Ar verta namus šildyti kietu kuru?

Artėjant šaltajam metų laikui daugelis nuosavų namų šeimininkų pradeda mąstyti apie šildymo sezono pradžią. Tai neabejotinai ir labai svarbi tema tiems, kas tik dabar pradeda rinktis tinkamą šildymo sprendimą savo naujai įrenginėjamam būstui. Neabejotinai daug dėmesio pastaruoju laiku yra skiriama ekologiškumui ir atsinaujinančiai energijai, tačiau tai nereiškia, kad tradiciniai katilai nebeturi ateities. Ši įranga vis dar išlieka ganėtinai populiari ir turi didelę paklausą tarp namų šeimininkų. Tarp jų gan ilgą laiką lyderių pozicijas užima kietąjį kurą naudojantys įrenginiai. Katilai, židiniai ir krosnelės vis dar suteikia savo šeimininkams tiek pageidaujamą šilumą, tiek ir patogumą naudojantis. Apie įvairius prietaisus, veikiančius kietojo kuro pagrindu galima sužinoti zidiniaipigiau.lt svetainėje.

Jei vis dar dvejojate ar verta įsirenginėti namuose kietojo kuro katilą, ar sodyboje statyti krosnelę, tai siūlome susipažinti su toki šildymo būdo suteikiamu pranašumu:

  • Kietas kuras yra neabejotinai plačiausią asortimentą turinti kuro rūšis. Anglis, įvairūs briketai, medžio granulės ir malkos yra nesunkiai randamos tiek specializuotose parduotuvėse, tiek ir prekybos centruose arba gali būti užsakomos internetu. Tokia plati pasiūla leidžia šeimininkams per daug nesirūpinti didelėmis sandėliavimo patalpomis nes bet kada galima pasipildyti atsargas.
  • Anglies ir medžio kaloringumas yra labai aukšti ir leidžia gan greitai pasiekti norimą temperatūrą bei išlaikyti ją be dažno kuro papildymo.
  • Tinkamai prižiūrimi kietojo kuro prietaisai tarnauja gan ilgą laiką ir nereikalauja daug laiko. Šiuolaikiniai granuliniai katilai gali būti automatizuojami, kas suteikia galimybę vartotojams praktiškai netikrinti savo įrangos ir palaikyti šilumą namuose labai ilgą laiką.
  • Nesudėtingas montavimas. Katilui įrengti tereikia tinkamai paruošti patalpas, tačiau nereikia jokių specialių leidimų tam, kad namuose atsirastų židinys ar krosnelė, kūrenama malkomis. 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.