Nuo ko priklauso kainos čiužiniams?

čiužinių kainosPaprastas atsakymas – nuo labai daug ko. Bet tuo atveju, jei ieškote tinkamiausio čiužinio sau ir pasimetate kainų įvairovėje, toks atsakymas nepadės. Kainos ciuziniams yra gan skirtingos – kartais gali skirtis net keletą kartų, tad tikrai nėra aišku, kodėl tas pats pirkinys gali kainuoti ir mažiau nei 100 eurų, ir 500 eurų? Pasirodo, tai tikrai nėra vien kokybės klausimas. Čiužinių pasiūloje tiek daug skirtingų medžiagų, rūšių ir technologijų, kad būtų keista, jei kainos būtų vienodos. Be to, bendrai apžvelgus, nei viena technologija nėra prasta. Klausimas: o ko ieškote Jūs?

Kas aktualu Jums asmeniškai?

To paklaus kiekvienas čiužinių pardavėjas. Prekių įvairovė išties milžiniška ir tikrai įmanoma rasti optimalų sprendimą. Jūsų ūgis, svoris, miego pozos, alergijos, sveikatos problemos jau susiaurina reikiamo čiužinio paieškas. Turite alergijų – reikia antialerginių audinių, skauda nugarą – reikalingas ortopedinis čiužinys, stipriai prakaituojate – svarbu, kad čiužinys gerai cirkuliuotų oras. Supraskite, kad kokybiškam miegui nepadės madingas čiužinys, jeigu neatitiks Jūsų individualių poreikių. Reikia identifikuoti tai, kas svarbiausia Jums. Šiuo metu yra tokių pažangių technologijų, kad gaminami čiužiniai poroms, kurių partneriai turi skirtingus poreikius. Tas pats čiužinys gali būti skirtingo kietumo, neperduoti partnerio judesių ir atitikti visus ekologijos standartus.

Gamintojų, technologijų ir medžiagų įvairovė

Čiužinių kainos yra labai skirtingos ne tik todėl, kad skirtingi gamintojai savaip valdo kainodarą. Pavyzdžiui, imkime spyruoklinius, poroloninius, viskoelastinius, lateksinius čiužinius – visi turi privalumų, bet visų gamyba taip stipriai skiriasi, kad kaina tikrai negali būti vienoda. Kaip galima palyginti, kuris sprendimas yra brangesnis? Beje, gamintojai kartais suderina keletą technologinių sprendimų viename čiužinyje, nes nori sukurti produktą, maksimaliai atitinkantį vartotojų poreikius. Taigi, tikrai suklysite svarstydami, kad pigiau kainuojantis čiužinys yra prastesnis. Pirma pasirinkite Jums reikalingo tipo ir dydžio čiužinį, o tada jau žiūrėkite, kiek ir kur toks čiužinys kainuoja.

Paieška ir čiužinio patikrinimas

Pasiskaitote specialistų patarimus, paklausote, ką giminaičiai pasakoja – esate tikri, kad jau galite investuoti į savo miegą? Patikrinkite patys: internetu susiraskite savo svajonių čiužinį pagal poreikius ir galimybes, o tada – išbandykite. Jeigu baldu salonas Klaipedoje ar kitame mieste parduoda miegamojo baldus, tai tikrai jų pasiūloje rasite ir čiužinių. Pasinaudokite tuo – apžiūrėkite miegamojo baldus, pabandykite čiužinius, pasitarkite su specialistais.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *