Vestuvinių žiedų pirkimas – tai jaudinanti ir nepamirštama akimirka

Vestuvinių žiedų pirkimas yra jaudinanti akimirka, nes ji perkelia jus į kitą jūsų santykių lygį. Vestuvinis žiedas yra ir jūsų įsipareigojimo sutuoktiniui priminimas, ir ženklas kitiems, kad esate susituokę. Jei buvote keliose vestuvėse, galbūt girdėjote, kaip nuotaka ir jaunikis ištaria įžadus ir apsikeičia žiedais. Tikriausiai jie sakė kažką panašaus į tai: „Dovanoju tau šį žiedą kaip savo meilės simbolį. Tegul jis primena, kad visada esu šalia tavęs ir visada būsiu tau ištikimas“.

Vestuvinis žiedas yra fizinis vestuvių dieną duotų įžadų ir pažadų priminimas. Norėdami išsirinkti geriausią vestuvinį žiedą, pateikiame keletą patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti.

Patogumas ir žiedo dydis

Vestuvinį žiedą nešiosite kasdien, todėl svarbu įsigyti tokį, kuris jums puikiai tinka ir yra labai patogus. Turėkite omenyje besikeičiančius metų laikus ir įvairias gyvenimo aplinkybes, pavyzdžiui, nėštumą, svorio priaugimą ar netekimą, persikėlimą į kitokio klimato vietovę. Dėl karščio, šalčio, vandens susilaikymo ir svorio padidėjimo ar sumažėjimo pirštai patinsta arba susitraukia.

Norėdami rasti tinkamą žiedo dydį, atlikite žiedo dydžio nustatymą, kai jūsų kūno temperatūra yra normali. Niekada nematuokite žiedo dydžio iškart po fizinio krūvio, ryte, kai ką tik pabudote, arba kai jums labai karšta ar šalta. Visada geriau rinktis patogų ir ne per ankštą žiedo dydį, nes vėliau žiedo dydį tampa lengviau sumažinti.

Būkite praktiški

Jei daug dirbate rankomis, įsigykite žiedą, kuris netrukdys jūsų darbui. Galbūt norėsite, kad žiede nebūtų brangakmenių ar deimantų, kurie gali atsiklijuoti, be to, juose dažnai susikaupia nešvarumų. Jei esate mechanikas ar statybininkas, rekomenduojama nenešioti žiedo darbo metu, kad nepažeistumėte tauriojo metalo.

Jei esate labai aktyvus arba dirbate darbą, kuriame reikia kelti ir tvarkyti gaminius, platina ir auksas yra geras pasirinkimas. Platina yra labai patvarus metalas, o auksas – kietas metalas, kuris lengvai nesubraižomas. Sidabras yra minkštesnis metalas, todėl jis yra jautresnis įbrėžimams.

Kaip jis atrodys kartu su jūsų sužadėtuvių žiedu?

Pasimatuokite vestuvinį žiedą su sužadėtuvių žiedu, kad pamatytumėte, ar gerai dera, ir įsitikinkite, kad žiedai yra panašaus pločio. Apsvarstykite, ar norite paprasto vestuvinio žiedo, ar su deimantais. Taip pat galbūt norėsite rinktis vestuvinį žiedą, kuris susisietų su sužadėtuvių žiedo deimantu taip, jog tarp skirtingų žiedų nebūtų matomo tarpo.

Taip pat galite rinktis įvairių rūšių metalus: baltąjį, geltonąjį, rožinį, mišrųjį, platinos, sidabro, titano ir t.t. Galite rinktis tą patį metalą, kaip ir sužadėtuvių žiedas, arba metalą, kuris papildo jūsų žiedą. Pasitarkite su juvelyru dėl vestuvinio žiedo variantų, kurie derėtų prie sužadėtuvių žiedo.

Derinti ar nederinti?

Jei norite, kad vestuviniai žiedai derėtų, geriausia apsipirkti kartu. Kartu pasimatuokite žiedus, kad pamatytumėte, ar žiedų stiliai ir spalvos gerai dera. Tačiau, žinoma, derinimas yra visiškai neprivalomas. Kai kurios poros renkasi tokį stilių ir spalvą, kurie atitinka jų asmeninį stilių ir pageidavimus. Jei nenorite, neprivalote turėti vienodų žiedų.

Auksinis, sidabrinis ar platininis?

Populiariausias ir mėgstamiausias vestuvinių žiedų metalas yra auksas. Auksas būna įvairių spalvų (baltas, geltonas, rožinis ir mišrus), jis švelnesnis ir ilgiau išlaiko blizgesį nei kiti metalai.  Sidabras yra prieinamiausias pasirinkimas, tačiau tai minkštesnis metalas, kuris gali būti lengviau įbrėžtas ir greičiau praranda blizgesį. Platina yra kietas ir sunkus metalas, todėl jis labai patvarus. Daugiau vyriškų vestuvinių žiedų gaminama iš platinos, palyginti su moteriškais vestuviniais žiedais. Platina yra natūraliai hipoalerginis taurusis metalas, todėl tai puikus pasirinkimas, jei jūsų oda yra jautri. Yra ir kitų tauriųjų metalų, tačiau auksas, sidabras ir platina yra populiariausi vestuvinių žiedų metalai.

Plačiau: https://vestuviniaiziedai.lt/

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *