Dažniausiai girdimi mitai apie oro kondicionierius

Jūsų namuose visus metus gali būti tobulas mikroklimatas. Svarbiausia yra rasti tokią įrangą, kuri juo pasirūpins. Daugelis galvoja, kad tam reikia net kelių, tačiau tai nėra tiesa. Pavyzdžiui, šilumos siurbliai oras-oras ir vėsina, ir šildo, tad tiek žiemomis, tiek esant vasaros karščiui – prisideda prie žmogaus komforto.

Svarbiausia yra rasti geros kokybės įrangą (įsigykite https://www.specdarbai.lt/brands/airwell-oro-kondicionieriai/) ir pasitarti su specialistais dėl jos montavimo vietos, kitų ypatumų. Galiausiai, domėkitės, klauskite, kadangi tai leis išsklaidyti mitus, kurie dažnai yra apipynę oro kondicionierius.

Mitas, kad įranga yra brangi

Vienas dažniausiai girdimų mitų, kad oro kondicionierius yra prabangos prekė. Tikrai ne. Daugeliui žmonių oro kondicionieriai yra tokie pat būtini kaip ir šildymo sistemos, kadangi padeda visus metus namuose jaustis puikiai. Kadangi auga poreikis – tuo pačiu auga ir pasiūla. O kuo didesnė konkurencija – tuo labiau krenta kainos. Taigi, galiausiai laimi klientas, kuris sumoka mažiau, tačiau gali džiaugtis inovatyvia, gyvenimą gerinančia įranga. Pastaruoju metu populiarėjantys Airwell oro kondicionieriai iš kondicionieriai24.lt jau sulaukė pripažinimo visoje Lietuvoje. Todėl kviečiame įsitikinti jų kokybe.

Taip pat nepamirškite sekti akcijų, kurias geriausia yra pamatyti internete. Galiausiai, oro kondicionieriai gali būti perkami išsimokėtinai. Taigi, mokate dalimis, tačiau įranga naudojatės iškart.

Mitas, kad oro kondicionieriai sukelia peršalimo ligas

Taip pat dažnai tenka girdėti, kad dėl oro kondicionieriaus naudojimo namuose atsiranda peršalimo ligos. Jautriausi yra vaikai ir senyvo amžiaus asmenys, kuriems dažnai dėl per didelės vėsos skauda gerklę ir panašiai.

Visgi, dažniausiai taip nutinka dėl to, kad įranga yra montuojama netinkamoje vietoje arba kai patalpose yra laikoma labai žema temperatūra.

Specialistai teigia, kad geriausia montuoti oro kondicionierius tokiose vietose, kur nėra žmonių susibūrimų. Taigi, nereikėtų rinktis vietos greta valgomojo stalo arba sofos. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad patalpose palaikoma oro temperatūra būtų ne didesnė nei -5 laipsniai lyginant su ta, kuri yra lauke. Tuomet neteks pergyventi, kad vaikštant iš lauko į patalpą bus galima susirgti peršalimo ligomis (dėl temperatūrų skirtumų).

Mitas, kad įrangos išlaikymas yra brangus

Renkantis oro kondicionierius žiūrėkite, kad jie būtų A klasės. Šiuo metu sunkiai rasite naujus oro kondicionierius, kurie būtų žemesnės nei A klasės. Tačiau perkant dėvėtus, deja, galite rasti senos kartos, kurie veikdami ima gana daug elektros energijos. Tokiu atveju perkant dėvėtus dažniausiai tikimasi sutaupyti, tačiau nepagalvojama apie tai, kad įrangos išlaikymas bus brangus.

Kur kas labiau apsimoka kiek daugiau investuoti į pačią įrangą, tačiau paskui džiaugtis pigiu jos išlaikymu. O apskritai oro kondicionieriai neima daug energijos, tik svarbiausia, kad patalpos, kurios bus vėsinamos (arba šildomos) – būtų kuo sandaresnės.

Mitas, kad jie veikia labai garsiai

Rinkoje siūlomi ne tik našiai tarnaujantys kondicionieriai, kurie veikia mažomis išlaidomis, tačiau taip pat ir įranga, kuri yra beveik nepastebima ir neskleidžia triukšmo. Galite oro kondicionierius montuoti ir savo miegamuosiuose – jie veikia labai tyliai, tad netrikdys nei miego, nei darbų.

Mitas, kad tai nėra ekologiškas pasirinkimas

Oro kondicionieriai tikrai nedaro žalos gamtai. Kaip jau minėjome, jie veikia gana mažomis sąnaudomis. Taip pat svarbu yra pirkti sertifikuotą įrangą. Tokiu atveju būsite tikras, kad ji atitinka aukščiausius reikalavimus ir tuo pačiu tarnaus ne tik funkcionaliai, tačiau ir ilgai. Jeigu norite gyventi tvariai – visada rinkitės aukštos kokybės gaminius, kurių nereikia keisti kas kelerius metus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *