Atidžiau pažvelkime į Baby Brezza formula pro kūdikių pieno mišinio dozatorių

Baby brezza apžvalga

Pasigaminti puikios konsistencijos pieno mišinuką yra ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto.

Gimus mano dukrai, maitinau savo mažylę kombinuotu būdu: žindant krūtimi ir papildomai primaitinant mišinuku. Ne tik žindymas krūtimi gali būti sudėtingas, tačiau ir maitinimas pieno mišinuku ir gali būti komplikuotas. Mes naudojome įvairių gamintojų pieno mišinius kūdikiams, kad išsiaiškintume, kuris pieno mišinukas geriausiai tinka. O taip pat eksperimentavome ieškodami geriausių buteliukų.

Nuolat tikrindavau ir visuomet stengdavausi įsitikinti, kad vaiko tėtis, seneliai ir auklė, kurie maitino mano kūdikį tinkamai paruoš pieno mišinio buteliuką. Visuomet patikrindavau pieno buteliuko temperatūrą ir pieno mišinio, bei vandens santykį. Kadangi pieno buteliukai paprastai būdavo gaminami viena ranka, nes kitoje laikydavome kūdikį, o ant mūsų virtuvės stalviršio nuolat būdavo priberta pieno miltelių.

Pažangaus kūdikių pieno mišinio dozatoriaus Baby Brezza Formula Pro Advanced tikslas yra pašalinti visas šias problemas ir užtikrinti, kad kūdikio maitinimas pieno mišinuku taptų itin paprastas. Įrenginys automatiškai paruošia pieno buteliuką, tiksliai sumaišydamas pieno mišinuką su vandeniu, bei pašildydamas jį iki tinkamos temperatūros. Taigi, daugiau jokių pieno miltelių išsibėrimo ir buteliuko kratymo viena ranka.

Jei stengiatės palengvinti kūdikio maitinimą, šis prietaisas gali labai praversti.

Baby Brezza formulė: Mamos, maitinančios pieno mišinuku, keičia žaidimo taisykles

„Baby Brezza” tikslas yra palengvinti pieno mišinuko ruošimo procesą. Paspaudus mygtuką (arba išmaniojo telefono programėlę), „Baby Brezza” pradeda veikti ir sumaišo pieno mišinio miltelius su reikiamu kiekiu šilto vandens.

Įrenginys išleidžia jau pašildytą vandenį, todėl maždaug per 30 sekundžių galėsite paruošiamas idealios temperatūros pieno mišinukas kūdikiui. Tai nepamainomas pagalbininkas, ypač maitinant kūdikį viduryje nakties.

„Įsigijus „Baby Brezza” prietaisą būtina jį nustatyti konkrečiam pieno mišinio tipui, kurį naudosite.“

Šis elektrinis prietaisas sumaišo pieno miltelius ir vandenį taip, kaip reikia, kad jūsų kūdikis gautų idealiai paruoštą pieno mišinio buteliuką. Dėl tos pačios priežasties auklėms ar seneliams lengva pagaminti pieno mišinuką kūdikiui ir nereikia papildomai mokytis, kokiu gi santykiu reikia dozuoti pieno miltelius. Aparato vandens ir mišinio rezervuaruose yra užtektinai vietos ir rezervų užteks visai dienai.

Be to labai šauni „Baby Brezza” funkcija tai nuotolinis valdymas.  Prietaisą galima paleisti nuotoliniu būdu iš savo lovos vidury nakties – taigi, kai atsikelsite, pakeisite kūdikiui sauskelnes ir nueisite į virtuvę, jūsų jau lauks šiltas buteliukas. Beprotiška, tiesa?

Išsami informacija apie Baby Brezza formula pro

 • Veikia su beveik visų gamintojų pieno mišiniais;
 • 3 temperatūros nustatymai;
 • Reguliuojamas aukštis, pritaikytas įvairių formų ir dydžių buteliukams;
 • Pagaminama 60-300ml. mišinio (nustatymai didinami kas 30 ml);
 • Galima naudoti tik vandeniui pašildyti;
 • Paruošia buteliuką per maždaug 30 sekundžių;
 • Vandens rezervuaro talpa -1500 ml;
 • Pieno miletlių talpa – 700 g;
 • Be BPA;
 • Nuimamas vandens rezervuaras, kurį galima plauti indaplovėje;
 • Skaitmeninis LCD ekranas;
 • Galima prijungti prie „WifFi”, kad galėtumėte paleisti pieno gamybą naudodami telefoną;
 • Reikia valyti kas 4 buteliukus ir kas mėnesį atlikti giluminį valymą;
 • Matmenys: 24 cm x 36 cm  x 43 cm;
 • Svoris: 3,946 kg.

Pamėgtos funkcijos

Norite sužinoti dar daugiau apie „Baby Brezza”? Štai keletas funkcijų, kurios mums patinka šiame prietaise.

Puikiai dera su bet kokiais pieno mišiniais

Vienas iš daugelio puikių „Baby Brezza Formula Pro Advanced” aspektų yra tas, kad šį prietaisą galima naudoti su bet kokio tipo pieno mišinukais. Visi, kurie yra eksperimentavę su skirtingų tipų pieno mišinukais, žino, kad tinkamai juos paruošti gali būti labai painu.

Pavyzdžiui, europietiškų pieno mišinukų miltelių ir vandens santykis dažnai skiriasi nuo amerikietiškų mišinukų. Tačiau „Baby Brezza” turi populiariausių amerikietiškų ir europietiškų mišinių nustatymus, todėl galima naudoti abiejų tipų pieno mišinukus. Šį prietaisą galima naudoti net ir su tirštesniais pieno mišinukais, tokiais kaip „Similac Alimentum” ar su hipoalerginiais pieno mišinukais.

Pritaikoma, kūdikiui saugi temperatūra

Baby Brezza prietaise yra trys kūdikiui saugios temperatūros parinktys. Galite pasirinkti, ar norite, kad vanduo būtų pašildytas iki kambario temperatūros, kūno temperatūros, ar šiek tiek aukštesnės nei kūno temperatūra. Šiuo atveju, tai labai patogu nes tai suteikia lankstumo išrankiems kūdikiams, tačiau visos temperatūros yra saugios ir nesukelia nudegimų.

Šią funkciją ypač įvertins visi tėvai, kuriems yra tekę patirti stresą dėl to, kad pieno buteliukas buvo per karštas (mes rekomenduojame, prieš duodant buteliuką kūdikiui, visada patikrinti temperatūrą).

Buteliuko pagaminimas, tiesiai iš lovos (Baby Brezza Formula Pro Advanced su wifi)

Neapsakomai patogu, kai kūdikio pieno buteliuką galima pagaminti paspaudus mygtuką telefone. Tai reiškia, kad pieno buteliuko paruošimą galite pradėti iš lovos arba tuo metu, kai prieš maitinimą greitai keičiate sauskelnes.

Jei jus domina ši naujovė būtinai įsigykite Baby Brezza Formula Pro Advanced” su „Wifi. Kartu su prietaisu pateikiama nemokama programėlė, kuri leidžia pritaikyti 5 skirtingus buteliuko nustatymus (pagal dydį ir temperatūrą), tai užtikrina, kada savo mažyliui paruošite tinkamą pieno buteliuką.

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Lengva naudoti
 • Reguliuojamas aukštis, tam kad būtų galima pritaikyti įvairių dydžių butelius
 • Veikia su dauguma pieno mišinuko miltelių

Trūkumai

 • Reikia valyti kas 4 buteliukus
 • Kas mėnesį reikia atlikti giluminį valymą

Prieš perkant

Labai svarbu nepamiršti, kad „Baby Brezza” turėtų būti pritaikytas jūsų naudojamo pieno mišinuko prekės ženklui, kad būtų sumažinta rizika, jog pieno buteliukas nebus tinkamai sumaišytas.

Laikantis rekomenduojamo valymo grafiko taip pat bus lengviau užtikrinti, kad pieno buteliukai bus paruošti teisingai, kaip teigiama „Baby Brezza” vadove.

„Baby Brezza” antgalį reikia valyti maždaug kas 4 butelius ir kas mėnesį atlikti giluminį prietaiso valymą. Tai reiškia, kad jis nėra toks nereiklus, kaip gali atrodyti iš pradžių.”

Kalbant apie valymo grafiką… tai yra vienas iš pagrindinių „Baby Brezza Formula Pro Advanced” trūkumų. Gamintojas teigia, kad antgalis, iš kurio išteka mišinukas, reikia valyti kas keturis buteliukus. Tai reiškia, kad maitindami vidutinį trijų mėnesių kūdikį antgalį valysite 1-2 kartus per dieną. Baby Brezza rekomenduoja įsigyti antrą antgalį, kad galėtumėte keisti tik tą dalį, o ne valyti ją pagal poreikį. Bet kuriuo atveju šis reikalavimas – kartu su kas mėnesiniu giluminiu valymu – reiškia, kad aparatas nėra toks patogus, kaip norėtų dauguma tėvų.

Galiausiai, daugelis tėvų internete praneša apie nedideles Baby Brezza problemas, tokias kaip šalti buteliukai ar gumuliuotas pieno mišinukas. Gali būti, kad tai susiję su aparato nustatymų parinkimu, tačiau apskritai atrodo, kad „Baby Brezza” iš tėvų reikalauja ne tik mygtuko paspaudimo, bet ir tam tikro darbo, bei žinių.

Baby Brezza formula pro įvertinimas

Labai sunku įvertinti bet ką, kas gali padėti tėvams, ypač viduryje nakties. Tačiau mes įvertinome Baby Brezza pagal šias funkcijas:

 • Kaina
 • Valymo lengvumas
 • Funkcijos
 • Kokybė
 • Universalus suderinamumas

Baby Brezza apžvalga gauna aukštus įvertinimą už universalų suderinamumą ir bendrąją kokybę. Vis dėlto Baby Brezza įvertinome žemesniu balu dėl palyginti didelės kainos, sunkumų valant ir nenuoseklaus veikimo (kai kurie tėvai skundėsi, kad jis tinkamai neparuošia mišinio).

Galutinis verdiktas

Dauguma tėvų visuomet išleis pinigų viskam, kas palengvina pirmuosius kūdikio auginimo metus. Tačiau „Baby Brezza Formula Pro Advanced ” turi tam tikrų trūkumų, įskaitant tai, kad jį reikia dažnai valyti. Nepaisant to, daugumai tėvų, kurie naudojo „Baby Brezza” gaminys patinka.

Galimybė paspausti mygtuką ir žinoti, kad šiltas buteliukas bus išpilstytas greičiau nei per minutę, yra didžiulis palengvinimas, ypač jei ant rankų laikote verkiantį, alkaną kūdikį. Nors „Baby Brezza” kainuoja brangiai, tai yra vienas iš kūdikių prietaisų, kurią naudosite be perstojo pirmaisiais kūdikio metais, todėl pinigus išleisti verta.

D.U.K

Ar verta įsigyti Baby Brezza Formula Pro Advanced Baby Formula pieno mišinio dozatorių?

Baby Brezza gali kainuoti brangiai, tačiau ją galima naudoti kasdien per pirmuosius kūdikio gyvenimo metus. Vien per pirmuosius metus kūdikiai išgeria tūkstančius buteliukų, todėl Baby Brezza kaina už vieną panaudojimą siekia vos kelis centus.

Ar su Baby Brezza galima naudoti bet kokį pieno mišinuką?

Teigiama, kad Baby Brezza yra suderinama su beveik visais miltelių pavidalo pieno mišinukais. Aparatą galima naudoti su europietiškais mišiniais (laikantis konkrečių EU rekomendacijų) ir tirštesniais mišiniais, pavyzdžiui „Similac Alimentum”.

Kiek laiko galima palikti pieno mišinio miltelius Baby Brezza aparate?

Į Baby Brezza talpyklą telpa 700 g pieno mišinio miltelių, arba tiek, kad jų užtektų 25-50 buteliukų, priklausomai nuo jų dydžio. Tai reiškia, kad mišinuką turėsite papildyti 1-3 kartus per savaitę, priklausomai nuo to, kaip dažnai valgo jūsų kūdikis. Mišinio indelis yra sandarus, todėl nereikia nerimauti, kad jame per ilgai paliksite pieno miltelius.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.