2018 metų horoskopas: kas žadama Avinams ir Jaučiams?

horoskopaiNors horoskopais tiki ne visi, tačiau artėjant naujiems metams gana dažnai pasidomima, ką žada žvaigždės. Visada norima, kad ateinantys metai būtų dar geresni nei praėję, todėl tam bandoma nusiteikti dar iš anksto. Iki naujų metų pradžios liko ne taip ir daug laiko, taigi, pasidomėkime, ką 2018 metų horoskopas žada pirmiesiems Zodiako ženklams – Avinams ir Jaučiams.

2018 metų horoskopas Avinui

Naujus metus pradėsite gana apatiškomis nuotaikomis. Greičiausiai jausitės pavargę, nenorėsite pradėti naujų darbų ar linksmintis. Jausitės pavargę ir niekam nenusiteikę, todėl pirmąsias metų dienas paprasčiausiai skirkite poilsiui. Vis dėlto, būkite pasiruošę – malonūs dalykai jus užklups visiškai netikėtai, ir, žinoma, išsklaidys vyravusią niūrią nuotaiką. Kas tai bus – kol kas neatskleisime, tačiau jus tai tikrai nudžiugins. 2018 metų horoskopas Avinams žada naujus ryšius ir netikėtas pažintis, kurios bus ne tik malonios, bet taip pat ir naudingos. Ateinantys metai yra itin palankūs kelionėms ir akiračio plėtimui, todėl neužsidarykite tarp keturių sienų ir būkite nusiteikę naujiems dalykams. Likimas bus palankus tiems, kurie nebijos rizikuoti ir išbandys naujoves. 2018 metais daugiau laiko skirkite sau ir savo artimiesiems. Didelė tikimybė, kad šiuo laikotarpiu pavyks pagerinti santykius su sutuoktiniu, savo atžalomis ar su tėvais. Kad ir kokie būtumėte užsiėmę, atminkite, kad šeima yra svarbiausia vertybė, todėl pasirūpinkite, kad jūsų šeimos nariams netrūktų jūsų dėmesio. Jei dar neturite antrosios pusės,  tikėtina, kad ateinančiais metais galiausiai ją sutiksite. 2018 metų horoskopas didelių karjeros permainų nenumato, tačiau tikėtina, kad šiuo laikotarpiu padėsite pamatus ateities perspektyvoms. Būsite kupini idėjų ir ryžto, todėl visos jūsų pastangos galų gale atsipirks – jei ne ateinančiais metais, tai tikrai pakankamai greitai.

Ką horoskopas žada Jaučiui?

2018 metų horoskopas numato, kad artimiausi metai bus pakankamai stabilūs. Didelių pokyčių nebus nei karjeros srityje, nei asmeniniame gyvenime. Vis dėlto, rekomenduojama daugiau laiko skirti savo antrajai pusei – nors skyrybų grėsmė yra labai nedidelė, tačiau reikėtų daugiau dėmesio skirti santykių puoselėjimui. Metų pradžia atrodys nieko gero nežadanti, tikėtina, kad jausitės kiek prislėgti, ir nenorėsite niekur eiti iš namų. Vis dėlto, užsidaryti tarp keturių sienų tikrai nepatartina – jei dažniau išeisite pasilinksminti, niūri nuotaika išsisklaidys tarsi rytinis rūkas. 2018 metai Jaučiams žada daugybę pagundų, kurios, beje, bus gana nuodėmingos. Svarbu išlaikyti šaltą protą, ir įvertinti, kas jums yra svarbiausia. Vienas neatsargus žingsnis gali sugriauti tai, ką statėte ilgus metus, todėl būkite budrūs. Darbe galite jausti įtampą, tačiau pasistenkite nepasiduoti blogoms emocijoms, ir raskite būdų, kurie jums padėtų atsipalaiduoti. Darbe kylančias problemas ir palikite darbe – namuose stenkitės nuo to  kuo labiau atsiriboti. Jei svarstote apie galimybę keisti darbovietę, dabar tam tikrai palankus metas. Tikėtina, kad naują darbo vietą galėsite rasti be didelių pastangų, tačiau vertinkite ne tik tai, koks bus mokamas atlyginimas, bet ir tai, ar darbe jausite pilnatvę.  Jei planuosite atostogas užsienyje, tam geriausia rinktis antrąją metų pusę – šis laikas bus itin tinkamas keliauti. Vis dėlto, jei jausitės pavargę, tikrai neverta laukti palankiausio meto atostogoms – bent porą dienų skirkite vien tik sau. Atradę būdų, kurie jums padeda atsipalaiduoti, galėsite pasikrauti energijos, ir į darbus grįšite su trenksmu. Svarbiausias patarimas – nepervarkite, ir nepamirškite, kad jūs turite įsipareigojimų ne vien tik darbe, bet taip pat ir namuose.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.