leidžia pašalinti vandens nuosėdas nuo stiklinių indų. Indaplovių švarai palaikyti, panaikinti susikaupusias nuosėdas ir blogus kvapus, taip pat naudojamos specialios priemonės. Virtuvės grindų dangai prižiūrėti taikomi specialūs gaminiai turintys antibakterinių savybių bei sudarančias ploną apsauginę plėvelę, padedančią atstumti purvą, kad neįsigertų giliau. Svarbu, pasirūpinti ir gaiviu  oru, nes viruvėje dažnai būna įvairiausių kvapų, pasinaudojus oro gaivikliais galima panaikintii nepageidaujamus kvapus. Viruvėje kriauklę irgi reikia tinkamai išvalyti, nes ten nusėda nešvarumai nuo maisto likučių, riebalai ir kaupiasi bakterijos. Valant  kriauklę būtina pasirūpinti valymo priemonėm, kurios skirtos valymui ir dezinfekcijai.

Orkaitės stiklas ir kaitlentė

Svarbu, švariai išvalyti orkaitės stiklą ir kailentę, pašalinti riebalus ir švelniai nuvalyti susidariusias apnašas, tai padaryti padės pridegusių paviršių, stiklinių ir keramikinių kaitlenčių valikliai. Daugiausiai   kaupiasi riebalų ir nešvarumų orkaitėje ir gartraukyje, jų valymui reiktų pasirinkti priemones, kurios tiks nerūdijančiam plienui, stabdančias korziją.

Kaip įsirengti patogią virtuvę?

Virtuvėje turi būti patogu gaminti maistą, valgyti ir bendrauti su namiškiais ir svečiais, kurioje būtų nesudėtinga palaikyti švarą ir tvarką. Maksimaliai išnaudoti esamą erdvę, suplanuoti patogią darbo zoną, išsirinkti kokybišką įrangą bei baldus. Įrengiant naują  būstą, dar prieš elektros ir vandentiekio instaliaciją reikia apgalvoti virtuvės planą. Beveik visos virtuvės  jungiamos su svetanėmis, todėl visą virtuvės įrangą, gartraukius, buitinius prietaisus, puodus stengiamasi uždaryti spintelėse, o tai kas neslepiama- plautuves, mašytuvus patartina rinktis kokybiškus ir estetiškus, ši įranga pastoviai naudojama, todėl turi būti kokyška.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.