Darbo kalendorius, kad kiekviena minutė būtų prasminga

Verslininkas Tomas Bagdonavičius viename interviu sakė, kad prancūzai leidžia sau valgyti ir gerti vyną dvi valandas per pietus, nežiūrint to, jie vis tiek daugiau padaro nei lietuviai.

Taigi tikslinga savo laiką planuoti tam, kad neeikvoti minučių veltui ir daugiau turėti laisvalaikio. Darbo kalendorius tai puiki priemonė, nuo kurios galima pradėti planuoti ne tik šios dienos darbus, bet ir pasižymėti savaitės, mėnesio, metų tikslus. Nuostabu tai, kad viena knyga gali pakeisti gyvenimą! Sau įvardintus ir užrašytus tikslus galima greičiau pasiekti, negu apie juos tik retkarčiais pasvajojant.

Tegul darbo kalendorius tampa antruoju jūsų telefonu. Artėjant šventėms padovanokite jį artimiesiems, kuriems trūksta organizuotumo ir kurie turi daug tikslų.

Darbo kalendoriaus formatas

Prieš įsigyjant šią knygą pagalvokite, ar jums reikalingas vienas puslapis vienai dienai, o gal užteks vieno puslapio savaitei. Pats populiariausias yra A5 formato darbo kalendorius, jame kiekvienai dienai skiriamas puslapis. A5 dydžio lapo užtenka pasižymėti darbus valandos tikslumu. Knygos gale dažniausiai būna vietos užrašams. Juose galima išplėsti mintis, užsirašyti metų tikslus, pasirašyti svarbiausius telefono numerius.

Žmonėms, kurie turi daugybę susitikimų ir naudoja plačius užrašus skirtas A4 formato darbo kalendorius. Jį galite įsigyti eurobiuras.lt elektroninėje parduotuvėje. Tai solidi, juoda darbo knyga „FUTURA VIP“.

Mažesnio formato darbo kalendoriai taip pat puikiai tinka kasdieniniam naudojimui. Juos lengviau nešioti rankinėje, kišenėje, neužims daug vietos.

Jeigu nereikia tikslaus laiko planavimo tam tikromis datomis, galite rinktis tiesiog nedidelę užrašų knygelę. Joje pasižymėsite, kas reikalinga dienai, savaitei ar mėnesiui. Nedidelė knygelė lengviau telpa į rankinę, todėl ją galite nešiotis visur ir išsitraukti vos svarbiai minčiai atėjus į galvą.

Įsigykite įvairių dydžių darbo kalendorių 2022 metams, jau dabar pradėkite galvoti, ką planuojate nuveikti kitais metais.

Pildykite savo darbo kalendorius ir veikite pagal užrašus, netrukus pastebėsite, jog nėra laiko nuobodžiauti ir žiovauti. Greičiau atlikę visus numatytus darbus galėsite lengviau atsipūsti ir ilgiau papietauti ar atsiverti kavos su kolegomis.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.