Kokie vonios maišytuvai populiariausi?

maisytuvas

Dažnai vonios remontas ar įrengimas vertinamas kaip vienas brangiausių namuose. Nes čia reikalinga įranga ir naudojamos medžiagos turi būti kokybiškos. Taigi, dažnai nedžiugina ir savo kaina. Vonioje labai svarbu pasirinkti tinkamą įrangą, kad ateityje išvengtumėte gedimų ar kitų nemalonumų. Daug dėmesio reikėtų skirti ir santechnikos sprendimams. Pavyzdžiui, kokie vonios maišytuvai ilgiausiai tarnaus ir geriausiai pateisins savo kainą?

 

Stilius

Įrenginėjant vonios kambarį, labai svarbu išlaikyti bendrą stilių. Kartais sunku tai padaryti renkantis būtent maišytuvus. Jų rinkoje yra labai platus pasirinkimas, tačiau nebūtinai Jums labai patikęs maišytuvas tiks prie bendro vonios ir namų interjero.

 

Pavyzdžiui, rinkoje pastaruoju metu labai populiarūs retro stiliaus maišytuvai. Pavyzdžiui,  maišytuvai su dušo galvute, primenančia telefono ragelį. Tai gražus sprendimas, jeigu jis dera prie viso vonios kambario. Pasirinkus tokį maišytuvą, reikėtų jį derinti ir prie praustuvės maišytuvo. Abu jie turėtų būti tokio paties stiliaus.

 

Patogumas

Jeigu renkatės retro stiliaus maišytuvą, labai gerai pagalvokite apie jo naudojimą. Ne viskas, kas atrodo gražu parduotuvėje, bus patogu gyvenime. Dažniausiai klasikos ar retro stiliaus vonios maišytuvai yra gaminami ne su dabar plačiai naudojama viena rankena, bet su dviem rankenėlėmis, kurios sukasi. Tai, žinoma, gražus sprendimas, tačiau ne visuomet yra patogus naudoti. Pavyzdžiui, jeigu maišytuvas yra arti sienos, norint atsukti vandenį, gali tekti nusimušti pirštus į sienų plyteles.

 

Funkcionalumas

Maišytuvai vonioje turėtų būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Visgi, vonia yra tam tikros paskirties patalpa, kurioje viskas turi būti patogu ir apgalvota. Vienas populiaresnių šių dienų maišytuvų pasirinkimų voniai – bekontakčiai maišytuvai. Tai geras sprendimas ypač tais atvejais, kai namuose auga mažų vaikų. Jie ne visuomet pasiekia maišytuvą, todėl plauti rankas po bekontakčiu maišytuvu gali būti daug patogiau.

 

Ekonomiškumas

Kitas labai populiarus pasirinkimas – maišytuvai su termostatu. Tai dar vienas sprendimas šeimoms., Taip pat tai populiarus pasirinkimas individualiuose namuose, kur karštas vanduo pašildomas boileryje, tad iš maišytuvo gali bėgti labai aukštos temperatūros. Maišytuvas su termostatu apsaugo nuo to, nes jis parenka tinkamą vandens temperatūrą. Taigi, taip jis garantuoja, jog neapsiplikysite rankų. Be to, tokio tipo vonios maišytuvai taupo ne tik šilumą, elektros energiją, bet ir vandenį. Taigi tai yra ekonomiškas pasirinkimas, saugantis ne tik Jūsų sveikatą, bet ir aplinką.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.