Ergonomiški virtuvės baldai padės sukurti virtuvę, kurioje jausitės gerai

Mūsų namai turi būti ne tik gražūs, bet ir tokie, kuriuose gerai jaučiamės. Daugelis pastebi, kad vienose patalpose jaučiamės gerai atsipalaidavę, o kitose – įsitempė, pavargę ir netgi nervingi. Taip yra todėl, kad namų interjeras veikia mus ir nuo jo labai priklauso mūsų nuotaika. Kokie virtuvės baldai turėtų būti virtuvėje, kad joje būtų patogu ir malonu būti?

Tinkamas išplanavimas

Ergonomiškus namus kuria kokybiškas išplanavimas. Kad ir kokio dydžio yra Jūsų virtuvės erdvė, joje gerai jausitės tada, kai bus patogu joje judėti. Todėl baldai čia turi būti tinkamai išdėlioti, paliekant pakankamus tarpus praėjimams. Tokiose patalpose, kuriose yra daug baldų ir mažai vietos judėjimui, žmogus jaučiasi spaudžiamas ir slegiamas. Virtuvės įrengimas labai svarbu paisyti šios taisyklės, nes šioje erdvėje mes labai daug judame. Viena pagrindinių taisyklių, kuri padeda suplanuoti virtuvę yra auksinis virtuvės trikampis. Jį turėtų sudaryti plautuvė, viryklė ir šaldytuvas. Rekomenduojama, kad šie trys objektai būtų ne per arti ir ne per toli vienas nuo kito, kad maisto ruoša būtų paprastesnė ir sklandesnė.

Apgalvotas apšvietimas

Apšvietimas kuria daugiausiai nuotaikos, todėl jo sprendimai namuose labai svarbūs. Geriau žmogus jaučiasi tokioje patalpoje, kurioje yra keli skirtingi šviesos šaltiniai. Kuo daugiau šviesos kambaryje, tuo geresnė ir mūsų savijauta. Todėl šiuolaikinėje virtuvėje taip dažnai sutinkami virtuvės baldai su apšvietimo sprendimais. Tai ne tik stalviršio apšvietimas ir lubų šviestuvai. Virtuvėje galima įrengti daug daugiau apšvietimo sprendimo. Netgi indaujos vidų galite apšviesti ir pamatysite, kiek daug jaukumo virtuvei ji suteiks.

Taip pat virtuvėje patariama turėti ir natūralios šviesos. Tai užtikrina apgalvotoje vietoje įrengtas langas. Pavyzdžiui, angas virš stalviršio padės sutaupyti elektros apšvietimui, įleis natūralios šviesos ir sukurs dar jaukesnę virtuvę, kurioje nor4sis būti ir gaminti.

Paprastai prižiūrimi baldai

Ergonomiški namai yra tie namai, kurie tarnauja žmogui, o ne atvirkščiai. Todėl jeigu norite, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir jie nereikalautų nuolatinės priežiūros, rinkitės tokius baldus, kurie yra paprastai prižiūrimi. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarūs virtuvės baldai su natūraliais paviršiais. Jie ne tik kuria jaukumo virtuvėje, juos lengviau ir prižiūrėti. Pavyzdžiui, natūralaus medžio stalas yra ir geras baldo pasirinkimas, ir tinkamas sprendimas dėl paprastesnės priežiūros. Nepamirškite, kad ergonomiški baldai turi būti ilgai tarnaujantys, todėl labai svarbu kokybiška baldų furnitūra. Į ją būtinai atkreipkite dėmesį, rinkdamiesi baldus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *