Patikimos padangos internetu: kodėl svarbu įvertinti jų kokybę?

padangos internetuKiekvienas vairuotojas patvirtins – padangų paieška reikalauja daug laiko ir kantrybės. Be to, kiekvienas norime gerų ir kokybiškų padangų už priimtiną kainą. Padangos internetu suteikia gana plačias galimybes rinktis ir lyginti kelias prekes tarpusavyje. Vis dėlto, ekspertai teigia, kad šiame etape pasitaiko itin daug klaidų – nežinodami esminių padangų atrankos kriterijų, susižavime žema kaina ir perkame padangas, neįvertinę jų kokybės. Toks elgesys gali baigtis itin liūdnai ir turėti skaudžių pasekmių.

Ieškodami kokybiškų padangų, visų pirma turite įvertinti konkretaus sezono reikalavimus. Tiesa, galima kalbėti ir apie paprastesnį sprendimą – šiandien universalios padangos internetu parduodamos už itin patrauklią kainą ir yra pritaikomos tiek vienam, tiek kitam sezonui. Vis dėlto, ekspertai teigia, kad minėtasis sprendimas nėra geriausias vairuotojų pasirinkimas. Universalios padangos dažniausiai rekomenduojamos toms valstybėms, kuriose fiksuojamas gana nedidelis temperatūrų skirtumas. Tuo tarpu Lietuvoje matome itin ryškius karštojo ir šaltojo sezono bruožus, todėl universali produkcija negali užtikrinti nei maksimalaus saugumo, nei sklandaus važiavimo.

Natūraliai kyla klausimas – kodėl padangų kokybė atlieka tokį svarbų vaidmenį? Kodėl negalima važinėti senesnėmis padangomis ir taupyti šiam pirkiniui skirtas investicijas? Ekspertai šiuo klausimu išlieka itin kritiški – tinkamos padangos ne tik užtikrina važiavimo sklandumą, bet ir rūpinasi jūsų bei kitų eismo dalyvių saugumu. Važiuodami prastomis padangomis net ir pačiu geriausiu vasaros oru rizikuojame nuslysti nuo kelio, jei šis yra drėgnas. Galiausiai, kokybiškos padangos užtikrina tinkamą transporto priemonės eksploataciją ir sumažina degalų sąnaudas.

Kad padangos atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus, visų pirma jos turi būti naujos. Daugelis pirkėjų klysta, manydami, kad užtenka nusipirkti nenaudotą produkciją. Primename, kad bėgant metams, padangų guma sensta, todėl net ir nei karto nevažiuotos padangos po 10 metų nebegali užtikrinti tinkamų važiavimo sąlygų. Be to, nors padangos internetu siūlo itin plačias pasirinkimo galimybes, neužtenka nusipirkti žinomo gamintojo produkciją ir tikėtis, kad visos jūsų bėdos šiuo klausimu bus išspręstos. Kad padangų eksploatacija būtų tinkama, privalote jomis rūpintis. Vienas svarbiausių aspektų – nuolatinė oro slėgio patikra. Nepamirškite, kad laikui bėgant mažėja padangų protektoriaus sluoksnis ir prastėja gumos mišinys. Ekspertai teigia, kad tinkamai prižiūrima padanga gali tarnauti daugiau nei penkerius metus. Jei važinėjate intensyviai, apie padangų keitimą turėtumėte galvoti prabėgus 3–4 metams.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.