Ką reikia žinoti prieš perkant židinio kapsulę?

Židinys – gana dažnas pasirinkimas daugelio namuose. Tačiau didžiausias skirtumas – jo paskirtis. Vieni jį naudoja tik romantiškiems jaukiems vakarams sukurti, kiti – kaip papildomą šilumos šaltinį šaltiems žiemos periodams. Taip pat yra tokių, kuriems židinys – nuolatinis šildymo šaltinis.

Prieš įsigyjant židinio kapsulę, nuo to ir reikėtų pradėti, kam šis įrenginys bus naudojamas ir kaip dažnai. Nuo to priklausys, koks židinys jūsų atveju yra reikalingas. Židinių pasirinkimas yra gana platus, jie gali būti plieniniai, ketiniai, gali turėti šilumokaitį. Pastarieji puikiai pritaikomi prie centrinės šildymo sistemos, todėl galima šildyti net ir radiatorius. Apie židinius verta žinoti keletą svarbiausių skirtumų, kurie padėtų išsirinkti tinkamą įrenginį savo namams.

Ketiniai židiniai yra itin patvarūs, pasižymintys ilgaamžiškumu. Ketaus medžiaga yra atspari temperatūriniams pokyčiams, puikiai skleidžia šilumą ir ją išlaiko. Tiesa, šio tipo židinių pats korpusas įkaista, todėl turėtų būti atitinkamai montuojami toliau nuo sienos ar baldų, būtina apsaugoti nuo mažų vaikų. Tačiau jie gali būti naudojami dažnam ar net kasdieniam kūrenimui, o jų tarnavimo laikas siekia net iki 20 metų.

Židiniai su plieniniu ugniakuru yra labiau skirti nekasdieniam naudojimui, puikiai tinka patenkinti papildomą šilumos poreikį šalčiausiu periodu. Dažnai juos galima pamatyti sodybose, sodo nameliuose ar ten, kur nuolatinio šildymo poreikio nėra. Šio tipo židinio kapsulės gali būti montuojamos bet kur, kadangi neįkaista, yra žymiai daugiau dizaino pasirinkimo galimybių.

Kiekvienu atveju renkantis židinį savo namams, geriausia pasikonsultuoti su profesionalais arba daugiau informacijos ieškoti jų oficialiose interneto svetainėse. Jie ne tik suteiks profesionalią konsultaciją, paaiškins visus privalumus bei trūkumus, bet esant poreikiui ir sumontuos. Taip išvengsite nemažai rūpesčių ir sutaupysite brangaus laiko.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.