Profesionalūs svetainių kūrėjui šiuolaikiniam verslui

svetainiu kurimas

Šiuolaikinis verslas yra sunkiai įsivaizduojamas be internetinių tinklalapių. Tiesą sakant, šiuolaikinis vartotojas į visą tai žvelgia labai paprastai ir elementariai – jei verslo nėra internete, jo apskritai nėra niekur. Tokiu principu besivadovaujantys vartotojai yra linkę visą dėmesį skirti tik tiems verslams, kuriuos jie gali surasti naudodamiesi internetu. Ir tai tiesą sakant yra visiškai suprantama. Šiuolaikinis vartotojas nori kur kas didesnio patogumo ir gerokai didesnės pasirinkimo laisvės. Niekas nebenori taikyti tų pačių senų ir atgyvenusių sprendimų, kurie nėra veiksmingi ir patogūs. Todėl jei jūs turite verslą, jums taip pat yra būtini ir profesionalūs bei patyrę svetainių kūrėjai, kurių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė.

Taigi, akivaizdu, kad jei jūs norite surasti svetainių kūrėjus, turėtumėte pasinaudoti internetu. Kiekvieni tokių paslaugų teikėjai turi savo internetinius tinklalapius, kuriuose pristato savo teikiamas svetainių kūrimo paslaugas. Tai užtikrina, kad vartotojams taptų kur kas lengviau atrasti visą jiems aktualią informaciją – pradedant siūlomų internetinių tinklalapių kūrimo paslaugų asortimentu ir baigiant tokių paslaugų kainomis. Todėl jei jūs nenorite susidurti su papildomais sunkumais renkantis tokių paslaugų teikėjus, akivaizdu, kad kartu turėtumėte pasinaudoti ir internetine paieškos sistema, padedančia gerokai lengviau surasti būtent tai, ko jūs ieškote ir kas jums galėtų būti aktualiausia.

Be abejo, atlikdami tokių paslaugų teikėjų paiešką jūs turėtumėte būti susitelkę į jų siūlomų internetinių tinklalapių kūrimo paslaugų kokybę. Kuo kokybiškesnėmis paslaugomis jūs galėsite pasinaudoti, tuo jums turėtų būti lengviau pasiekti savo norimus tikslus. Trumpiau tariant, kiekvienas šiuolaikinis vartotojas puikiai atskiria tai, kas yra kokybiška nuo to, kas yra prasta. Ir tai yra labai būdinga internetiniams tinklalapiams, kurie atspindi verslo veidą internete. Todėl dabar turėtumėte visų pirma pagalvoti apie savo pagrindinius lūkesčius ir nuspręsti, ko jūs tikitės iš tokių paslaugų teikėjų. Kai tai žinosite, jums turėtų būti lengviau pajudėti iš dabartinio taško ir galiausiai pasirinkti būtent tą bendrovę, kuri turi labai didelę patirtį ir siūlo profesionalius sprendimus.

Svarbiausios taisyklės, kurias turi atitikti geras internetinis puslapis

dizainas

Šiais laikais verslas be reklamos yra beveik niekas, kadangi kuo daugiau reklamos ir svarbiausia – kuo daugiau geros reklamos gali užtikrinti, kad pavyks pasiekti našių rezultatą ir labai gerai išpopuliarinti savo veiklą. Nors šiuo metu esti labai platus reklamos pasirinkimas, tačiau būtent interneto puslapių kūrimas dažnai įvardijamas kaip geriausia šiuo metu egzistuojanti alternatyva.

Kūrimo metu klientai glaudžiai palaiko santykius su specialistais, tad reikia įvertinti kuo daugiau aspektų, žinoma, taip pat įvertinti ir konkurentus, kurie padės atrodyti puikiai.

O mes nurodysime kelis esminius punktus, kurie lemia gero internetinio puslapio kokybę.

 • Pirmiausia, žinoma, reikia pasirūpinti, kad puslapis būtų lengvai lankomas ne tik per kompiuterius, tačiau taip pat ir išmaniuosius telefonus. Šiais laikais tai yra prioritetas, kadangi daugelis žmonių, ypač jaunimas, naršo būtent telefonu.
 • Žinoma, taip pat reikia įvertinti tai, kad reikalingos informacijos radimas būtų greitas ir konkretus. Daugeliui atrodo, kad kuo daugiau info – tuo geriau, tačiau tai tikrai nėra taisyklė. Žinoma, tai nereiškia, kad reikalingų faktų radimas turėtų būti komplikuotas. Tačiau komplikuotumas pasireiškia ir tada kai informacijos labai daug ir tokiu atveju, kai jos yra per mažai.
 • Žiūrėkite, kad puslapis būtų draugiškas SEO. Šiais laikais tai dažnai vadinama geriausia egzistuojanti reklama, kuri yra po internetinio puslapio sukūrimo.
 • Reikalingas ir akims patrauklus internetinis puslapis, kuris džiugintu grafinio dizaino patrauklumu. Taip pat reikalingas vienetinis dizainas, tad šiuo atveju geriausia yra samdyti specialistą, kuris dirba būtent Jums.
 • Interneto puslapių kūrimas neatsiejamas ir nuo daugelio įskiepių. Jų pasirinkimas yra labai platus, tad šiuo atveju yra gana sunku atsakyti – kurie yra reikalingi ir kurie ne.
 • Svarbu pasirūpinti, kad puslapis būtų kuo greičiau užkraunamas. Tai padeda užsitikrinti, kad klientui neteks laukti, kol informacija pasieks vartotoją, galiausiai, tai paskatins jį lankytis Jūsų puslapyje dar kartą.

Kas yra geras internetinis puslapis? Atsakymų yra labai daug, jie labai įvairūs, tad vertinkite galimybes, lyginkite jas ir esame tikri, kad rasite variantą, kuris ne tik Jums tinka, tačiau net ir pranoksta poreikius.

 

3 svarbūs vidinio SEO patarimai

seoJei kažką galima pasidaryti patiems, tai padarykite tai. Kainuos papildomas kelias valandas jūsų brangaus laiko. Ką daryti, kad paieškoje būtumėte randami geriau? Yra keletas veiksmų, kurie tikrai padeda. Jiems atlikti nereikia SEO mokslų daktaro diplomo – pakanka bendrų techninių žinių.

Pirmas darbas, kurį turite padaryti – pakeisti požiūrį į savo įmonės interneto puslapį. Tai sunku. Bet to labai reikia. Jei manote, kad jūsų interneto puslapis yra tik virtuali vizitinė kortelė – labai rekomenduojame pakeisti požiūrį.

Jūsų interneto puslapis yra nepailstantis pardavimų vadybininkas.

Taip, jis dirba 365 dienas per metus, po 24 valandas per dieną. Jo darbas ne dalinti vizitines korteles su įmonės el. pašto adresu, logotipu ir telefono numeriu, o parduoti lankytojams jūsų paslaugas ar produkciją. El. parduotuvės su šiuo tikslu puikiai susitvarko , tuo tarpu gamybininkai ir paslaugų sektorius vis dar gerokai atsilieka. Mąstymas, kad tegul dirba vadybininkai yra kiek pasenęs. Už tuos 1000 eurų, kurį investavote į savo įmonės puslapį per pastaruosius metus galite gauti kur kas daugiau.

Geras vidinis SEO padeda tam interaktyviam vadybininkui būti surastam paieškoje. Ar pasiruošę pakeisti savo interneto puslapį taip, kad būtumėte geriau randami?

1 patarimas: Tinkami tekstai

Kai puslapis yra vizitinės kortelės tipo, pakanka 3 puslapių: Apie mus, Paslaugos ir Kontaktai/Rekvizitai. Jei puslapis yra sukurtas parduoti paslaugas, teks peržiūrėti tekstus. Visų pirma daug dėmesio turi būti skiriama pradiniam puslapiui. Pardavimo procesas turi prasidėti būtent ten. Kai pardavėjas sutinka potencialų pirkėją, ką jis daro? Sako:

Sveiki, žinau, kad susiduriate su tokia ir tokia problema. Turiu labai gerą sprendimą jūsų problemai išspręsti. Prieikite arčiau – pakalbėsime, aš papasakosiu apie tą sprendimą, o jūs nuspręsite, kada šiuo sprendimu pasinaudoti.

Kai potencialus interneto lankytojas atkreipia dėmesį į skambią antraštę apie jo bėdų sprendimus, kurie kainuoja mažai, o gali labai daug, reikia jį supažindinti su sprendimu. Tai yra jūsų paslaugų aprašymas.

Jame turi būti ne tik tiesioginis paslaugos pardavimas, bet ir intriguojantis užsiminimas apie kitus sprendimus, kuriuos dar siūlote.

Kaip visa šita algorija naudinga vidiniam SEO? Labai paprastai – jūsų puslapyje turi atsirasti išsamūs paslaugų aprašymai su vidinėmis nuorodomis į kitas paslaugas. Vidinės nuorodos išlaiko lankytoją ilgiau, be to ir Google robotai jas atitinkamai įvertina.

Apie raktinius žodžius čia nekalbėsime, nes tai nebėra taip aktualu, kaip atrodo. Svarbu, kad tekstuose būtų pateikta kuo daugiau atsakymų į dažniausius lankytojų klausimus apie jūsų paslaugas:

 • Kaip ši paslauga padeda spręsti problemą?
 • Kam ši paslauga yra skirta?
 • Kiek ši paslauga kainuoja?
 • Kaip galima gauti šią paslaugą?
 • Ką daryti, jei tos paslaugos man nereikia ar kol kas ji neaktuali?

2 patarimas: Tvarkinga techninė dalis

Čia reikės pavargti kiek sunkiau. Jums realiai reikės peržiūrėti kelias technines dalis:

 1. Meta informacija – Meta aprašymas ir meta Pavadinimas.
 2. Visų vidinių puslapių nuorodos – jos turi būti žodžiais, o ne ženklais ir skaitmenimis. Pageidautina su raktiniu žodžiu.
 3. H1, H2, H3 teksto paryškinimai. Taip keičiami tekstų dydžiai. H1 turi būti puslapio pavadinimas. H2 – teksto skyriai su raktiniais žodžiais. H3 – svarbesnės antraštės, šūkiai, specialūs pasiūlymai.
 4. Iliustracijų pavadinimai ir Alt tekstai. Iliustracijos turi būti su raktiniu žodžiu: paslaugos-pavadinimas.jpg, o ne DCS_014567.jpj. Alt tekstas irgi labai reikalingas – jis turi turėti raktinį žodį ir nusakyti, kas paveikslėlyje pavaizduota, pavyzdžiui „Įmonės pavadinimas + paslaugos pavadinimas+akcija“.
 5. Iliustracijų dydžiai. Juos galima pamatyti per FTP programą. Jei iliustracija yra 1 MB dydžio, tai jau blogai. Reikia dydį mažinti, tačiau neprarandant kokybės. Tai galima padaryti tam tikromis programomis, kurios skirtos sumažinti paveikslėlių spalvų skaičių, taip suspaudžiant dydį. Tada Iliustracijos užsikraus greičiau ir Google robotai tai teigiamai įvertins.

3 patarimas: Google sekliai

Puse lūpų SEO specialistai visame pasaulyje kalba, kad Google Analytics duomenis Google analizuoja ir naudoja paieškos rezultatams, nors tiesioginių įrodymų nėra. Jei tai tiesa, reiktų įsidiegti du nemokamus Google produktus – Google Webmaster Tools ir Google Analytics. Jie skirti analizuoti puslapio lankytojų duomenis.

Pradėkite vidinį SEO nuo šių trijų svarbiausių dalykų ir jūsų laukia sėkmė. Ne iš karto, bet tai labai teisinga pradžia. Taip mus patikino Taurusmedia.lt SEO specialistai.

 

 

Interneto svetainių kūrimas turi būti užsakomas turint atitinkamą biudžetą

puslapių kūrimasInterneto svetainių kūrimo paslaugas siūlantys specialistai pabrėžia – kiekvienas užsakovas dažniausiai turi mokėti vis kitą kainą. Taip yra dėl to, kad svetainių kūrimas apima daug sričių, o svarbiausia – kiekvienas klientas nurodo vis kitus reikalavimus. Užsakant tinklapių kūrimo paslaugas, klientas pateikia itin detalią informaciją apie tai, kokia svetainė turėtų būti. Kuo daugiau reikalavimų keliama, tuo brangiau kainuos paslaugos. Tiems, kuriems norisi išleisti kuo mažesnę sumą, specialistai akcentuoja, kad tokiu atveju nereikėtų pateikti didelių reikalavimų. Įprastai mažiausias sumas išleidžia tie, kurie kreipiasi dėl paprastų interneto svetainių sukūrimo. Įvairiausios informacinės sistemos, unikalūs interneto projektai yra įgyvendinami per ilgesni laikotarpį, todėl paslaugų kaina, savaime aišku, bus didesnė.

Elektroninėje erdvėje galima rasti begalę pasiūlymų, kurie pažymi specialistų siūlomas mažas paslaugų kainas. Tačiau ar verta dairytis į tokius pasiūlymus? Ko gero daugelis profesionalų sutiks, jog mažiausios kainos taikomos tik paprastų interneto svetainių kūrimo metu arba tais atvejais, jeigu paslaugas teikia visiškai nepatyrę mėgėjai. Profesionalai smulkių darbų dažniausiai neapsiima, o jeigu ir kuria nedideles svetaines, tai tuomet ima ir adekvačias sumas. Norintiems išleisti kuo mažiau, tiesiog reikėtų suprasti, kad tik paprastos informacinės sistemos sukuriamos per trumpesnį laikotarpį ir už mažesnę sumą. Visi kiti pusvelčiui atliekami darbai dažniausiai yra nekokybiški ir sukeliantys nemažai problemų ateityje.

Ypač svarbu žinoti, kad puslapių kūrimas visada turėtų būti užsakomas tik iš tų specialistų, kurie gali viską atlikti pagal visus saugumo standartus. Interneto puslapiai turi būti kuriami laikantis standartų, o tai reiškia, kad visi darbai turi būti atliekami nepaliekant jokių saugumo spragų. Kaip manote, ar tikrai gausite tokią interneto svetainę, kuri bus nepažeidžiama, jeigu tam skirsite mažą biudžetą?

Maži biudžetai dažniausiai ir priverčia viską pergalvoti iš naujo. Vis dėlto, jeigu nėra skiriama tinkama suma, tai užsakytos paslaugos vargu ar bus kokybiškos. Turite suvokti, kad tik profesionalios puslapių kūrimo paslaugos garantuoja, jog vėliau neatsiras kažkokių bėdų dėl saugumo spragų ar tinklapio veikimo. Pigios interneto kūrimo paslaugos dažniausiai priverčia kaip reikiant paišlaidauti ateityje.