Kiek laiko trunka estetinio plombavimo procedūra?

Atsitinka situacijos, kai į gydytojus odontologus tenka kreiptis ne dėl dantų skausmo ar jo priežasčių nustatymo bei gydymo, o tam, kad jie galėtų pakoreguoti pasikeitusią šypsena. Jei vieno ar poros dantų spalva akivaizdžiai pradėjo skirti nuo kitų, arba jei dėl nelaimingo atsitikimo netekote danties kraštelio tai tokias problemas padės sutvarkyti estetinis plombavimas. Ši procedūra tai greitas ir patikimas būdas grąžinti šypsenai buvusį žavesį ir atsikratyti komplekso šaltinio. Žinoma tais atvejais kai kalba eina apie danties dalies atstatymą, gydytoja gali apsiūlyti kelis sprendimus, tačiau jei ieškote ekonomiško ir ypač greito sprendimo tai estetinis plombavimas neabejotinai yra pirmasis pasirinkimas.

Kiek gi laiko trunka toks dantų ar jų spalvos atstatymo būdas? Dažniausiai visas darbas yra atliekamas per 1 arba 2 apsilankymus pas gydytoja. Žinoma tikslus laikas priklausomai nuo to, kokį danties pažeidimą tenka taisyti gydytojui. Kiti veiksniai, kurie turi įtakos proceso trukmei yra esama dantų būklė, poreikis atlikti higieną ar šalinti buvusių dantų tvarkymo rezultatus (senas plombas ir pan.).

Jei kalba eina apie danties spalvos atstatymą tai tokia procedūra įprastai yra atliekama per 1 apsilankymą. Jo metu ant danties paviršiaus yra uždedamas specialios kompozitinės medžiagos sluoksnis. Tam kad medžiagos tvirčiau laikytųsi, danties paviršius būna patupiamas specialių rūgšties tirpalu, kuri sukuria ant emalio mikroskopinius nelygumus. Po to dantis yra padengiama specialiais klijais, o virš jų – plotas kompozitinės medžiagos sluoksnis. Bendrai apėmus visa procedūra gali trukti apie 20-30 minučių, o rezultatas išlikti iki 5 metų. Be to toks atstatymas nereikalauja danties šlifavimo, neblogina jo emalės būklę, o platus atspalvių pasirinkimas leidžia parinkti tinkamą spalvą taip, kad ji visiškai nesiskirs nuo kitų dantų.   

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *